Barbar Conan'ın Marvel Macerası

Başlatan kalidor, 17 Haziran, 2014, 10:11:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Çok beğendim, bayıldım. Mahmud Asrar panelleri de bu kıvamda çizdiyse of of offff...

Sanırım bu seriyi fasikül olarak takip edeceğim. Gerçi bir yandan da Marmara'dan gelecek bir 'eşzamanlı çıkaracağız' açıklaması da beklemiyor değilim!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haysat

Herşey  çok güzel ama kılıç olmamış sanki.
Conan'ın elinde çubuk gibi duruyor, daha kısa ve biraz daha enli bir kılıç iyi dururmuş gibi geldi...
Resmi ilk gördüğümde beni rahatsız eden bu oldu...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pizagor

Alıntı yapılan: haysat - 18 Ekim, 2018, 20:22:15
Herşey  çok güzel ama kılıç olmamış sanki.
Conan'ın elinde çubuk gibi duruyor, daha kısa ve biraz daha enli bir kılıç iyi dururmuş gibi geldi...
Resmi ilk gördüğümde beni rahatsız eden bu oldu...

Farklı uygarlıkların farklı tarzlarda kılıçları vardı eski zamanların Conan'ında da. Bir Shem kılıcıyla bir Turan ya da bir Khitai kılıcı birbirine benzemezdi mesela ve Conan da Hiborya Çağının dünyasında ayak basmadık yer bırakmamış bir gezgin olarak her türlü kılıcı da elinden geçirmişti. O yüzden ben pek yadırgamadım bu çizimi... Hatta ince yapısından dolayı biraz Turan (dönemin Türkleri) kılıcını andırıyor diye düşünmedim de değil, sonra uzun, çift elle kavranan sapını farkedip katana dedim   ;)

hanac

connyapku

Zamaninda buyuk ustalarin ellerinde harika cizgilerle gorsel shova donusturulmus bir cizgiroman conan. Simdiki conan cizerlerin isi zor gercekten. Bu seriden umutluyum umarim Marvel bir cizgi tutturur ve kalici olur. Conan'a her zaman ayrintili ve sert cizgler yakisir. 

yalcinerol345

hanac

Bütün kapaklar Parlov'a ait değilmiş

Butch Guice

Mark Bagley

Mike McKone

Gerald Parel

Inhyuk Lee

Goran Parlov

Greg Smallwood

kalidor

Böyle crossoverlarla felan harcamazlar inşallah.  ::)
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Goran Parlov'a ilerde limitli Conan serisi çizdirirler umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Alıntı yapılan: kalidor - 14 Kasım, 2018, 13:52:03
Böyle crossoverlarla felan harcamazlar inşallah.  ::)

Katılıyorum...Ayrıca Parlov 'u Amerika kariyeri öncesi Bonelli dönemlerinden beri çok sevsem de şayet yukarıdaki gibi ele alacaksa onun Conan çizmesi düşüncesine dahi tahammül edemeyebilirim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Gidip salak gibi Thanos ile kapıştırmazlar sanırım. :D Conan'ın ortak maceralara atılabileceği tek karakter Thor. Yani bence öyle. DC'de Wonder Woman ile bir maceraya atılmıştı zaten.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

connyapku

Korktugum sey gerceklesmez umarim :( kostum giydirmeseler bari

pizagor

Conan The Barbarian #1'in Skottie Young varyant kapağı...

Bu çizeri ne kadar sevsem de Conan'ı böyle görmek hoşuma gitmedi  :-\