ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Nasıl yani hanımından yalvar yakan izin alarak (ki bende öyle yaptım ;D) balkona kurduğunuz kütüphaneyi inkar mı ediyorsunuz?Cevap verin hıııı hıııı susmayın.Sattım derken ne demek istediğinizi anlayamadım.Koca mühendis milyarlarla oynayan siz neden satarsınız çr anlamam.Yer yok demeyin yemeeem.280 m2 evim var diye hava atan sizdiniz hatırlatırım ;D

tommikser

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 28 Ekim, 2012, 20:44:41
Sami abi onlar Bilka dönemi Supermanler. Ayrıca Güneş oda şahane olmuş gelip bir süre o oda da kafa dinleyebilir miyim :)

Sami abi bilka süpermen'lerden bir kısmı elimde mevcut,pembe sırt bence kendini iyi belli ediyor değil mi?

Ekrem'im istediğin zaman gelebilirsin.Orası ayrıca misafir odası.Resimde görünmeyen güzel bir yatak var.Bazen orada okurken uyuyup kalıyorum.Sende istersen kalabilirsin ona göre.Kapım herkese açık ;)

gamlıbaykuş

Tamam Güneş yolum o taraflara düşerse o odada mutlaka ben yatıyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Abi ne iş!? Çizgi roman sorduk, yatak var dedin, hem de güzel bir yatak.

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 30 Ekim, 2012, 12:32:21
Tamam Güneş yolum o taraflara düşerse o odada mutlaka ben yatıyorum :)

Dikkatli ol Hüzünlü abi. Bu adamın gözü dönmüş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: s.b - 30 Ekim, 2012, 12:36:21
Abi ne iş!? Çizgi roman sorduk, yatak var dedin, hem de güzel bir yatak.

Dikkatli ol Hüzünlü abi. Bu adamın gözü dönmüş.

Sami abi hiç merak etme bende silah var :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Abi yani ne diyeyim benden bir kötülük gelmez ;D

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

odamın son hali çr leri artık gizli gizli sokuyorum eve,yoksa evden atacaklar ;D

hennessy

Alınacak çizgi romanmı kaldıki gizli gizli sokuyorsun eve :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Valla Murat abim dediğinde doğru.Artık sıyırmaları oynuyorum.Seneye inş. sadece aylık takip edilecekler kalmış olacak.Arşivime genel olarak baktığımda şu çıkyor.

Alfa'nın Thor hariç tüm süperleri seri olarak var.Thor İlyas abiden çıktığı için artık bulaşmam.

Bilkalar da az kaldı bulursam fena olmaz ama Gerekli seriyi devam ettirirse inş. ona da gerek kalmadı.

Oğlak yayıncılığın tüm serilerini tamamladım.Dev özel falan filan tamamlandı bir tek aylık Tex'ler kalıyor.Onu da inatla aylık alıyorum.Fakat piyasaya ucuzu düşünce alıyorum.Onunda acelesi yok en son kutu 11-12 yi mesala 60 şar liradan aldım ki kalın olarakta alsaydım hemen hemen aynı olurdu.Aylıkları yavaş yavaş takip ederim.

Lal'lerde oğlak gibi keza acele etmeden gidiyor.

Hozun hepsi tamam.Teksas tommiks swing tmamlandı.Diğerleri çıktıkça devam edilir.

Gerekli ve Marmara'nın çıkan tüm sayıları var.Hatta Marmara'nın Çanakkale çr bile var.

Rodeo Ken Parker tamamlanıncaya kadar almam.Ken tamamlansın gerisine bakarız.

Beni asıl batıracak olan kesin İlker arkadaş fena uçtu ayda 6 yayın falan devam ederlerse bütçe mütçe kalmayacak.İlker'den en güzeli sert kapaklarının çoğununun koleksiyonda olması.Kütüphanede feci duruyorlar.

Demirbaş'ın hepsi vardı.Ne çıkardıysa fakat son zamanlarda ki yayıncılık tutumu ve tavırlarından hepsini çocuk kütüphanesine bağışladım.Alanlara kolaylıklar dilerim.

YKY ise herşey hemen hemen var.Büyük boy Red Kitler yoktu onlara da bulaştım.Yıl sonun kadar onu da tamamlarsam tamam.Büyük bok okumak çok keyifliymiş bu arada.Sonrasında eğer bu piyasada ki bel altına inme noktasına gelen tartışmalar olmaz ve soğumazsam ölene kadar inş. okumaya ve almaya devam ederim.

hanac

Güneş bak bu resimler için iyi diyebiliyorum.

Aferin, başarılarının devamını diliyorum.

tommikser

Artık garibanlığı falan kalmamış abi.

Bir Martin ile başlayan ve Altınmadalyon'a bulaşanın garibanlığı ;D ;D ;D

hanac

Hennessy henüz garibanlığı aşamamış.

Aynı fotoları 3 ayrı açıdan koyarak çok göstermek istemiş.

Yetersiz buldum.

DAMPYR

Güneş Bir dükkan açacak kadar kitabın var Maşallah.Yakında bir dükkan açıp piyasaya rakip olursan hiç şaşırmam valla.... ;D :D ;)

DAMPYR

Muratında Kütüphanesi de bizden iyi.Yanlız Kızılmaskenin 1.sayısı var 2.yi göremedim.... ??? ::) :)