ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Güneş kardeş, odanı çok beğendim..güle güle oku...
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Güneş sahaf dükkanını beğendim hayırlı olsun, Murat'ım kütüphaneni bayağı genişletmişsin, bu hızla 2-3 yılı kalmaz Güneş'in kütüphanesinin şimdiki haline ulaşırsın.  :D Kitapları iyi günlerde okuyun.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Abilerim gerçekten çok sağolu.3 yıl gibi kısa sayılacak bir zamanda bu duruma geldi.3 yıl sonrasını hayal bile edemiyorum.Kesin evden kovulmuş olurum ;D Allah bana akıl vermedi bari size versin  ;D ;D ;D

darkwood

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Temmuz, 2013, 14:49:30
Abilerim gerçekten çok sağolu.3 yıl gibi kısa sayılacak bir zamanda bu duruma geldi.3 yıl sonrasını hayal bile edemiyorum.Kesin evden kovulmuş olurum ;D Allah bana akıl vermedi bari size versin  ;D ;D ;D
Ben dükkan açıp evden kovulmaktan kurtuldum, darısı başınıza.  ;D
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Çizgi roman biriktirmek masraflı bir iş gerçekten. Benim de kütüphanelerim doldu.

Son 20 yılda çıkmışların çok büyük bölümü arşivimde var.

Tek üzüntüm bu gidişle bütün arşivimi tek bir yerde toplamam çok zor olacak. Çok dağılmış durumdayım.

İlker sağolsun son zamanlarda bizi batırmaya oynuyor. İşin kötüsü bir de orijinal olarak takip ettiklerim var.

Tabiki ben de eve kaçak kaçak getiriyorum herşeyi. Çalıştığım yerde aldıklarımı biriktirip ev ahalisinin olmadığı zamanda eve taşıyorum.

Alt kata geçmez isek iyidir.  ;D ;D ;D

gamlıbaykuş

Benim kitapların çoğu hala kutularda bakalım ne yapacağız :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

haysat

2 arkadaşımızıda kutluyorum, bu kadar kısa sürede böylesine kıskanılacak bir arşive sahip oldukları için

İçinizdeki çizgiroman ve arşivcilik ruhu hiç eksilmesin.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pizagor

Benim kitapları görenlerin (ki tahminim 8 - 10 bin aralığında bir rakam olmalı) ilk tepkisi hep aynıdır:

BUNLARIN HEPSİNİ OKUDUN MU?

Evet derim, inanmaz gözlerle bakarlar :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

On bin kitabı görsem bende aynısını derim.Benim kütüphanenin yaklaşık 5 katı ediyor :o :o :o

pizagor

Benim çizgiroman biriktiriciliğim de 3 değil 33 sene. Haliyle büyüyor kütüphane :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Temmuz, 2013, 00:44:19
Benim çizgiroman biriktiriciliğim de 3 değil 33 sene. Haliyle büyüyor kütüphane :)

Özgür Abi ağırlığını koydu  ;D Benim de yaklaşık 1200 parça felan çizgiromanım var, 1000 tanesi Conan'dır  :D
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Çizgi romanlarını okuyup temiz bir şekilde koruyan bütün arkadaşlara teşekkürler. Çizgi romanlarınızı kıymetini bilmeyenlere elletmeyin, hatta göstermeyin bile.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yamac77

Benim de yaklaşık 3.500 - 4.000 çizgiromanım var ama %30'u yazlıkta kolilerde, %60'ı kışlıkta kolilerde, %10'u da son aldıklarım ve TV ünitesinin kitaplık kısmında...1 yıl içinde yeni bir eve taşınma durumum var ve bu evde büyük bir duvarın tamamını kitaplık yapmak istiyorum...Kitaplığımı yapıp tüm çizgiromanlarımı koyduğum zaman hemen fotolarını çekeceğim ve sizlerle paylaşacağım böyle güzel kitaplıkları görünce içim gidiyor...

Harun Ça

Bu da benim nacizane kitaplığım daha işin başındayım inş. benimde ilerde abimlerim gibi bir arşivim olur.

tommikser

Evet sayın Hanac yıllardır sizden bir foto alamadık artık tatilde de olduğunuza göre şu ünlü kütüphanenizin resmini bir görelim.

Binlerce çr nasıl görünüyor merak ediyoruz ;)