ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Orijinal Yıldıray Çınar çizimi Superior Iron Man #1
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Mithrandir

hennessy

tommikser

tommikser

tommikser

ercoktay

yunusmeyra

Güneş,bence fotolarda gördüğümüz ve normal kütüphane raflarının üzerinde "sürgünde" gözüken kitap ve dergileride,yeni kitaplık alıp oraya yerleştirmenin zamanı gelmiş..o zaman herhalde bunun 2 katı kütüphanen olmuş olacak..teşhisim;kitaplar için 2. bir oda bulma sorunu ortaya çıkmış  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Mithrandir

Vaay! Elf gözlerim beni yanıltmıyorsa o sergide Kotobokiya New 52 serisi DC karakterleri figürleri, Marvel artfx serisinden Hulk, Marvel büst banklar, DC Direct Batman Arkham City statü ve Pop Culture Shock 1/4 He-Man statü görüyorum :D Güzel koleksiyon :)

Alıntı yapılan: tommikser - 26 Aralık, 2014, 23:46:07

alan ford

Güneş en üstteki marvel standının önüne koruma olarak DC kahramanlarını koymanın özel bir anlamı var mı. ??? ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

ferzan

Nihayet ben de şu başlıkta yerimi alabildim... :)

İlk fotoğrafım Kış Köşesi...Nathan Never, Dylan Dog, Julia, Dampyr, Martin Mystere ve Mister No'lar tam takım...

İkinci foto tamamen Zagor kitaplığı...Bir tek aşağıda bir rafta Ken Parker takımı var, gerisi komple Zagor...

Üçüncü foto, Kış Köşesi karşı açıdan...

Dördüncü foto, geçen baharda başladığım arşiv tamamlama furyasından ilk nasibini alan Tex kitaplığımın fotosu...En alt sıra hariç komple Tex...

Beşinci foto, Eskişehir'e öğrenci olarak geldiğim ilk sene çeğreği bile dolu olmayan ilk aldığım kitaplığımdı...10 sene olacak neredeyse...30 yaşıma hızla yaklaşırken utanmadan tahta tren ve lokomotiflere adımı yazdırmışım...Arşiv fazlası sayılar, ciltler, en eski kitaplarım, öğrenciyken İzmir'den getirdiklerim ve pek çok şey bu raflarda ve alt kısımdaki kapalı dolapta...En az kullandığım köşe...Bir nevi anıt gibi birşey oldu benim için...Çocukluktan kalma birkaç oyuncak, şirket kartvizitlerim, eski elektronik eşyalar ve saire...

Altıncı foto...Bulduğum her boşluğu kitaplık ile doldururum, affetmem...Kirada oturmasam, duvara monte raflar da yaptıracağım ama gözüm kesmiyor...Burada YKY Frankofonlar, Abdülcanbaz Milliyet fasiküllerden oluşan 1. kutu, bir takım özel edisyonlar, Brendon, Kızılmaske ve Flash Gordon takımım ile haftalık ve aylık dergi koleksiyonum yer alıyor...Birikenleri tatil zamanları İzmir'e götürüp raflara ciltli hallerini diziyorum Uykusuz ve Ot dergilerinin...

Yedinci ve son foto...İşte her birşey burada...Amerikan'ı da, fumettisi de, frankofonu da, bağımsızı da, Türk'ü de, mizah dergisi ciltleri de, önceki fotolarda raflara sığmamış olan Tex Almanakları ile AD - DE fasikülleri de burada...Her türlü güncel yayın için de burada yer açmaya çalışıyorum...

Başta Ali Abi ( Haysat ) olmak üzere arşivi tamamlamamda katkısı bulunan tüm forum arkadaşlarıma teşekkür ederim...Askenay, Serkan1019 , Tuco Ramirez, Nic, V, Hüzünlü Flüt ve BüyülüRüzgar'a teşekkürü borç bilirim ( umarım unuttuğum yoktur, varsa beni bağışlasın )...Ama Ali Abi bu kitaplığın 100'de 65'inden sorumludur diyebilirim...İlk fırsatta ve tatilde İzmir'de kalanları da fotoğraflayıp ekleyeceğim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

caretta

Ferzan Bey çok güzel çizgi romanlar.Her şey bir yana Teks bir yana.Her koleksiyonun olursa olmazı Teks.

tommikser

Ferzan tebrik ederim.Gerçekten güzel görünüyor.Ali abi sağolsun çok yardımcı oluyor.Tex candır!