Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Şu an Tex süper cilt on da yım yenilmezler diye bir hikayeye başlıyorum hakketten süper cilt ismi gibi süper cilt çizimleri ile konusu ile Martini bırakıp Tex forever mı desem yok olmaz Java beni öldürür :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Yenilmezler benim en sevdiğim maceralardan. Hatta en sevdiğim bile diyebilirim.

Şimdiden keyifli okumalar.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Tarkan Viking Kanı (Toplam 3 cilt) nı okudum.

Bu macerayı daha önce okumamıştım.

Çok güzel bir hikaye idi.

V

Daredevil 501-507 arası yayınlanan "Devil's Hand" macerasını okudum.

Gavura kızıp orucunu bozan yani Osborn'un "Yeni Dünya Düzenine" kafayı takan

Murdock'un "Hand" in shogunu oluşunun öyküsü.

Öncesini ve devamını da okumak gerekli tabiki...

"İstemem,eksik olsun.."

FerdiFon

Heavy Metal Okuyorum  Üzerinde /  Yetişkinler İçin Tam Macera Çizgi Roman Albümü / Yazıyor   ;D

hennessy

Tex Colorado Belle okuyorum kapağı hoşuma gidip almıştım çizimler 50 sayfa bitti hakketten Alfonso Font çok güzel çizmiş hikayede iyi gidiyor

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Sevgili Engin,
   Okuduğun dönemi Ed Brubaker yazdı yanlış hatırlamıyorsam. Gerçekten Daredevil'ı güzel yerlere getiriyordu ki ayrıldı. Ardından Return of the king var. Fena değildir, ama Shadowland ile Marvel ortalığı dağıtmıştır.  >:(

s.b

Yapı Kredinin Red Kit Toplu Albümünü okuyorum. Çizgiler hoş durmuyor ama fena değil.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Bende Şefaf Gölgerin Sırrı'nı okuyorum.Martin okumaya uzun bir ara vermiştim.Martin okumayı gerçekten özlemişim.

Tarkan Kurt

Efsanevi Mister No maceraları Cilt:4 "Bir Zamanlar New York'ta" isimli macerayı okuyorum.

aa

Zagor KM 62 ve Tombraks 6 yıı okuyorum.
Esse Gesse Hayranı...

pearl jam

Adele Blanc- Sec' in ilk iki albümünü okudum, Tardi gerçekten müthiş bir çizer özellikle mekan çizimleri çok ayrıntılı ve özenli. Kitapevlerinde temiz bir cilt bulduğumda okumaya 3. cilt ile devam edeceğim inşallah.

Adele'nin verdiği gazla uzun süredir kütüphanemde okunmayı bekleyen yine Tardi' nin çizdiği "siperlerdeydik" i okumaya başladım. Siper savaşı olarak tarihe geçen ve dört yıl boyunca 10 milyon kişinin canına mal olan 1. dünya savaşını sıradan insanlar üzerinden o kadar güzel anlatmış ki Tardi içim acıyarak ama aralıksız olarak bir solukta okudum kitabı. Ntv' nin yayımladığı en iyi kitap kesinlikle, keşke klasik uyarlamaları yerine bu tür çizgi romanlara ağırlık verseler.

rumar80

Büyülü rüzgar 108 ve Red Kit Lord Badi yeni bitti.
   Tekrar essentiallar'a dönüş. Sırada Essential defender 2 var

Mister NO

Tom Braks 1.Cilti okuyorum.İçinde 5 macera var ilk 4 macerayı okudum.EsseGesse nin tipik özelliklerini barındıran çizimler ve hikayeler var.Çok fazla beklentiye girmeden,keyifli zaman geçirmek için birebir.Özellikle bazı kavga sahnelerinde detaylı bakılır ve sanki o ortamdaymış gibi düşünüldüğünde çok komik çizimler ve bölümler var.

Gün sonunda stresi alan,eğlenceli ve akıcı hikayeler.

6 Ciltte30 macera ,HOZ'dan devamını da bekliyorum.Seri yarım kalmasın.  ;)

HacıGeraltEmmi

Son alarak Dampyr ilk sayıları tekrar okudum. Bana göre Bonellinin en iyi serileri arasında, ülkemizde satışlarının az olması nedeniyle istikrarlı yayınlanamaması gerçekten üzücü. :'( Mister No ve Tex efsanevi ciltleri kitaplığın ön saflarına yerleştirdim bir kez daha okumak üzere. Okumayan arkadaşlara hatırlatmış olayım. Özellikle Mister No efsanevi ciltlerde harika maceralar var. Küçük odessa, cehennem melekleri, bir zamanlar new york'ta ve diğerleri... Okumayanlar okusun, okuyanlar bir daha okusun ;D