Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ErenKoyunoglu

Arkadaşlar şu Legacy'leri okuyun. Star Wars evreninin en iyi 2 serisinden biri bence. Diğeri de Knights of the Old Republic.

caretta

11.11.11'de çıkacak olan Abdülcanbaz'a hazırlık olsun diye eski albümleri okuyorum.
Forumda Abdülcanbaz'dan pek kimse söz etmiyor.Galiba benden başka meraklısı yok mu ne?Biraz da bu konuda itki yaratın!

pizagor

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 30 Ekim, 2011, 19:03:18
Arkadaşlar şu Legacy'leri okuyun. Star Wars evreninin en iyi 2 serisinden biri bence. Diğeri de Knights of the Old Republic.

Sevgili Eren bu önerini Okunması gereken bilinmeyen çizgiromanlar... başlığına taşımaya ne dersin?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Arka Bahçe Örümcek Adam süper cilt 6 ya başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 30 Ekim, 2011, 19:03:18

Sevgili Eren çok iyi seri bende bu hikayenin ilk 24 fasikülünü okuyabilmiştim inşallah birgün hepsini okurum

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mister NO

Mohican'dan sonra Tom Braks 3 ve Lilith de bitti. :D

Lilith için ilgili sayfada yazdıklarımı buraya da eklemek istiyorum.Yeni bir çizgi roman olmasından dolayı.

Kurgusunu beğendiğin Lilith içinde barındırdığı felsefi yanları ile de insanı düşündüren dialoglara yer veriyor.Luca ENOCH iyi bir işe imza atmış. ;)

İlk maceranın Anadolu'da Truva'da geçmesi de hoş olmuş.

Maceralarında  Triacanto ismiyle bilinen garip bir parazitin ilk  portörlerine ulaşabilmek ve içlerinde onlardan hiç kopmayacak şekilde yerleşmiş olan Triacanto'yu çıkartıp alabilmek için zamanın içinde hiç durmaksızın,bir başına gidip gelmek zorunda kalacak olan Lyca'nın yırtıcı Lilith'e dönüşümüne şahit oluyoruz.

Çizimlerini ve senaryosunu beğendiğim Lilith için yayıncısına teşekkür ederken çizgi roman severlere de tavsiye ederim.

V

Alıntı yapılan: caretta - 30 Ekim, 2011, 21:47:04
11.11.11'de çıkacak olan Abdülcanbaz'a hazırlık olsun diye eski albümleri okuyorum.
Forumda Abdülcanbaz'dan pek kimse söz etmiyor.Galiba benden başka meraklısı yok mu ne?Biraz da bu konuda itki yaratın!

Sevgili Caretta,Abdülcanbaz'la ilgili başlık aşağıdaki linkimizde;

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2204.0.html

Bu arada elinde Abdülcanbaz külliyatına dair listen varsa bekleriz..
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Arabayla gittiğim Ankara'dan otobüsle dönüşte sonunda Dampyr cilt 18'i okuyabildim. O bitince Mandrake'nin 2. cildine tam başlamıştım ki otobüsün film seçeneklerinde Iron Man 2'yi gördüm. İzlemeye başladım ama tahminen son 15-20 dakikasını seyredemeden inmek zorunda kaldım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Dün satın aldığım Lilith'i bugün bir solukta bitirdim, yorum yok.  8)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Woverine Orijin'i okuyorum.

Gerekli Şeyler yeni yayın çıkarmadığı için eskiler ile idare ediyoruz.  :)

yalcinerol345

Tolga cilt 4'e başladım.Sahi nerde kaldı Tolga 5?Çıkmayacak mı yoksa?

hanac

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 31 Ekim, 2011, 21:06:53
Tolga cilt 4'e başladım.Sahi nerde kaldı Tolga 5?Çıkmayacak mı yoksa?

Bir sorun yok, bu hafta toplantı sırasında İlker Bey ile konuştuk.

Fuara kadar Tolga çıkacakmış.

Nathan Never ve Thorgal'ın fuara yetişmesi ise zormuş.

Thorgal'ın yeni sayısının CD leri daha gelmemiş.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 31 Ekim, 2011, 21:00:30
Woverine Orijin'i okuyorum.

Çizgiroman dağıldı   ???

Kapak ve sayfalar ayrıldı   >:(

rumar80

drfuhrer

tüm özenime rağmen bendeki wolverine orijin cildi de dağıldı >:(
tay döneminde olduğu gibi...arkadaş biraz daha sağlam yapsalar şu renkli ciltleri ne olur ya???