Superman Yeni 52 ve Rebirth'e geçiş (Türkçe Ciltler)

Başlatan gobuns, 04 Ağustos, 2018, 12:56:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gobuns

Ben iki sene önce Superman ve Çelik Adamlar'ı almıştım. Devam edeyim dedim ama Action Comics serisinin Türkçe olarak 5 cilt çıktığını gördüm. Yani bütün seri 5 ciltten mi oluşuyor? Eğer hepsi 5 tane ise devamı için; Lois ve Clark - Rebirth'e Doğru ve Superman'in Son Günleri ciltlerini hangi sıraylar okuyalım? Rebirth'e geçmek için başka okunması gereken çizgi roman var mı?

Bu sefer sadece Superman alıp yetişeyim dedim ama çok kafam karıştı. Yardım ederseniz sevinirim.

memospinoz

*Action Comics New 52 için sırayla 1-2-3-4-5-Doomed Cilt 1-Doomed Cilt 2 okunmalı. Sonra 3 cilt daha kalıyor. (Vol. 7-8-9) Bu 3 cilt ne zaman çıkar bilinmez. Bir anda hepsi birden de çıkabilir, yılda bir de çıkabilir.  ::)
*Superman New 52 serisinden ise sadece 6. kitap "Yarının Adamları" çıktı. (Superman 32-39. sayıları içeriyor.) (Doomed ciltlerinde Superman 30-31 de var.) İlk 5 kitap ve 7-8 çıkmadı. İsterseniz bu tek kitabı okuyabilirsiniz.
*Daha sonra "Superman'in Son Günleri"ni okuyabilirsiniz. (Superman New 52 ve Action Comics New 52'nin son iki sayısını içermekte.) (Ayrıca Batman/Superman 31-32 ve Superman/Wonder Woman 28-29 sayılarını da içermekte. Bu seriler de yayımlanıyor ama henüz ikisi de bitmedi. Batman/Superman serisi 3 cilt çıktı, 3 cilt kaldı. Superman/Wonder Woman 1 kitap çıktı, 4 kitap kaldı.)

*En son da Superman Rebirth serisine geçebilirsiniz. İsterseniz ondan önce Lois ve Clark'ı okuyabilirsiniz.
*Action Comics Rebirth serisi de çıkacak ama ne zamana bilmiyorum.

gobuns