Gündelik Hayatta İŞe Yarayacak Sıradan Süper Güçler

Başlatan Vega, 17 Haziran, 2019, 13:53:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Şimdi biliyorsunuz çizgi roman severler olarak hepimiz bir dönem uçamayı, yükseklere zıplamayı, arabaları kaldırıp fırlatmayı, orasından burasından kıvılcım çıkarmayı hayal etmişizdir. Ben ettim; hatta süper güç kazanırım diye dedemin bahçesinde vişneleri közleyip yedim, üzerine ateş yaktım diye dedemden dayak yedim. Ama ben bu sefer hani böyle daha sıradan ama gündelik hayatta işleri inanılmaz yoluna sokacak güçlerden bahsediyorum.

Mesela dilediğin kadar sarımsak yiyip ağzının hiç kokmaması, traş olmayı unuttuğum bir günde sakalları içine çekebilmek gibi...

Sizin keşke dediğiniz, hayallerinizdeki Gündelik Hayatta İşe Yarayacak Sıradan Süper Güçler nelerdir?
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

aaciltan

Böylesine sahte bir dünyada; gerçek dostu bulabilme yeteneğine sahip olmak isterdim.

hanac

Kuşe kağıdına basılmış comicsleri okuyabilmeye yarayan bir süper gücüm olsa fena olmazdı  ;D

haziran00

İstanbul'un trafik çilesinde ışınlanabilme gücümün olmasını isterdim  ;D

V

Elektronik cihazları, temassız, klavyesiz, kumandasız vs. kontrol etme gücüm olsun isterdim.
"İstemem,eksik olsun.."

ZGeralt

ferzan

Başlığı yanlış anladığım için iletimi silip güncelliyorum...Odak noktamız ''gündelik hayatta işe yarayacak sıradan süper güçler'' imiş meğer...

Hızlı okuyup, hızlı yazıp çizmek kesinlikle benim hayatımı kolaylaştırmaz, beni uzaya fırlatırdı diyeyim... :) Saat başı bir tuğla kitap bitirip her hafta yeni bir albüm yazıp çizmek, birkaç saatte de beni bir ay geçindirecek kadar çizim yapabilmek çok güzel olurdu...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Gabby

Alıntı yapılan: Vega - 17 Haziran, 2019, 13:53:07
Şimdi biliyorsunuz çizgi roman severler olarak hepimiz bir dönem uçamayı, yükseklere zıplamayı, arabaları kaldırıp fırlatmayı, orasından burasından kıvılcım çıkarmayı hayal etmişizdir.

Ben etmedim.. :) Ama arkadaşlarla acaba Kinova'nın ördek derisini tütsüleyerek oluşturduğu gagalı maskeden biz de yapabilir miyiz diye komşunun ördeklerini gizliden az incelemedik. :) Şimdi düşünüyorum da iyi ki sadece uzaktan bakmakla yetinmişiz, çocukluk işte...

hanac

Paralel Evrenlere geçiş gücüm olsaydı fena olmazdı.

pizagor

Süper hızlı okuma ve süper hafıza ikilisi müthiş olurdu.

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nomad

Uyumayan çocuğu uyutma gücü için neler vermezdim  ;D

kedidiro

Yeryüzündeki tüm dilleri okuyup anlayıp konuşabilmeyi isterdim. Bunu orta ve yüksek öğretimde 8 sene boyunca almanca görüp an itibarıyla saati bile soramayacak biri söylüyor.  Bu yaştan sonra inatla çat pat ingilizce öğrendim ama...

Vega

Alıntı yapılan: Nomad - 18 Haziran, 2019, 18:16:12
Uyumayan çocuğu uyutma gücü için neler vermezdim  ;D

;D ;D ;D Yahu bundan bana da lazımdı. Valla bravo, kaptırdık mis gibi süper gücü.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

aitor03

2000lerde ilk x-men'i seyrettiğimden beri Magneto olmak istemişimdir. Özellikle de trafikte makas atanları, geçtikten sonra havalandırmak, tepetaklak ters çevirip, önümde bir süre öyle gitmelerini sağlamak, sonra dik bir şekilde bir duvara yaslamak, tabakhaneye b.k yetiştirenleri, insan hayatını tehlikeye atan mal oğlu malları dikine havalandırıp binlerce metre yukarı fırlatıp aşağı doğru düşerken son birkaç metre kala düzeltip nazikçe tavan üstü kenara koymak falan işte...