Strech Filmle Çizgi Roman Saklanır mı?

Başlatan Vega, 05 Ocak, 2022, 08:57:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Arkadaşlar merhaba. Teknik sebeplerle foruma şimdilik giremeyen bir arkadaşım yerine soruyorum.

Yer sıkıntısı nedeni ile çatı arasında koli içinde kaldırılacak kitapları mutfaklarda kullandığımız strech filmlerle sarıp sarmaladıktan sonra kolilemek herhangi bir sıkıntı yaratır mı?
Kaş yapacağım derken göz çıkarmayalım.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

DAMPYR

Alıntı yapılan: Vega - 05 Ocak, 2022, 08:57:52
Arkadaşlar merhaba. Teknik sebeplerle foruma şimdilik giremeyen bir arkadaşım yerine soruyorum.

Yer sıkıntısı nedeni ile çatı arasında koli içinde kaldırılacak kitapları mutfaklarda kullandığımız strech filmlerle sarıp sarmaladıktan sonra kolilemek herhangi bir sıkıntı yaratır mı?
Kaş yapacağım derken göz çıkarmayalım.
aman sakın denemeyin bile ben o hatayı bikere yaptım belli bir yıl sonra sıcaktan strechin özelliği bozuluyor ve kitaba yapışıyor kapaktan sökmesi çok zor oluyor tavsiye etmem

YERDENİZ

Ayrıca; kitaplar hava almazsa, jelatin veya streç gibi materyallerin kitabın kırış/buruş olmasını sağlıyor...
Jelatin veya naylon poşet kullanacaksanız, iki küçük delgeç deliği yeterlidir...