Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

rumar80

Elimde o Spider Man'lerin hemen hepsi olsa da 10. Yılında Marmara'ya TAM destek!
Hele Death of Stacys....

rumar80

Durağanlaşmış mutant alemine tekrar hareket getiren All New X men için helal olsun Marmara'ya

dean

pearl jam

Bone kapaklarını da eklediler . Mükemmel bir çizgi roman almayanlar alsın artık şunu yazık ediyolar kendilerine  :D

pearl jam

Marmara Bone'u bu kapaklarla yayımlasa satışları da belki daha iyi olurdu, o siyah ağırlıklı kapaklar kitabın içindeki eğlenceyi, neşeyi  :) yansıtamıyorlar bence

hanac

rumar80

darkwood

Bone ve diğerleri hepsi süper haberler, Marmara yı kutlamak lazım.
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Şubat, 2014, 20:53:26
  Doğa  :) ;D ;D

Doğa'nın tuzu kuru aslında. Renkli Bone Omnibus almıştı mis gibi  ;D

rumar80

2014'te Marmara'ya paramızı yatıracağız galiba. Bir de Batman'ler çıkınca.... Offf of!

pearl jam

Liste gerçekten güzel. Chew ve Saga'nın da devamının geleceğini tahmin ediyorum.  Örümcek okumayan biri olarak kapakları nedeniyle the gauntlett serisini çok merak ettim. Nuh'u Aranofsky ve mükemmel çizimleri nedeniyle merakla ama biraz da tedirginlikle ( şu eski format hikayesi  :D ) bekliyorum.  Enki Bilal ve xııı de çıkacak diye bekliyorum 2014'te. Bir de az sattı biliyorum ama keşke Oz Büyücüsü'nün en azından bir sayısı daha çıksa.

Netice olarak amazing spiderman ve x men ler haricindekilerin hepsini alacağım.

hanac

2014 yılı Çizgiromanın yılı olacak gibi.

Bütün yayınevleri durmadan yeni yayınları duyuruyorlar.

5 yıl önce bu forumu kurduğumuzda istediğimiz herşey yayınlandı gibi.

hennessy

Çeşit olarak şu anda altın çağını yaşıyor çizgi roman
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Burdayım , laflarımı bana anında yediren Marmara Çizgi'ye teşekkürlerimi sunuyorum. :D Omnibus çok güzel evet ama dil bilmeyince okuyana kadar canı çıkıyor insanın, elimde sözlükle helak oldum yahu , şunları rahat rahat ana dilimde okuyayım.  ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir