Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Kaliteli yayınlar bollaşıyor, okuyucu kitlesi de buna paralel olarak artarsa güzel olur.!?!

Aksi halde aynı okuyucu profilinin yeni yayınları kayması ile, diğer sürekli yayınların satışlarında azalmalar olabilir diye düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Yılda bir Conan yayınlandığı  ve yeni renkli serilerin askıya alındığı sürece ne Batman ne Örümcek Adam  :(
Crom! Ölüleri Say...

connyapku

Alıntı yapılan: kalidor - 13 Şubat, 2014, 22:02:40
Yılda bir Conan yayınlandığı  ve yeni renkli serilerin askıya alındığı sürece ne Batman ne Örümcek Adam  :(

Aynen ozellikle SSOC serisi icin.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

alan ford

evet işte dil bilmeden bu cildi aldım ben.  Pişman mıyım ?  Asla. Yine olsa yine yaparım. Bahaneyle ingilizce kelime dağarcığım gelişti  :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Geçen sene Chicago'da aynı kitapla karşılaşmıştım, ama iyimser bir düşünce ile "nasıl olsa bizde yayınlanacak" diyerek paramı diğer comics'lere yatırmıştım. Zaman haklı olduğumu (!) gösterdi.
  İnsan kendini ancak böyle iyi avutabilir.

tommikser

İlke oradasın görüyorum ona göre :D

Dün konuştuğumuz üzere 2014 yılında yayın planınız hakkında biraz açıklama yaparsan sevinirim (sözün var unutma ;D )

hennessy

conan 9 ve lone wolf 7  pazar bir aksilik omaz ise raflarda
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

omega red

dean

rumar80

Güzel. Şimdi merakla Mesih Kompleksini bekliyorum.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Mart, 2014, 18:40:34
Kitap harika olmuş on numero

Zamanlama da süper. Gerekli'nin Dark Avengers cilt ikisinin sonunda sonraki macera Kuşatma diyor. Iki yayınevi koordineli olarak güzel hareket ediyorlar.

rumar80

Kuşatmayı Türkçe olarak ta okudum. Eceli gelen köpek cami avlusuna işer derler. Norman da işiyor ve Dünya düzene giriyor. Ama hangi bedellerle. Böylece bu seriler tamamlanıyor ve Age of Heroes başlıyor. Umarım aynı tempo ile devam ederiz.