Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Yürüyen Ölüler'in yeni sayıları gelsin, ilk iki cilt için yapılan karton kutular 3. cilt için unutulmasın. Daha önce de yazmıştım, biz onu unuttuk tarzı bir cevap gelmişti, bir daha unutulmasın 😀

kedidiro

Üye olup ilk siparişimi vermemin üzerinden neredeyse 24 saat geçmeden kitaplarım geldi. Rick and morty afiş hediyesi büyük kızımın odasını süsledi bile... Alışkanlıkları bırakmak zor. Ama diğer alışveriş sitelerinde marmara çizgi kitaplarına bir türlü ulaşamayınca kendi sitelerinden almak zorunda kaldım. Geç bile kalmışım. Tebrikler marmara dükkan.

darbove

Tekrar baskı olayını anlayabiliyorum ama periyotlar biraz can sıkıcı hale gelmeye başladı. Comicslerin basılmamasını da bi nebze anlayabiliyorum. Manhwalara ne oldu onu merak ediyorum? şeytani ilahiden ümidi kestim zaten 3 yıl oldu son cilt çıkalı. Yürüyen ölüler biter bi şekilde. 2 yıl önce çıkmış son cilt. Spider gwen,monstress,thor god of thunder... archie ve sabrina... marmara özelinde değil diğer yayınevlerinin de durumları aynı. umarım kısa vade içinde durumlar düzelir. eskisi gibi olmayacak orası kesin. 2 yıldır ne çıkarsa şükür modundayım.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Vassago007

Alıntı yapılan: darbove - 24 Haziran, 2021, 02:16:22
Tekrar baskı olayını anlayabiliyorum ama periyotlar biraz can sıkıcı hale gelmeye başladı. Comicslerin basılmamasını da bi nebze anlayabiliyorum. Manhwalara ne oldu onu merak ediyorum? şeytani ilahiden ümidi kestim zaten 3 yıl oldu son cilt çıkalı. Yürüyen ölüler biter bi şekilde. 2 yıl önce çıkmış son cilt. Spider gwen,monstress,thor god of thunder... archie ve sabrina... marmara özelinde değil diğer yayınevlerinin de durumları aynı. umarım kısa vade içinde durumlar düzelir. eskisi gibi olmayacak orası kesin. 2 yıldır ne çıkarsa şükür modundayım.

Yayınevleri diğer yayınevi telifleri almasın tüm telifler bende toplansın mantığı ile DC, Marvel ne var ne yoksa teliflerini aldılar fakat iş basmaya gelince ekonomik şartlar, pandemi koşulları ve fuarların olmaması yayınların çıkmasına engel oldu. Olan hem kendilerine (telifler ödendi) hem takip eden okuyucuya oldu. Öte yandan bazı yayınevlerinin (Marmara, Çizgi Düşler ve Arkabahçe benim bildiklerim) haklı sebeplerle DNR vs gibi dağıtımlara kendi kitaplarını vermemesi bazı okuyucuların var olan kitaplara ulaşmasına da engel oldu. Gene bu sadece duyduğum dedikodudan ibaret yayınevleri sözcüleri daha doğrusunu biliyordur bazı kitapların yeniden baskısının olmayacağı şeklinde. Ben kendi adıma artık okumayacağım ya da ne kadar sevsem de devamı gelmeyecek yayınları almıyorum.

dayıcomics

Herkes kendini Manga cennetine hazırlasın. Marvel/DC az da olsa elbet basılacak ama ortalık mangadan geçilmeyecek 2 seneye kadar.

Draka

Alıntı yapılan: dayıcomics - 12 Temmuz, 2021, 02:10:28
Herkes kendini Manga cennetine hazırlasın. Marvel/DC az da olsa elbet basılacak ama ortalık mangadan geçilmeyecek 2 seneye kadar.
Bir Fumetti okuru olarak evet ben mangaya geçmiş vaziyeteyim.

someoneofgod

Alıntı yapılan: tulgan - 24 Nisan, 2021, 12:08:29
Sürmekte olan bütün serilerin devamlarını yıla yayarak devam etmeyi planlıyoruz ancak şu gün, şu ay gibi kesin bir şey söylemem mümkün değil. Guardians planımız yok, X-Men'i ise düşünüyoruz.

Geçtiğimiz yıl içinde depomuzu taşıdık, taşırken de arkada-kenarda köşede kalmış şekilde bulduğumuz bazı sayılar oldu. Instagram hesabımızdan son 10, son 5 diye duyurduklarımızın çoğu bu şekilde çıkanlardan oluşuyordu, Enki Bilal sayıları için de aynıları geçerli. Edinmek istediğiniz varsa almanızı tavsiye ederim.
Tulgan Bey, Eylül ayı içerisinde Marmara gümbür gümbür geliyor diye paylaşım yapılmış.

Acaba ne zaman açıklarsınız? Baskısı biten Amazing Örümcekler geliyor mu acaba sonunda? Gelmiyorsa tahmini ne zaman gelecek  :)

Pulluk

Marmara'nın yayınlarını artık online kitap sitelerinde bulamıyorum. Nedeni nedir acaba?
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

Alıntı yapılan: BulentT - 26 Ekim, 2021, 10:52:29
Marmara'nın yayınlarını artık online kitap sitelerinde bulamıyorum. Nedeni nedir acaba?

Düzenli ödeme yapmayan sitelere ürün göndermiyorlar artık.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Conan Vahşi Kılıcı uzun bir ara verdi, yeni sayıları ne zaman çıkacak, bilgilendirebilirsiniz memnun olurum.
Darkwood Sakinleri..

darbove

Ikigami 8, elfen lied ve ben bir kahramanım serilerinin bandrolü alınmış. Elfen lied'in animesini izlemiştim evvel zaman önce, güzel bir seri. Ben bir kahramanımı çok övmüşlerdi hayırlı olsun.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Marmara'nın manga seçimleri çok başarılı.

Elfen Lied güzel seçim.
They drew first blood...

Vassago007

Fumettiydi, Comicsdi derken eldeki serileri bitirmeden bu sefer yayıncılar mangalara sardı, şu anda popülerliği son derece yüksek olsa da umarım yanılıyorumdur onlarca manga içerisinde bazıları elenmeye mahkum gibi.

nicholaihel

I Am A Hero ilginç duruyor. Amaaa... Şu Yürüyen Ölülere bi el atıp bitirseydik. Yeter da :)