The Avengers: Age of Ultron (2015) - Phase 2/11

Başlatan dean, 21 Temmuz, 2013, 09:52:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Filmden ilk consept çalışmaları geldi.

dean

Filmin çekimleri İtalyada devam ediyor.

dean

pukay

scarlett witch gayet iyi gözüküyor ( kostümden dolayı söylenmeye başlanıldı bile lakin gerek yok ) lakin quicksilverın kostüm olayı bir türlü göze hoş gelmiyor ama x-men filmindeki quicksilvera göre gayet iyi gözüküyor diyeyim erken yorum yapmak olsa da

dean

Alıntı yapılan: pukay - 25 Mart, 2014, 19:12:36
scarlett witch gayet iyi gözüküyor ( kostümden dolayı söylenmeye başlanıldı bile lakin gerek yok ) lakin quicksilverın kostüm olayı bir türlü göze hoş gelmiyor ama x-men filmindeki quicksilvera göre gayet iyi gözüküyor diyeyim erken yorum yapmak olsa da

Ben her zaman çizgi romana uygunluk aramış biriyim ama Scarlett Witch'in çizgi romandakine uygun bi'şekilde uyarlanması olasılık dışı bir ihtimal. Scarlett Witch kostümü dansöz kostumü ile mayo karışımı bir kostüm. O yüzden elbette çizgi romandaki gibi yapılamayacaktı. Sonuç olarak Scarlett Witch'ten memnunum.

Quicksilver'ın köstümüne gelince tabi X-Men: Days of Future Past düşünülürse bu sanat eseri sayılır. Ondan ayrı düşünülürsede beğendim aslında ya ! Saçı başı, kostümündeki yıldırım efekt'i ile çizgi romana göndermesi felan güzel.

dean

Ortada ki yeni kostüm.

Olası Ultron ama belki kendi robotları da olabilir.

dean

Hawkeye'ın filmde giyeceği yeni kostüm basına yansıdı. Çizgi romanlarından alıştığımız kostüme daha çok benzemekte.

dean

Captain America'da sette yeni kostümü ile göründü.

Bu da videosu.

The Avengers 2 - Shooting in South Korea

dean

Kostümün tamamı basına yansıdı. Yeni kostüme bayıldım.

dean

dean

Gambit

Quicksilver in kiyafet olmus da days of future past de ki cocugu sevmistim ben tip olarak ya,

bu cok kasli ve kasinti duruyor

(o da cok civik duruyordu gerci ama efsane sahneleri vardi)

Ras Al Ghul

dean

Marvel, ilk Avengers filmi zamanı da buna benzer bir çalışma yapmıştı. Karakter posterleri birleşince tek büyük bir posteri oluşturuyordu. Avengers: Age of Ultron içinde bu geçerli olacak. Şimdilik ilk dört parça geldi. En az 4 tane daha gelecek. 

dean