The Avengers: Age of Ultron (2015) - Phase 2/11

Başlatan dean, 21 Temmuz, 2013, 09:52:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Darkopal

Filmin vizyon tarihi yaklaştıkça günler daha da bir uzuyor, vakit geçmek bilmiyor sanki...  ??? Sizde de öyle bir his var mı?  ;D

dean

Alıntı yapılan: Darkopal - 19 Mart, 2015, 20:47:09
Filmin vizyon tarihi yaklaştıkça günler daha da bir uzuyor, vakit geçmek bilmiyor sanki...  ??? Sizde de öyle bir his var mı?  ;D

Yılda en az 15-20 film için öyle hissediyorum. Hele çizgi roman uyarlamaları olduğu zaman günler uzamayı bırak aylara, yıllara dönüyor   ;D ;D ;D

dean

rumar80

Bir aksilik olmazsa kızımla birlikte ilk gün ilk seans hemen gidip izleyeceğiz.

dean

dean

dean

Sakızlı Ohannes Paşa

Aşırı iyi görünüyor. Ama fazla uzun bir bölümünü koymuşlar. 30-40 saniye yetermiş. Heyecanını kaçırcaklar bu gidişle.

lampard

İlk filmdeki Hulk'ın kafasını karıştırıp Avengers'ı içerden bölme işini tekrar yapmaları pek hoşuma gitmedi ama Hulkbuster'ı görmek güzel.

dean

hennessy

Avengers Assemble 2.Sezon 14.Bölüm çizgi filmi ile Ultron'a giriş yapıldı. Çizgi filmde Stark'ın babasının icadı arsenal içinde geri dönüyor. Bakalım filmde öyle mi olacak. Bir kişi takım ile yollarını ayırıyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

dean

Joss Whedon, Spider-Man'in hiçbir şekilde filmde olmadığını söyledi. Post Credits dahil. Zaten filmde post credits olmayacağıda açıklandı. Sadece mid-credits olacak. Video'ya baktığımız zaman sahnenin mid değil post olduğunu görüyoruz. Spider-Man'in cgi kalitesinede bakarsak fake olduğunu söyleyebiliriz.

hennessy

Pulluk

After Credits Scane olduğu idddia edilen bir video ortamlara düştü. Fake gibi görünüyor ama gerçek olduğunu iddia edenler de bayağı fazla. Bakalım siz neler düşünüyorsunuz?

Not: Gerçekse "vay sonunu gösterdin" demeyin diye baştan uyarıyorum.  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=RZ1urzF56aY
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!