Yeni TARKAN serisi

Başlatan haysat, 23 Şubat, 2018, 00:54:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Umarım bu kararlarından vazgeçip seriye devam ederler, zira bundan sonra tekrar başka bir şekilde tekrar yayınlanması
düşünülürse, bugün satın alan okuyucuyu da bulabileceği bana şüpheli geliyor.

Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Alıntı yapılan: darkwood - 11 Temmuz, 2018, 23:17:48
Umarım bu kararlarından vazgeçip seriye devam ederler, zira bundan sonra tekrar başka bir şekilde tekrar yayınlanması
düşünülürse, bugün satın alan okuyucuyu da bulabileceği bana şüpheli geliyor.

Korkunç Takip macerası renkli kitap şeklinde yayınlanacakmış.

nejat hüseyin özal

Daha önce dergi ve kitap olarak yayımlanmamış maceraların yayınlanması çok faydalı olacak. Bu kadar önemli bir çizgi romanın tamamının elimizde bulunamaması çok büyük bir eksiklik. Yeni TARKAN dergisinin yayın hayatının sonlanmasına çok üzüldüm. Ben bu dergileri destek olsun diye ikişer tane satın alıyordum. Umarım bir şekilde devam eder.

s.b

Milano'ya Giden Yol macerasını tek cilt olarak basarlarsa alırım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Tarkan fasikül yayını macera tamamlanmadan durmuş galiba. Acep niye?

yalcinerol345

Alıntı yapılan: s.b - 15 Ağustos, 2018, 15:54:00
Tarkan fasikül yayını macera tamamlanmadan durmuş galiba. Acep niye?
Cilt olarak basılacakmış.

caretta

Cilt olarak "Milano'ya Giden Yol"mu basılacak? Zaten başka Tarkan macerası yok.
Milano'ya Giden Yol da Sezgin Burak'ın vefatı üzerine yarım kalmıştı. Yanılmıyorsam birisi macerayı tamamladı.
Bir şekilde Tarkan külliyatı artık tamamlanır umarım. Tolga'dan artık ümidi kestim.
Birçok macerası tamamlanamadan yayın durdu.

YERDENİZ

Milanoya Giden Yol 3 kısım çizdi Sezgin Burak, o da; yarım kaldı. Özcan Eralp Bulvar gazetesinde tamamladı macerayı. Tan Burak'ta 3'üncü kısım bile yok, o yüzden yarımda kesti.

s.b

Alıntı yapılan: YERDENİZ - 16 Ağustos, 2018, 10:28:59
Milanoya Giden Yol 3 kısım çizdi Sezgin Burak, o da; yarım kaldı. Özcan Eralp Bulvar gazetesinde tamamladı macerayı. Tan Burak'ta 3'üncü kısım bile yok, o yüzden yarımda kesti.

3. kısım yoksa tam macera olarak tek cilt basılacak olan kitap eksik mi olacak yani? Bu nasıl iş arkadaş?

eysude

Tan Burak'ın son dakika açiklamasina göre, Korkunç Takip ile birlikte, Tarkan'in Turkuvaz'ın yarim biraktiği maceralarinin yayinina devam ediliyor. Kitap Kasım'da basilacak ve Turkuvaz boyutlarinda olacakmiş. Pogramda yayinlanmayan serüvenlerin tamami bulunuyor. Harika haber!...

hanac

İnşallah bu sefer olur.

Turkuvaz serisi tamamlansa yeter.

haysat

Tan Burak'ın  konu ile ilgili açıklaması..

PEK YAKINDA...
İlk Kitap;
TARKAN - "KORKUNÇ TAKİP"
Özet;
Tarkan, Roma'daki Arena'dan, Prenses Honoriya'nın kuzeni Stella sayesinde kurtulmuştur ancak Kraliçe Evdoksiya onun yakalanmasını istemektedir. Köle ve Gladyatör tüccarı Şişko Lisiyus, en güvendiği adamı tek gözlü CİRO ve gladyatörleri onun peşine göndermiştir. Şimdi Tarkan ile Kurt'u ve bu tehlikeli düşmanları arasında "KORKUNÇ TAKİP" başlamıştır.
Tarkan'ın bu soluk soluğa okuyacağınız heyecan dolu macerasını sizler için orjinal derginin renklerine sadık kalarak yayına hazırlıyoruz. Kitap da daha önce yayınladığımız dergimiz ile aynı kağıda basılacak ve usta ressam Ersin Burak'ın sizler için hazırladığı özel kapak illüstrasyonu ile pek yakında yayınlanacaktır.

Her ay yeni bir macera ile 2019 öncesinde vefakar Tarkan okurlarının arşivine yeni yayınlarımızı kazandıracağız.
İlk kitap KASIM ayında...

Sevgi ve Saygılarımla,

Tan Burak

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

darkwood

Fasikül serisi 22 adet fasikül ile yarım kaldı. Umarım bu haberin arkasında durulur ve Turkuvaz'ın eksik kalan sayıları aynı kalite ile basılıp tamamlanır.
Darkwood Sakinleri..

darida

ben sabırsızlıkla bekliyorum.. tarkan her zaman okunur.. siyah beyazı, renklisi, tam maceralısı..