Yeni TARKAN serisi

Başlatan haysat, 23 Şubat, 2018, 00:54:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

guneseral

NEREDEN 50 tl dan aldınız? BÜYÜLÜ de   70 TL  etiket fiyatını görünce  üzerinden indirim varmı yokmu diye soramadan kitabı  fırlattim..

haziran00

Geçmişte hiç Tarkan okumuşluğum olmadı fakat fasikül formatında çıkmaya başlayınca hem nostalji olması adına hem de destek olmak amacıyla tüm sayıları aldım. Almaz olaydım yarım bırakılması bir yana sil baştan 64 sayfa 70 liraya çıkacağını duyunca keriz yerine konulduğumu anladım. Hiç kusura bakmasınlar bu durum insanları enayi yerine koymaktan başka bir şey değil. Benden uzak dursun bir daha destek olmak mı ASLA !!!

Sinan Başak

Alıntı yapılan: guneseral - 11 Ocak, 2019, 16:25:40
NEREDEN 50 tl dan aldınız? BÜYÜLÜ de   70 TL  etiket fiyatını görünce  üzerinden indirim varmı yokmu diye soramadan kitabı  fırlattim..

Kendi sitesinden

aa

Bu fiyata kimse almaz...
Esse Gesse Hayranı...

Sinan Başak

Fiyatı 70 olarak revize etmişler.

darkwood

Altar Medya adına Tan Burak facebook ve instegram da paylaşmış geçen yıl 22 sayı çıkan Tarkan fasiküllerin devamı mı geliyor?

Darkwood Sakinleri..

haysat

TARKAN "KORKUNÇ TAKİP" (2.Bölüm)
Çok Yakında Sizlerle...
Ersin Burak ustanın yepyeni kapak illüstrasyonu ile birlikte geliyor...
8 Şubat'tan itibaren satış ve dağıtımda olacak.
Sevgilerimizle.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

haziran00

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dayıcomics

Tarkan okumak istiyorum ama çok pahalı. fasikülleri alayım desem toplu 220 tl, ciltleri almak istesem 675 tl. tek tek almak aşırı pahalı fasiküller 15tl, ciltler 50tl. Valla nasıl okuyacağız bilemiyorum.

ghostrider

Son zamanlarda çıkan yerli çizgi romanlar neden bu kadar pahalı anlamıyorum;bilen varsa açıklayabilir mi?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

darkwood

Bu ürünlerin çok satmayacağı tahmini ile yayınına girişilip;
az adetle yüksek fiyatla satıp, çok kazanç elde edilmese de en azından maliyeti çıksın ve biraz kar bıraksın mantığı olsa gerek.
Çıkan örneklerinden görüleceği üzere bu fiyatlarla kısa vadede bir parça meraklılarına satış yapılıyor ama uzun vadede düşen satış adetleri ile serilerin yarım kalacağı mantığını da işletmek gerekiyor.
Darkwood Sakinleri..

worldman

Bu fiyat mantığı ile kendi adıma bu yayınları alamayacağımız aşikardır.