Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Selam dostlar,

Julia ile ilgili mutlu bir haberim var:) Mylos kitap'tan mayıs ayında yayınlanmaya başlayacakmış. Aylık olarak. Umarım aylık yayın ile istenilen satış rakamına ulaşır. Bizler de, her ay kadın kriminologumuz ile buluşuruz :)
Tek sayı şeklinde yayınlanacakmış + covid'den dolayı gecikme yaşanabilir ama uzun soluklu bir serüvenin başlangıcı olmasını temenni
ediyorum:)
Özel Alfa Ajanı

Zeljko

Güzel insan güzel haberlerle gelirmiş.İlaç gibi geldi sevgili Nemo   :-*
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

kırkambar

Dampyr'e de el atarlar mı diye düşündüm şimdi.

nicholaihel

Sıfırdan mı başlayacak acaba yeni yayımcı yoksa çizgi düşlerin kaldığı yerden mi?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nemo - 28 Nisan, 2021, 12:39:02
Selam dostlar,

Julia ile ilgili mutlu bir haberim var:) Mylos kitap'tan mayıs ayında yayınlanmaya başlayacakmış. Aylık olarak. Umarım aylık yayın ile istenilen satış rakamına ulaşır. Bizler de, her ay kadın kriminologumuz ile buluşuruz :)
Tek sayı şeklinde yayınlanacakmış + covid'den dolayı gecikme yaşanabilir ama uzun soluklu bir serüvenin başlangıcı olmasını temenni
ediyorum:)
işte bu süper haber nihayet Mylos kitap ile julia hakkettiği yeri buluyor galiba ,Aylık çıkmasıda çok güzel haber
Sanırım çizgi düşlerin kaldığı sayıdan devam edecek

Zeljko

Alıntı yapılan: nicholaihel - 28 Nisan, 2021, 13:03:34
Sıfırdan mı başlayacak acaba yeni yayımcı yoksa çizgi düşlerin kaldığı yerden mi?

Zinhar sıfırdan başlamasınlar çok büyük hata olur.En mantıklısı çd'in kaldığı yerden güzel önsöz yazılarıyla aylık kaliteli baskı layıkıyla çeviri...Julia'da bizde bunu hakediyoruz.Eğer uygun satış yakalanırsa bence Dampyr'ede el atmak isteyeceklerdir.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

allan quatermain

Mylos gördüğüm kadarıyla polisiye dergi/roman yayınlıyor, Julia uygun olmuş görünüyor o açıdan, Dampyr değil de Nick Raider falan yayınlarlar belki  ;D

Nemo

Kaldıgı sayıdan devam edecek diye biliyorum :)
Özel Alfa Ajanı

AU4

Süper haber. İnşallah Dampyr'e de el atarlar.

DAMPYR

Alıntı yapılan: allan quatermain - 28 Nisan, 2021, 13:30:41
Mylos gördüğüm kadarıyla polisiye dergi/roman yayınlıyor, Julia uygun olmuş görünüyor o açıdan, Dampyr değil de Nick Raider falan yayınlarlar belki  ;D
Dampyr i bende isterim ama Aman başka çizgi romanlara el atmasınlar juliayı istikrarlı sürdürüp bizi italyaya yetiştirsinler diğer yayınevlerin yaptığı hatayı yapmasınlar sonra zorlanmaya başlıyorlar neme lazım

gunes21

Edisyon önemli yazılar,  dosyalar ile desteklesinler seriyi ..kuşe kagit  büyük boy bazı sayıları sert kapak bassinlar, renk getirsinler ..
40 yıllık Zagor u nasıl basıyor Epicenter comic vb
feyz alsınlar...Eski yayın anlayışı ile nereye kadar

Vassago007

Felaket tellallığı yapmayayım ama tek cilt aylık çıktığında, çift cilt aylık çıktığında gene çift cilt düzensiz çıktığında satmayan, hak ettiği değeri görmeyen bir çizgi roman. Mylos Kitap ile 6. yayınevi olacak hayırlı olsun diyorum ama uzun soluklu olacağını düşünmüyorum.

aa

İyi haber, ama yayının istikrarlı olması önemli, LAL gibi güven verecek ki alalım. Ayrıca tek sayı yerine kalın cilt olmasını tercih ederim.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Arkadaşlar bekleyin bi yayın çıksın nasıl olacak görelim yılda 1 kez 2 sayı görmektense ayda 1 julia görmek iyidir yayınevini tanımadığımız için bi güvensizlik sorunu var ama belkide herşey daha güzel olacak önce bi çıksın görelim bi yayına bakalım sabredin ondan sonra yorum yaparız

altay1944

çizgidüşler bir açıklama yaptı mı ?Telif kimde acaba?Erken sevinç hüsran olur.Umarım dediğiniz gibi aylık olarak basılır.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ