Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Vassago007 - 28 Nisan, 2021, 18:06:56
Felaket tellallığı yapmayayım ama tek cilt aylık çıktığında, çift cilt aylık çıktığında gene çift cilt düzensiz çıktığında satmayan, hak ettiği değeri görmeyen bir çizgi roman. Mylos Kitap ile 6. yayınevi olacak hayırlı olsun diyorum ama uzun soluklu olacağını düşünmüyorum.
Niye böyle bi düşünceye kapıldınki Çizgi Düşler limitlilerde kendini kurtaran tek yayın Julia diyordu ben düzgün istikrarlı yayınlandığı taktirde satacağını düşünüyorum Dilerim uzun ömürlü olur

OZAN BALIM

Mylos polisiye ağırlıklı bir yayınevi. 221 B Dergiyi de çıkarıyorlar. Ekonomik olarak ne durumdalar bilemem ama Lal ile karşılaştırmak da pek mümkün değil bence. İlk çizgi roman deneyimleri olacak. Julia aylık düzenli basılıp kar getirir mi şüpheliyim. Basıldığı kadar basılsın, biz de biriktirmeden düzenli alalım, önlerini görsünler. Fumettide bugün ne basıldı kar sonuçta, yarın muhtemelen bugünleri de göremeyeceğiz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 28 Nisan, 2021, 19:33:00
çizgidüşler bir açıklama yaptı mı ?Telif kimde acaba?Erken sevinç hüsran olur.Umarım dediğiniz gibi aylık olarak basılır.
Mesajları İlker Beyde okudu Bi açıklama yapmadı ama yalanlamadığına göre Doğru demekki Nemo nikli arkadaşımızın Kesinleşmeden böyle bi haber vereceğini sanmam

Vassago007

Bu sene başında çizgi düşler telifini yenilemedi Julia'nın

cizgifikir

Umarım ilk sayıdan başlarlar ve benim gibi yeni okuyucular kazanırlar.

nicholaihel

Alıntı yapılan: cizgifikir - 28 Nisan, 2021, 23:00:17
Umarım ilk sayıdan başlarlar ve benim gibi yeni okuyucular kazanırlar.

Geçmiş okurların devamlılık kaygısını anlıyor ve hak veriyorum. Belki mantıklı olan da o.

Ama güzelse şayey hiç okumamış biri olarak bende ilk sayılardan yeni okur olma şansından hoşlanabilirim.

Belki ayda iki sayı bir yeni bir eski...

Fumetti için fazla fantezi oldu galiba  ;D

KenParker

Mylos'un haberi sevindirici. Julia okuma işine farklı yayınevlerinde karmaşık olduğu için hiç girmemiştim. Sıfırdan başlayacaksa ben varım.

Zeljko

Eğer Berardi'nin kalemini seviyorsanız sıfırdan başlamasa da bir şans verin derim.Kendi adıma çıktığı an alıp okumayı burada da yorumlarla elimden geldiğince "itki" oluşturmayı düşünüyorum.Basılacağını düşündüğüm ilk kapağı paylaşarak meşaleyi yakayım.Vira bismillah...

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

DAMPYR

Juliaya yeni başlıyacaklara önerim ,bu yeni yayınevinden çıkacak Juliaları almalarını öneririm Maceraların hepsi birbirinden bağımsız polisiye olaylar. sevdikleri taktirde sonra piyasadan eski sayıları toparlıyabilirler.(1001 roman hariç 1 ve 2. sayılar yok diğerleri var)diğer yayınevinden çıkan sayılar piyasada rahatlıkla bulunabiliyor.Cilt olarak devam etmesini istiyenlerde var onlarada diyorumki tek sayı çok daha iyi ,çünkü cilt fiyatı daha yüksek ama tek sayı fiyatı daha düşük olacaktır( kargoyuda işin içine katarsak) tek sayı daha mantıklı.Eğer aylık olarak alırsak istikrarlı uzun süre devam eder.

seastar1000

İlk çıktığı günden beri Julia okuyorum ama bence Julia zor bir kitap akıcı değıl rahat okunmuyor yazılar çok konular bazen aşırı sıkıcı olabiliyor böyle oluncada bir yerde okuyucu diziden kopuyor Ben bu yazdıklarımın tamamını hoş karşıladığım bir macerayı bazen iki üç kez okuduğum için aaa buda böyleymiş aaa bunu şunun için böyle çizmiş diye her seferinde yeni bir şeyler keşfettiğim için çok büyük keyifle okuyorum Julia yı
Mylos kitap yıllardır 221b dergisi ile ve kitapları ile pıyasada olan bir kuruluştu butık tarzı bir yayınevi de denilebilir Demek ki sahipleri yada yetkilileri çok seviyormuş Julia yı hadi bi el atalim demişler
Ellerine sağlık diyorum Tahmının Julia 221b ile aynı kulvarlarda satılacak gazete bayıı migros vs gibi yerlerde umarım alıcısı bol olur

nicholaihel

Alıntı yapılan: DAMPYR - 29 Nisan, 2021, 13:11:10
Juliaya yeni başlıyacaklara önerim ,bu yeni yayınevinden çıkacak Juliaları almalarını öneririm Maceraların hepsi birbirinden bağımsız polisiye olaylar. sevdikleri taktirde sonra piyasadan eski sayıları toparlıyabilirler.(1001 roman hariç 1 ve 2. sayılar yok diğerleri var)diğer yayınevinden çıkan sayılar piyasada rahatlıkla bulunabiliyor.Cilt olarak devam etmesini istiyenlerde var onlarada diyorumki tek sayı çok daha iyi ,çünkü cilt fiyatı daha yüksek ama tek sayı fiyatı daha düşük olacaktır( kargoyuda işin içine katarsak) tek sayı daha mantıklı.Eğer aylık olarak alırsak istikrarlı uzun süre devam eder.

Çok fazla konu, bağlantı, karakter geçmişi bilmeden, bodoslama, herhangi bir cildi alıp okuyabiliyoruz gibi anlıyorum öyle mi?

Öyleyse yeni çıkış ile birlikte denemeye bir şans verebilirim.

Zeljko

Nette pek çok yerde ilk 25 sayiyi indirebileceğiniz yerler mevcut,bulamayan olursa özelden yardimci olurum(tamam korsana bende karşıyım,ilk taşı atana selamlar  ;D) Bu sayilari okursanız bir fikir oluşacaktır kaldiki okumasaniz da yeni çıkan sayilar için sorun yaratmayacaktir.Sadece 86. sayida(Mylos Kitap 11. sayi olacak) eski bir villain geri dönüyor,onun için Aksoy ilk 3 sayiyi okumaniz kâfi olacaktir
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

DAMPYR

Alıntı yapılan: Zeljko - 29 Nisan, 2021, 17:34:02
Nette pek çok yerde ilk 25 sayiyi indirebileceğiniz yerler mevcut,bulamayan olursa özelden yardimci olurum(tamam korsana bende karşıyım,ilk taşı atana selamlar  ;D) Bu sayilari okursanız bir fikir oluşacaktır kaldiki okumasaniz da yeni çıkan sayilar için sorun yaratmayacaktir.Sadece 86. sayida(Mylos Kitap 11. sayi olacak) eski bir villain geri dönüyor,onun için Aksoy ilk 3 sayiyi okumaniz kâfi olacaktir
Zaten o ilk 3 sayı mübdelası olmaya yetiyor.Çizgi Düşlerden çıkan sayılarıda rahatlıkla piyasadan satın alabilirler.

haysal

Alıntı yapılan: DAMPYR - 29 Nisan, 2021, 13:11:10
Juliaya yeni başlıyacaklara önerim ,bu yeni yayınevinden çıkacak Juliaları almalarını öneririm

Ben de yeni başlayacaklara depolarımızda bekleyen yüzlerce Julia'yı indirimli fiyatlarıyla buradan almalarını tavsiye ederim, hem belki biraz yer açılır.

https://www.cizgiromansepeti.com/?s=julia&post_type=product

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysal - 29 Nisan, 2021, 19:54:31
Ben de yeni başlayacaklara depolarımızda bekleyen yüzlerce Julia'yı indirimli fiyatlarıyla buradan almalarını tavsiye ederim, hem belki biraz yer açılır.
https://www.cizgiromansepeti.com/?s=julia&post_type=product
onu bende söyledim Çizgi Düşlerden çıkan sayıları piyasadan rahatlıkla bulabilirler diye Buradan Alırsanız İyi indirimde yapalar burası Çizgi Düşlerin Satış Yeri .yanlız Çizgi Düşler Julia cilt 1 ve 2 stokta yok gibi görünüyo eğer elinizde varsa Juliaları Takım Olarakta satışa koyarsanız iyi olur.