Julia Gelecek Sayı

Başlatan DAMPYR, 04 Haziran, 2022, 19:27:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Julia Düzenli olarak Her Ay Çıkmadığı için Julia'da Bu Ay Diyemiyoruz ama Gelecek Sayı Şöyle :

Orjinal sayı : 81

Konu: Berardi Giancarlo Senaryo: Berardi Giancarlo, Mantero Maurizio Çizimler: Leoni Lucio, Macagno Alberto, Pittaluga Luigi Kapak: Soldi Marco

Konusu : Balık tutma hobisi olan sakin bir aile babası olan Brian Collins, yanlışlıkla terk edilmiş bir binanın içinde bir kadının cesedini keşfeder. Ancak polis olay yerine geldiğinde cesetten hiçbir iz bulunamaz. Brian Bunun Üzerine geçmişte çok sevdiği eski bir arkadaşından yardım ister:Bu Olayda kriminolog Julia Kendall! Julia daha sonra Brian'la tanışmak için Milwaukee'ye gider, ancak bu davanın karmaşık yumağını çözmeye çalışmak için hipnoza bile başvurması gerekecektir ...

Rossi

Yayinevi öncelikle polisiye kitaplar ve dergiler çıkaran bir yayinevi olduğu için Julia geri planda kalıyor biraz. Özlem hanım dışındaki ekip cizgi romana yabancı olduğu için pek kavrayamadı sanirim degerini.Ama Özlem hanım cok değer veriyor ve seviyor.
Ben sürekli hatırlatıyorum ama gücüm bir yere kadar. Sizler de yayinevine düzenli  mail atarsanız belki ekip tarafiından kıymeti daha iyi anlaşılır ve periodu hizlandirabiliriz.
Sevgiler.

YzbVolkan

Durum boyle ise hepimiz mail yagdiralim.

Keske bunlarì daha once soyledeydiniz.
Amator ruhla karsilik beklemeden bu kadar ugrasmissiniz. Sayenizde Julia okuyoruz.
Takdir goreceginize tam tersine bazilari tarafindan saldiriya igradiniz.
Bu memlekette hic bir iyilik cezasız kalmaz zaten
Ben kendi adima size tesekkur ederim.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

caretta

Alıntı yapılan: Rossi - 04 Haziran, 2022, 21:13:16
Yayinevi öncelikle polisiye kitaplar ve dergiler çıkaran bir yayinevi olduğu için Julia geri planda kalıyor biraz. Özlem hanım dışındaki ortaklar pek kavrayamadı sanirim bu işi. Ben sürekli hatırlatıyorum ama gücüm bir yere kadar. Sizler de yayinevine düzenli  mail atarsanız belki kıymeti daha iyi anlaşılır ve periodu hizlandirabiliriz.
Sevgiler.

Güzel bir öneri Batuan Bey. Buna benzer bir uygulama da ben Çizgi Düşler Yayınevi için önereyim.
Yalnız, bu yayınevine mail göndermek yeterli olmayacak. TSK'dan bir topçu bataryası getirtip seri olarak gülle yağdırmak gerekir.

Rossi

Rossi

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 05 Haziran, 2022, 13:38:06
Durum boyle ise hepimiz mail yagdiralim.

Keske bunlarì daha once soyledeydiniz.
Amator ruhla karsilik beklemeden bu kadar ugrasmissiniz. Sayenizde Julia okuyoruz.
Takdir goreceginize tam tersine bazilari tarafindan  saldiriya igradiniz.
Bu memlekette hic bir iyilik cezasız kalmaz zaten
Ben kendi adima size tesekkur ederim.

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

Evet bu süreç beni çok yıprattı. Bir ara bırakmayı bile düşündüm.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 05 Haziran, 2022, 17:10:25
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

Evet bu süreç beni çok yıprattı. Bir ara bırakmayı bile düşündüm.

Sakın bırakmayın siz bırakırsanız yayınevide yayınlamayı bırakır ben mail bombardıma başlıyorum.
Başka çare de yok galiba bu ay için bi kıpırtı var mı bildiğiniz kadarıyla...

Rossi

Hala çeviriyi bekliyorum.  Bugun gene hatırlattım.

YzbVolkan

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Rossi

En geç Temmuz bazılarında çıkar. Son iki günde olanlardan sonra yayinevi napsın. Kagit fiyatları uçmuştur.
Yeter ki siz destek verin arkadaşlar bu dönemi ülkece anlatacağız  ve Julia en az ayda bir çıkacak.