Yarım bırakılan seriler

Başlatan pizagor, 04 Ocak, 2010, 21:49:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KenParker

@Gaby Bu Torpedo denilen karraktersiz herif, Corto'yu vurmak için kiralanmış diyorlar. ;D

Şakası bile güzel. Tam bir antikahraman

Gabby

:D...

Hikaye örgüsü içinde arada flashbacklerle çocukluğuna dönülen bölümler vardı; kim kimin nesi, kimin şeysi yani kimin eli kimin cebinde çetele tutasım gelmişti.. :) Öyle bir sevgisizlik içinde bilenmiş birinin acımasız ve amiyane tabirle tam bir fırlama olması eşyanın tabiatın aykırı değil. :) Diğer yandan, bu kadar bahtsız bir çocukluk dönemi kurgulamasının nedenlerinden birinin de yazar-çizer takımının olası eleştirilere karşı ellerini güçlendirme ya da pozisyon alma ihtiyacından kaynaklandığını düşünüyorum... 'Evet yaptım ama sor bakalım niye yaptım' durumları... :D

Lemarchand

100 Kurşun benim en çok üzüldüğüm seri. Çizgi düşler yarım bıraktık diye bir şey söyledi mi bilmiyorum ama son cildinin üstünden 2 3 sene geçti sanırım. Scalped bitmişken bu serinin yarım kalması üzücü.

Nightrain

Bırakıldığı söylenmedi fakat Amerikan Vampiri'nin devam etmemesine çok üzülüyorum. Bu saatten sonra da basılmaz. Yayınevleri bundan sonra basacakları serilere daha dikkatli karar verirse sevinirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Bouncer ve Kara Bilim benim de üzüldüklerimden. Çizimleri de hikayeleri de bayağı iyiydi.

Amerikan Vampirine üzüldüğümü unuttum neredeyse. JBC gibi sükseli, büyük bütçeli işler yapan bir yayınevine hiç yakışmayan bir durum. Tadı damağımda kaldı.

Çizgi Düşlerin seçkileri aslında çok özeldir. Genelde ülke olarak kıymetini bilmiyoruz. Mesela Y Son Erkek ne kadar zaman önce okuttular bize. Şimdi millet dizi ile coşacak. Bu öngörü kıymetli. Aynı şekilde en coşkulu takip ettiğim Thorgal, Scalped, Moon ve Ba biraderlerin işleri hep onlardan. Chaboute Çizgi Düşler sayesinde tanışıp hayran olduğum bir sanatkar. Sözü elbette yine bu seçkileri yapan yayınevinin bir diğer isabetli atışı 100 Kurşun. Onun da bitmesine dair umutlarımı hala muhafaza ediyorum.

Bir gariban ise Mezarlık Kitabı. İthaki leblebi gibi kitap, çizgi roman basıyor. Bunun ilk sayısı çıktı. İkincisinden ses seda yok. Sadece iki sayı üstelik. Bence editörleri one shot sandı :))

darbove

Umbrella academy 3-4 basılmadı sanırım
30gün gece kaç cilt hatırlamıyorum
Power rangers film gazına basılıp yarım bırakılan serilerden
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.