Jock İmza Günleri @ 21-22 Eylül - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 22 Ağustos, 2019, 09:37:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

En sevdiğim çizerlerden biri, Türkiye'ye imza gününe geliyor! Aşırı mutluyum. :D

JOCK & SANAT ve ABSOLUTE BATMAN: KARA AYNA İMZA GÜNLERİ

21 Eylül 2019 / Cumartesi - ANKARA

Alıntı YapJedbang Collectibles
Rabindranath Tagore Caddesi No:29/B
Çankaya ANKARA
+90 312 442 0 522

11:30 - 13:30 : İlk imza seansı
15:30 - 17:30 : İkinci imza seansı

22 Eylül 2019 / Pazar - İSTANBUL

Alıntı YapPOW! The Hero in You
Caddebostan Mah. Haldun Taner Sokak
Güneysu Apt. No:12/1 İSTANBUL
+90 216 386 00 16

11:30 - 13:30 : İlk imza seansı
15:30 - 17:30 : İkinci imza seansı

Etkinlik Kuralları:

1-JBC X JOCK İmza Günleri etkinliği, sadece JOCK & SANAT ve ABSOLUTE BATMAN: KARA AYNA adlı eserler için düzenlenmektedir.
2-Yukarıda adı geçen eserler haricinde, JBC Yayıncılık tarafından basılan diğer tüm eserler de dâhil olmak üzere, Türkçe ya da İngilizce Cilt veya Fasikül, Figür, Poster, T-shirt vs. imzalatılması kesinlikle yasaktır. Israr veya teklif edilmemesini önemle rica ederiz.
3-Kitap stokları sınırlıdır. Her bir katılımcı, her iki kitaptan da en fazla 3'er adet satın alabilecektir.
4-Alışveriş sırası ile imza sırası farklıdır. Kitaplar satın alındıktan sonra imza sırasına girilmesi gerekmektedir. İmzalatma sırası, alışveriş sırasına göre değil, imza bekleme sırasına göre ilerleyecektir.
5-İmza Günleri, hem Jedbang Collectibles'ta hem de Pow Collectibles'ta, gün içerisinde 2 kez ve 2'şer saat olmak üzere düzenlenecektir. İlk imza saati süresince kitaplarını imzalatamayan okurlar, yetkililer gözetiminde ikinci imza saatinde (imza saatinin başlamasına 5 dakika kala alanda bulunmak şartı ile) yeni sıranın başında yer alacaklardır.
6-İmza etkinliğine ilginin yüksek olması beklenmektedir. Dolayısıyla katılımcıların imza saatlerinden önce alışverişlerini tamamlamalarını ve imza sırasına girmelerini tavsiye ederiz.
7-İmza sırasında çizerden, diğer katılımcıların haklarını ve zamanlarını çalacak çizim, eskiz vs. gibi özel isteklerde bulunulması ve katılımcıya veya bir başkasına ait çizimlerin gösterilmesi gibi çizeri meşgul edecek her türlü girişim kesinlikle yasaktır.
8-Kitapları adlarına özel imzalatmak isteyen katılımcılarımızın, yanlarında isimlerinin okunaklı bir şekilde yazılı olduğu kâğıt vs. getirmelerini önemle rica ederiz.
9-Katılımcıların çizer ile fotoğraf çekilmesi, zaman kaybını engellemek için JBC tarafından, JBC'ye ait profesyonel ekip ve kameralar ile sağlanacaktır. Çekilen tüm fotoğraflar daha sonra www.JbcPulse.com sitesinde yayımlanacaktır. Etkinlikten sonra sitemize girip fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.
10-Fotoğraflarının çekilmesini veya yayımlanmasını istemeyen katılımcıların bu isteklerini tarafımıza bildirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.
11-Katılımcıların toplu ya da tek olarak kayda alındığı fotoğraf veya video görüntüleri, JBC Dışticaret Ve Organizasyon Tic. Ltd. Şti. tarafından tanıtım amaçlı kullanılabilecektir.
12-İmza günü etkinliğine katılan tüm katılımcılar, bu kural ve yaptırımları kabul etmiş sayılır. JBC yetkilileri, bu kurallara uymayan, etik ve ahlak dışı davranışlarda bulunan katılımcıları gerekli görülen durumlarda etkinlikten uzaklaştırma hakkına sahiptir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Hayırlı olsun, çok güzel bir etkinlik.

JBC yi tebrik ediyorum.

ZGeralt

JBC resmen bi Rock Star getiriyor,
Kara Ayna ve Öldüren Şaka'da orijinal Absolute formatında basılıyor,
Art of Jock muazzam bi kitap, İngilizce baskıyı kaç defa elime alıp bıraktım, çok pahalıydı, sonra alırım diyordum hep kendime :)

Çok güzel etkinlik, takdiri hakkediyor bence.

Nemo

Özel Alfa Ajanı

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 22 Ağustos, 2019, 10:22:37
Hayırlı olsun, çok güzel bir etkinlik.

JBC yi tebrik ediyorum.

Teşekkür ederim üstad

Jedmau

Alıntı yapılan: ZGeralt - 22 Ağustos, 2019, 10:41:00
JBC resmen bi Rock Star getiriyor,
Kara Ayna ve Öldüren Şaka'da orijinal Absolute formatında basılıyor,
Art of Jock muazzam bi kitap, İngilizce baskıyı kaç defa elime alıp bıraktım, çok pahalıydı, sonra alırım diyordum hep kendime :)

Çok güzel etkinlik, takdiri hakkediyor bence.

Beğenmenize çok sevindim :) Teşekkürler

Jedmau

Sakızlı Ohannes Paşa

Yani en sevindiğim kısım tarih oldu. Ankara'da yaşayan biri olarak Batman günlerini hep kaçırıyordum. Bu sefer balayından dönmüş olacağım. Ben de geliyorum  :D

cemilngn

Çok güzel bir etkinlik planlamışsınız. Tebrikler :)

Jedmau

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 23 Ağustos, 2019, 09:55:50
Yani en sevindiğim kısım tarih oldu. Ankara'da yaşayan biri olarak Batman günlerini hep kaçırıyordum. Bu sefer balayından dönmüş olacağım. Ben de geliyorum  :D

Allah bir yastıkta kocatsın, ömür boyu mutluluklar dilerim :)

Jedmau

Bilal ceylan

O gün mutlaka orada olacağım bunu asla kaçırmam 😀😀

Jedmau

YERDENİZ

Güzel bir etkinlik, tebrik ederim.
Merak ettiğim, daha önce almış olduğumuz KARA AYNA kitabını imzaya getirsek imzalatabilirmiyiz? yoksa; ordan mı almak gerekir.

ZGeralt

Alıntı Yap1-JBC X JOCK İmza Günleri etkinliği, sadece JOCK & SANAT ve ABSOLUTE BATMAN: KARA AYNA adlı eserler için düzenlenmektedir.
2-Yukarıda adı geçen eserler haricinde, JBC Yayıncılık tarafından basılan diğer tüm eserler de dâhil olmak üzere, Türkçe ya da İngilizce Cilt veya Fasikül, Figür, Poster, T-shirt vs. imzalatılması kesinlikle yasaktır. Israr veya teklif edilmemesini önemle rica ederiz.