Gizli İmparatorluk - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 08 Şubat, 2020, 14:12:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forsythe

İkinci cildin, yeşil olanın orijinali yok çünkü Gizli İmparatorluk event'i orijinalinde tek cilt ve sadece kırmızı, içinde de sadece Gizli İmparatorluk sayıları yer alıyor. Marmara Çizgi'ninki 2 cilt ve içinde hem Gizli İmparatorluk sayıları hemde Captain America sayıları sıralı bir şekilde yer alıyor. Bizdeki 2.cildin kapağı orijinalinde Secret Empire sayı 10 kapağı ve bu kapak mavi, Marmara Çizgi cilt 2'yi onunla birlikte kendileri tasarlamıştır diye düşünüyorum. Bunun bir hata mı olduğu veya bilerek mi yapıldığına dair bir şey duymadım-görmedim.

Güncelleme: Marmara Çizgi'nin matbaaya gönderdiği dosyalarda logonun olduğu ve matbaa hatası olduğu söylenmektedir.

hanac

GIZLI İMPARATORLUK CILT 2

Geçmişi Kozmik Küp tarafından baştan yazılan Captain America, Hydra adına Amerika Birleşik Devletleri'ni ele geçirdi. Dünyanın en kudretli kahramanlarının büyük bölümünü saf dışı bırakan Steve Rogers, Hydra yüce lideri olarak mutlak güce ulaşmak üzere. Hâlâ özgür olan bir avuç kahramansa bir yeraltı örgütü olarak hareket etmekte ve bu çoktan kaybedilmiş savaşın tersine çevrilebileceğine dair bir umutları var. Ama onlardan ayrılan Black Widow her şeyin bittiğine, yaşananları durdurmanın Captain America'yı öldürmekten geçtiğine inanıyor. Yanındaki genç kahramanlarla birlikte planını gerçekleştirmeye de kesinlikle kararlı! Avengers ve Captain America, daha başka hangi kayıpları vermeye katlanabilecek? Her şey bittikten sonra Marvel Evreni'nde umutlar yeniden yeşerebilecek mi?

Yazar: Nick Spencer
Çizer: Steve McNiven , Leinil Yu , Andrea Sorrentino
Editör: S. Emre Taşkıran , Nihan Alak
Çeviri: Tulgan Köksal
Baskı Hazırlık: Veli Okulan
Boyut: 160x240 mm
Sayfa: 272
Yayınlanma Tarihi: Kasım 2022
Fiyat: 235 ₺

cokmucomic

Alıntı yapılan: hanac - 02 Aralık, 2022, 08:11:55GIZLI İMPARATORLUK CILT 2

Geçmişi Kozmik Küp tarafından baştan yazılan Captain America, Hydra adına Amerika Birleşik Devletleri'ni ele geçirdi. Dünyanın en kudretli kahramanlarının büyük bölümünü saf dışı bırakan Steve Rogers, Hydra yüce lideri olarak mutlak güce ulaşmak üzere. Hâlâ özgür olan bir avuç kahramansa bir yeraltı örgütü olarak hareket etmekte ve bu çoktan kaybedilmiş savaşın tersine çevrilebileceğine dair bir umutları var. Ama onlardan ayrılan Black Widow her şeyin bittiğine, yaşananları durdurmanın Captain America'yı öldürmekten geçtiğine inanıyor. Yanındaki genç kahramanlarla birlikte planını gerçekleştirmeye de kesinlikle kararlı! Avengers ve Captain America, daha başka hangi kayıpları vermeye katlanabilecek? Her şey bittikten sonra Marvel Evreni'nde umutlar yeniden yeşerebilecek mi?

Yazar: Nick Spencer
Çizer: Steve McNiven , Leinil Yu , Andrea Sorrentino
Editör: S. Emre Taşkıran , Nihan Alak
Çeviri: Tulgan Köksal
Baskı Hazırlık: Veli Okulan
Boyut: 160x240 mm
Sayfa: 272
Yayınlanma Tarihi: Kasım 2022
Fiyat: 235 ₺

fiyat ağlattı

pizagor

Haftasonu önce hafızamın derinlerinde kaybolmuş, unuttuğum birinci cildi, peşisıra da ikinci cildi okudum. Bir sürü soruyla sonlanır gibi olsa da ben gayet beğendim bu hikayeyi. Bir kere çıkış noktası çok çarpıcı olduğu için hemen kavrıyor insanı, nedenine niçinine meraklandırıyor. Birkaç ay sonra yine aynı keyifle bu ciltleri yeniden okuyacağıma eminim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...