The Immortal Iron Fist - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 12 Kasım, 2020, 15:18:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Brubaker bir karaktere dokunduysa o karakter anlam kazanıyor. Hennessy.....

Harika bir cilt idi. Daredevil korkusuz hikayesinden beridir en keyif aldığım yan karakter hikayesi başlangıcı idi. Brubaker ve ekibi karakteri bize okunacak harika bir eser sunmuşlar.

Keşke çizgi düşler aralığı uzatmadan devamını yayımlaya bilese. Okuyun demiyorum okumazsanız çok şey kaybedersiniz diyorum. 8.5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Cennetin Kalbinde Sonsuzluk İçin Bir Savaş Başlıyor!

İş ortağı ve dostu, Hydra bağlantılı bir megaloman tarafından rehin tutulurken Danny Rand, Cennetin Yedi Başkenti'nin Ölümsüz Silahları'yla dövüşmesi için efsanevi şehir K'un-Lun'a çağrılmıştı. Bu, yedi şehrin 88 yılda bir aynı mistik düzlemde kesişmesiyle düzenlenen bir turnuva. Tehlikede olansa, arkadaşının hayatı, babası ve akıl hocasının mirası ve K'un-Lun'ın geleceği. Gizemli Orson Randall'ın açığa çıkardığı müthiş yeni güçlere ve bilgilere rağmen, acaba Daniel Rand turnuvada adı anons edildiğinde hazır olacak mı? Efsaneler ve masallarla, büyü ve serüvenlerle ve yüzyıllar öncesine uzanan tarihsel arka planına işlenmiş ayrıntılarla dolu bir hikâye.

216 Sayfa, 80 TL
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

İkinci kitabı bir solukta bitirdim. İnsan üzülüyor bu kadar güzel bir hikayeyi bu kadar aralıklar ile okumak üzücü.

Brubaker neye dokunsa gerçekten keyif alarak okuyorum.. Böyle güzel bir hikayenin içinde olmak çok iyi 8/10

İnancomic

Bu dolar kuru ile bir iki aya 100 tl olur çizgi romanlar

hennessy

Alıntı yapılan: İnancomic - 30 Ekim, 2021, 20:14:27
Bu dolar kuru ile bir iki aya 100 tl olur çizgi romanlar

O tarafını hiç sorma artık çizgi roman almak el yakıyor ve çok çok seçici davranıp gözden kaçırdıklarım oluyor....

Mrtekin

80'ler jenerasyonuna, kung-fu, tapınak, turnuva, ninja, dövüş stilleri vd dediğinde, ağızlarının suyu hafiften akmaya başlar, olayı baştan bitirirsin zaten. Bu da aynen tüm düğmelere basan bir cilt.

Başından sonuna hikayesi ve çizgileri ile zevk alarak okuduğum bir cilt oldu. Meraklılarına tavsiye ederim.
They drew first blood...

hanac

Ölümsüz Iron Fist Cilt 3

85 ₺, 160 sayfa

Çağlar boyunca ÖLÜMSÜZ IRON FIST unvanını üstlenen altmış altı erkek ve kadın oldu. Cesur, yiğit, yetenekli, fedakâr erkek ve kadınlar. Her biri, göksel K'un-Lun şehri adına kötülere karşı kullanılan ve kalpleri, Iron Fist olarak yaşamak ve Iron Fist olarak ölmek için çarpan birer silah.güçlere ve bilgilere rağmen, acaba Daniel Rand turnuvada adı anons edildiğinde hazır olacak mı?