The Immortal Hulk - Marmara Çizgi

Başlatan Nightrain, 12 Aralık, 2020, 15:16:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

hanac

Immortal Hulk Cilt 1 - Yoksa İkisi Birden Mi?

16cm x 24cm, 136 Sayfa, Renkli, 48 TL, Aralık 2020
Yazar: Al Ewing, Çeviri: Tulgan Köksal, Editör: Nihan Alak

KORKUNUN BİR ADI VAR

BU ADAMI FARK ETMENİZ MÜMKÜN DEĞİL.
Fark edilmeyi sevmiyor. Sessiz biri. Sakin. Biri onu kafasından vuracak olsaydı...
Oracıkta ölüp kalırdı. Ta ki gece çökene-- ve başka biri uyanana kadar. Adamın adı Banner. Ayaklı korkunun adıysa Immortal
Hulk! Ve bela, bir şekilde ikisinin de başından eksik olmuyor. Muhabir Jackie McGee parçaları bir araya getirmeye çalışırken Banner ise yalnız başına şehir şehir gezip gittiği yerlerde cinayetler, gizem ve trajedi buluyor. Banner'in bulduklarını da Hulk
parçalıyor! Başka bir yerde ise Sasquatch isimli kahraman kendini olaya dahil olmaya mecbur gibi hissediyor. Birçok açıdan Banner'in dengi -- ve tam aksi. Sasquatch, adamı arayıp canavarı bularak hayatını tehlikeye atmak üzere!

BU CİLTTE AL EWING, JOE BENNETT, PAUL HORNSCHEMEIER, MARGUERITE SAUVAGE, GARRY BROWN, RUY JOSÉ VE PAUL MOUNTS'UN YAZIP ÇİZDİĞİ IMMORTAL HULK #1-5 VE AVENGERS (2017) #684'TEN SAYFALAR BİR ARAYA GETİRİLMİŞTİR.

İnancomic

Marmara çizgi fiyatlarini hiç beğenmiyorum diğer yayınevlerine göre pahalılar

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

Kinowa59

Merhaba arkadaşlar. Ben, Marvel, DC vs. yayınlarıni ne vakit okumaya çalışsam, anlama sorunu yaşıyorum. Bir türlü kendimi kıtaba adapte edemiyorum. Acaba bende algılama sorunumu var. Çizimler harika , kitapların kalitesi ve görseller harika ama okuduklarimi anlayamıyorum. Sorun bende galiba.

ghostrider

Alıntı yapılan: bayram - 26 Aralık, 2020, 12:25:28
Merhaba arkadaşlar. Ben, Marvel, DC vs. yayınlarıni ne vakit okumaya çalışsam, anlama sorunu yaşıyorum. Bir türlü kendimi kıtaba adapte edemiyorum. Acaba bende algılama sorunumu var. Çizimler harika , kitapların kalitesi ve görseller harika ama okuduklarimi anlayamıyorum. Sorun bende galiba.
Merhaba bence bu sorunun sebebi Marvel ve Dc çizgi romanlarının bir çok seriden ve çok fazla event ile birbirine bağlanması olabilir,çok fazla seri var ve hepsini okuyacak zaman yoktur.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

hanac

Nightrain

Nemo

Ilk cildini okumustum ve cok begenmistim. Kendi dilimizde de okumak cok guzel olacak. Devaminin da gelmesini dileyerek, tesekkurler Marmara.
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Aralık, 2020, 12:46:50
Yıldıray Çınar varyantının şöyle bir özelliği var;

https://twitter.com/ycinar/status/1342560897672368133?s=21

Oha, Hulk'a uranyum basmışlar! Bunu alıp da evi Çernobil'e çevirmesek bari.  ;D

Harun Ça

70 yazılmış ama etiket fiyatını 48 TL olarak gördüm. Varyant kapak olduğu için indirim olmayacaktır. Bir de Yıldıray Çınar kapağının siyah-beyaz olanı olacak 250 limitli ve imzalı olarak satılacakmış. Sürpriz denilmiş 31 Aralık'ı bekliyoruz.

Nightrain

Alıntı yapılan: Harun Ça - 26 Aralık, 2020, 19:43:27
70 yazılmış ama etiket fiyatını 48 TL olarak gördüm. Varyant kapak olduğu için indirim olmayacaktır. Bir de Yıldıray Çınar kapağının siyah-beyaz olanı olacak 250 limitli ve imzalı olarak satılacakmış. Sürpriz denilmiş 31 Aralık'ı bekliyoruz.

70 TL olan Gri Hulk'lu varyant. Işığı kapatınca kapaktaki Gri Hulk, Yeşil Hulk'a dönüşüyor. 48 TL olan Yeşil Hulk varyant.