Marvel Evreni Tarihi - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 16 Aralık, 2021, 19:15:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Bugüne Kadar Anlatılmış En Harika Hikâye...

Ve Hiç Bu Şekilde Okumadınız!

Yazar MARK WAID ve çizer JAVIER RODRIGUEZ, Marvel Evreni'nin doğumundan başlayıp sonuna kadar devam eden, sürekli genişleyen ve birbiriyle bağlantılı bu hikâyeler dalgasını, tek parça halinde kusursuz anlatıda bir araya getiriyor! Zaten bildiğiniz olayları derlemekten çok daha fazlası olan bu kitap, önceden bilinmeyen şaşırtıcı sırları, Marvel'ın geçmişinden ve bugününden birçok olay örgüsüyle ifşa eden yepyeni bir hikâye. Büyük Patlama'dan, varoluşun alacakaranlığına uzanan bu destansı hikâye, tüm önemli Marvel olaylarını kapsarken her çağın kahramanlarına taptaze bir bakış açısı sunuyor.

16x24 cm, 232 sayfa

KenParker

Saman kağıda 120 lira fiyat koymak...
İkisini de severek yiyorum ama kusura bakmayın beyaz peynire Kars gravyer peyniri parası veremem.

darbove

gene iyi karakargadan sonra sayfa başına 1 lira bekliyordum. ucuz bile olmuş(!).
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

eyoruk

darbove

Sert kapaklı versiyonu da olacakmış. 360 etiket

hanac

pizagor

Merak edip eski siparişlerimi karıştırdım; 6 fasikülü tam set olarak 150 TL'ye almışım Mayıs ayında. Hey gidi günler  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Rossi

Bu saatten sonra her fiyat normal.
Para pul oldu.
Bir süre yayın çıkmaz sanirim.
Satamayacağı yayını nasıl basacak kitap evi. Fasikül ve ince format belki satar.
Arjantin- Venezuela karışımı bir ekonomik durum.olustu.
En iyisi elimizdekileri tekrar okuyalım.

memospinoz

Alıntı yapılan: darbove - 17 Aralık, 2021, 04:26:15
Sert kapaklı versiyonu da olacakmış. 360 etiket

Ne zaman çıkacağını belirttiler mi acaba?

darbove

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 17 Aralık, 2021, 22:18:17
Ne zaman çıkacağını belirttiler mi acaba?
facebook açıklamasında ''Yakında çıkacak sert kapak versiyon 360  TL  olacak ve bazı çizgi roman dükkanlarında olacak..'' denmiş

Nightrain

%50 indirim görmeden almam diyecektim ki, kuşe olanın sadece çizgi roman dükkanlarına dağıtılacağını yeni öğrendim. Ocak dışısın, Marvel Evreni Tarihi. :))
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kırkambar

Ben kuşe olanı aldım. Güzel, özenli bir baskı olmuş. Marvel'i takip edenler için bir başvuru kitabı niteliğinde. Kusuru, içerik yoğunluğuna göre ebadı küçük kalmış, yazılar zor okunuyor. Keşke bir boy büyük basılsaymış.

memospinoz

Amerika'da Treasury Edition 22.2x33.6 cm boyutlarında. Keşke o boy olsaydı bari, zaten pahalı.

memospinoz

Alıntı yapılan: darbove - 17 Aralık, 2021, 23:01:19
facebook açıklamasında ''Yakında çıkacak sert kapak versiyon 360  TL  olacak ve bazı çizgi roman dükkanlarında olacak..'' denmiş

HC versiyonu çıkmış. 350₺.

dayıcomics

Maaş zammı gelsin de HC versiyonunu alayım bari. Yalnız fiyatları aşırı yüksek tutmuş arkabahçe. Almak çok zor.