Superman & Lois

Başlatan dean, 29 Ekim, 2019, 02:46:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Arrowverse genişlemeye devam ediyor. 2020/21 sezonu için Superman dizisi duyuruldu. Tyler Hoechlin ve Elizabeth Tulloch rollerine geri dönüyor.

hennessy

Batwoman gibi olacak ise hiç olmasın daha iyi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Bir an Teri Hatcher'lı ve Dean Cain'li  diziye forumda başlık açıldı sandım, hazırlıksız yakalandım böyle yeni bir dizi duyurusuna.

rumar80

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Ekim, 2019, 18:57:23
Bir an Teri Hatcher'lı ve Dean Cain'li  diziye forumda başlık açıldı sandım, hazırlıksız yakalandım böyle yeni bir dizi duyurusuna.
O Lois ve Clark idi.

hennessy

https://www.youtube.com/watch?v=-OUSrZVxIrw&feature=emb_title

Superman & Lois; iki genç oğlunu büyütmek için Smallville'e geri dönen Clark ve Lois'in maceralarını anlatacak. Tyler Hoechlin ve Elizabeth Tulloch'un Clark Kent /Superman ve Lois Lane rollerine geri döndüğü yeni dizinin başında Greg Berlanti ve Todd Helbing bulunuyor.

"Yıllarca süper kötülerle, Metropolis'i kasıp kavuran canavarlarla ve insan ırkını yok etmek isteyen uzaylı işgalcilerle mücadele ettikten sonra dünyanın en ünlü süper kahramanı Süpermen ve çizgi romanların en ünlü gazetecisi Lois Lane, şimdiye kadarki en büyük zorluklardan biriyle yüz yüze gelir: Günümüz toplumunda çalışan ebeveyn olmanın getirdiği tüm stres, baskı ve karmaşıklıklar.

https://frpnet.net/video-galeri/superman-lois-dizisinden-ilk-fragman

dean

Dizinin ilk bölümü dün yayınlandı. Diğer Arrowverse dizilerinle kıyaslandığında inanılmaz derecede iyi bir iş çıkmış. Kesinlikle The CW dizisi gibi değil. Hikaye olarak ve teknik anlamda Batwoman, Supergirl ve Black Lightning gibi dizilerle aynı kefeye konulamaz. Dizinin devamı nasıl olur onu göreceğiz ama ilk bölüm şaşırtıcı derece güzel bir sürpriz oldu onca izlenmeyecek seviyede kötü dizi yapan DC ve The CW ortaklığı için.

hennessy

Dean katılıyorum. Ama aynı hikaye sar başa seyret sıktı artık. Hep baştan karakteri anlat dur. Ha izlenir dizi şu an itibari ile ama sıktı. Hep aynı konular işenip durması. Bunda ufakta olsa bir değişiklik var...

Pulluk

Beklediğimden çok daha iyi çıktı. DC'nin diğer CW dizilerine göre çok çok iyi duruyor şu anda.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nomad

Evlenme!
Superman de olsan hayatın kayar.

Plot bölümü bugün izledim.
Özeti topic girişinde.
Vasat casting dışında benim eleştirebileceğim bir şey yok.
Bir solukta izledim.
Superman for All Seasons ilham kaynağı olmuş gibi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Superman_for_All_Seasons
"Süper kahraman draması" türünün kaliteli bir örneği olmuş plot bölüm.

Ps: Gönder demeden önce son düzeltmeler için yazıyı okurken "plaza dili ve edebiyatı" akımının yoğun etkilerini farkettim.
O kadar kusur kadı kızında da olur deyip gönder e tıkladım  ;D

doktor1881

Bölüm:1 İlk bölümünü dün akşam seyrettim Bildiğimiz klişe süperman dizilerinden farklı Olaya genelde insan kanatından bakıyor Normal bir bireyin yaşadığı zorlukları iliklerine kadar hisediyor Yaptığı kahramanlıkların evlat yetiştirmenin yanında solda sıfır kaldığını anlıyor Arkadaşlarının çoğunun beğenmesine rağmen ben tam karar veremedim

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2 Dizi bu bölümde rayına daha oturmuş gibi geldi Süperman ve ailesi Smalville'de yeni düzenlerine sıfırdan başlamak zorunda kalıyorlar
Bu dizi de Süperman daha bizden Bu değişik bir bakış açışı ve hoş olmuş

Bölüm Notu:8.5/10