The Walking Dead..

Başlatan V, 02 Haziran, 2010, 23:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 16 Temmuz, 2014, 01:04:48
Pek alakası kalmadıysa da dizi çizgiromanın hangi cildine kadar geldi şu an ?
Örneğin 11. ciltte avcılar vardı, dizide henüz görmedim avcıları.

Hikaye yön değiştirdiği için çizgi romanda kaçıncı cilt söylemek güç, hapishaneden ayrıldıkları ve abraham ile karşılaşmaları ortak dersek 10-11. ciltte falan oluyoruz.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 16 Temmuz, 2014, 11:12:45
Hikaye yön değiştirdiği için çizgi romanda kaçıncı cilt söylemek güç, hapishaneden ayrıldıkları ve abraham ile karşılaşmaları ortak dersek 10-11. ciltte falan oluyoruz.

Teşekkürler :)

Bu arada 14. bölümü izliyorum, yazmasam olmaz. Lizzie bu kafayla sezon sonunu getiremez diyeceğim ama onu kurtarmak için başkası da ölebilir.

30. dakika itibariyle edit (spoiler içerir) :

Valla salak bu kız, kardeşini öldürmüş geri gelmesini bekliyor birde.

Ahmet Oktay

4. sezonu bitirdim, final bölümü iyiydi.

5. sezon büyük ihtimalle Terminus'ta geçecek.

Sezonu bitirdikleri yere bakarsak 5. sezonun ilk 2 bölümü güzel aksiyon vaat ediyor ;D

Ras Al Ghul

Ahmet Oktay

12 Ekim'de ABD'de yayınlanmaya başlayacak.

Ras Al Ghul

dean

Mrtekin

Terminusta egemenlik savaşı. Bizimkiler ortalığı fena dağıtacaklar. Rick acayip hırslandı.
They drew first blood...

hanac

Ahmet Oktay

Güzel bir sezon bizi bekliyor gibi.

DAMPYR

Tam dizide heyecan kalmadı derken yeni sezon beklediğimiz aksiyonu getiriveriyor.... :o 8) :D

Ahmet Oktay

Dizi cuma geceleri 11:30'da dublajlı haliyle Kanaltürk'te yayınlanıyor, bu gece 2. sezon 3. bölüm varmış.

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 15 Ağustos, 2014, 21:38:18
Dizi cuma geceleri 11:30'da dublajlı haliyle Kanaltürk'te yayınlanıyor, bu gece 2. sezon 3. bölüm varmış.
Dublajlı Walking Dead mi?  :(

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 15 Ağustos, 2014, 21:40:14
Dublajlı Walking Dead mi?  :(

Nette ilk sezonu dublajlı bulmuştum hiç beğenmemiştim, Kanaltürk'ün dublajı farklı mı bilmiyorum. Eğer aynı dublajsa çok kötüdür, ama fragmandan farklı gibi geldi bana biraz.

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 15 Ağustos, 2014, 21:47:03
Nette ilk sezonu dublajlı bulmuştum hiç beğenmemiştim, Kanaltürk'ün dublajı farklı mı bilmiyorum. Eğer aynı dublajsa çok kötüdür, ama fragmandan farklı gibi geldi bana biraz.
Dublaj olayını hiç sevmediğim için izlemem.