The Walking Dead..

Başlatan V, 02 Haziran, 2010, 23:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Walking Dead ve Z Nationu-nu seyrediyorum Dünya böyle olsa Walking Dead de hayatta kalma olasılığım çok düşük olsada olabilir ama Z Nationde hiç sanşım olmazdı Ayrıca her iki dünyada da insanlara zombilerden daha çok dikkat etmek gerekecek ;D ;D

V

Ana öykü biryerlere ulaşma çabasında değil.Sadece hayatta kal oyunları ve bunun için mücadele eden insanların birbirleriyle olan ilişkileri..

Karşılaştırmak doğru değil ama Z Nation daha haraketli ve ilerleyen bir öyküsü var..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Alıntı yapılan: V - 11 Kasım, 2014, 17:10:53
Ana öykü biryerlere ulaşma çabasında değil.Sadece hayatta kal oyunları ve bunun için mücadele eden insanların birbirleriyle olan ilişkileri..

Karşılaştırmak doğru değil ama Z Nation daha haraketli ve ilerleyen bir öyküsü var..
sSana tümüyle katılıyorum Ben ironi yaparak her iki evrende olsaydım hangisinde daha sanşlı olurum diye düşünmüştüm

Nemo

Cizgiromanlarini okumaya yeni basladim. Cizgiroman ve dizi arasindaki farkliliklar beni biraz rahatsiz etti. Daryl'nin ki en sevdigim karakter, dizide olmamasi ya da Andrea ile Dale'in iliskisi gibi.
Evet birebir ayni olmasin ama bu kadar da fark olmasin ( kisisel gorus)
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 17 Kasım, 2014, 12:25:01
Yuruyen Oluler basligi yok mu yoksa ben mi goremedim?

14 sayfa muhabbet yapmışız bile.

Çizgi Roman Uyarlaması Diziler altında bulunuyor "The Walking Dead".

Ahmet Oktay

6. bölüm önceki 2 bölüme nazaran daha iyi olsa da yine beklentilerimi karşıladı diyemem.

V

7 . bölüm de tempo hepten düşmüş.  :(
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Alıntı yapılan: V - 24 Kasım, 2014, 14:37:06
7 . bölüm de tempo hepten düşmüş.  :(
İşte hasta arası 3-4 dk lık bölümlerle şimdi bitirdim tempo yoktu ama haftaya olacak gibi  ;D ;D inşallah

dean

The Walking Dead dün gece yayınlanan bölümüyle ara sezon finali yaptı. Yeni bölümler 2015 Şubatta gelecek.

http://www.youtube.com/watch?v=WR1sMoircmc

doktor1881

dean yine benden önce davranmışsın ;D bugün sabah 9 da  Walking Dead 8. bölümü yükledim ama fırsat bulup tamamlayamadım kalanını şimdi bitirdim Gerçekten dram dizisi olarak bu gün tam anlamıyla kendini hissettirdi.Mükemmeldi.Bu arada dizi minik bir ara verdi 81 gün ::)

Harun Ça

Ara final adına güzel bölümdü sonu şok etti bakalım nasıl devam edecem.

hanac

*** Dikkat Spoiler  ***

Ara final beni tatmin etmedi.

Her sezon yeni bir düşman yaratma
Sezon sonunda o düşmandan kurtulma
Bir kaç adamın ölmesi
Yerine hemen yenilerin eklenmesi
Yeniden yola çıkılması
Yeni düşmanın bulunması

düzeninde ilerleyen bir dizi var.

Bu hastane ve başındaki kadın polis inanılmaz kötü idi.

Sanırım kendileri de anladılar ve kısa kestiler.

Onlara 81 gün süre veriyorum; çalışın ve iyi bir düşmanla geri dönün.

Selamlar, hasan  :)

V

The Walking Dead ' in şablonu da tam olarak bu Hasan.

Ana karakterlerden birinin şok ölümünü de bu şablona ekleyelim. Ben sıkıldım açıkçası.

Ne kadar kaliteli olursa olsun. Kendini  tekrarlayan şablon, ilerlemeyen öykü can sıkıyor bir süre sonra.
"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

Dizi çoooooooooook uzun bir aranın ardından geri döndü. 9. bölümle ilgili söyleyeceğim tek şey var; bu yapılır mıydı be ?

!!!! SPOILER !!!!
Üzdün be reis.
!!!! SPOILER !!!!