The Walking Dead..

Başlatan V, 02 Haziran, 2010, 23:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

[IMG]http://i.imgur.com/UGR6xyP.jpg[/img]

3. webisode bölümler The Oath 1 Ekim'de başlıyor. Daha önce yeni sezonlar başlamadan önce Torn Apart ve Cold Storage adında web bölümleri yayınlanmıştı. Bu sefer ki konuya kısaca değinecek olursak ; Aylak saldırısından yaralı bir şekilde kurtulan Paul ve Karina bir yardım istasyonu bulmak için kırsalda hızla yol alırlar sonunda istila edilmemiş bir hastaneye denk gelirler. Fakat görünüşte yardım sever doktorumuzun karanlık tarafları olabilir ve şans gibi görenen herşey büyük bir talihsizliğe dönüşebilir.

dean

4. sezon başlamıştır arkadaşlar.

kahramanlarsinemada

Dizisinin 4. sezonunun ilk bölümü 16,1 milyon kişi tarafından seyredilerek rekor kırdı!

darkwood

Dizi hergeçen gün başarısını arttırıyor, umarım bundan çizgiromanı da nasibini alır.
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

4. sezona hızlı bir giriş oldu diyebilirim, aksiyonu alışılmışın üstünde bir bölümdü. Yeni bölümleri de merakla bekliyorum :)

V

Sezonun 2. bölümü de ilki kadar haraketliydi ama artık mekan değiştirmeli ve hapishaneden ayrılmalılar.
"İstemem,eksik olsun.."

dean

S04E01'i biraz önce izledim. Sezona güzel başladılar. İnşallah devamıda güzel gelir.

DAMPYR

Dizide aksiyon gene üst düzeylerdeydi 4.sezonda iyi geçeçek gibi çizgi romana göre giderlerse daha 7 ,8 sezon sürer diye düşünüyorum bu dizi.diziye Yapılan bir yorum da beni destekliyor.''Buradan herkeze müjdeler!: The Walking Dead 4.Sezonda Tutar ve Uzarsa Çizgi roman istatıgıne göre cizgi romanın su anda 20-25. Kıtaplarındalar.. The Walking Dead Çizgi Romanı İse 116 Seride Oluşuyor(Halada uzuyor...) Bu Da Demekki 4 Sezonda 20-25.Kitapptalarsa Bu Dizi En Az 9SEZON YAPAR!!!!!..... Yani bunlar daha yarısı.. :D.''... 8) ::) :D

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 21 Ekim, 2013, 21:16:06
Dizide aksiyon gene üst düzeylerdeydi 4.sezonda iyi geçeçek gibi çizgi romana göre giderlerse daha 7 ,8 sezon sürer diye düşünüyorum bu dizi.diziye Yapılan bir yorum da beni destekliyor.''Buradan herkeze müjdeler!: The Walking Dead 4.Sezonda Tutar ve Uzarsa Çizgi roman istatıgıne göre cizgi romanın su anda 20-25. Kıtaplarındalar.. The Walking Dead Çizgi Romanı İse 116 Seride Oluşuyor(Halada uzuyor...) Bu Da Demekki 4 Sezonda 20-25.Kitapptalarsa Bu Dizi En Az 9SEZON YAPAR!!!!!..... Yani bunlar daha yarısı.. :D.''... 8) ::) :D

Dizi 7-8 sezon a uzarsa hikayeler kendini tekrarlamaya başlayabilir, o zaman dizi bu kadar başarılı olabilirmi, bunu zaman gösterecek.
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

Dizi pekte çizgi romana paralel gitmiyor bence sezon-kitap karşılaştırması yapmak yanlış olur. AMC kanalının Ceo'su 2022 yılında da oturup The Walking Dead'in henüz bitmediğini konuşacağız... demiş tabii şuan işler yolunda gidiyor. Ellerinde 10 yıldır süren bir çizgi roman olduğu için malzeme çok ama kendini tekrarlarsa seyirci sıkılabilir.

2. bölümde de tempo yüksekti. Hep aklıma gelen ya komünün içinde biri doğal yollarla ölürse ya da kaza falan zombiye dönüştüğünde nasıl bir karmaşa olur. Bunun cevabını almış oldum öyle bir dünyada rahat uyumak yok. Yakında hapishaneyi kaybedecekler gibi duruyor.

Ahmet Oktay

Kesinlikle iyi bölümdü, bana da hapishanede fazla kalamayacaklar gibi geliyor. Ancak artık küçük bir grup değiller, hapishaneden uzaklaşıp başka bir yere yerleşmeleri pek kolay olmayacaktır bu nedenle :)

Gambit

2. bolum bayaa iyiydi

3. bolumde guzel gozukuyor gordugumuz kadariyla

seviyorum bu diziyi, 10 numara

V

Aksiyonun tavan yaptığı bir 5. bölüm izledim.  Ve final sürprizi "Return of the G.."
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Alıntı yapılan: V - 11 Kasım, 2013, 14:09:01
Aksiyonun tavan yaptığı bir 5. bölüm izledim.  Ve final sürprizi "Return of the G.."
overnor  :)

DAMPYR

Dizi tam artık sıkar derken yeniden bir hamle yapıp dizideki aksiyon tavan yapıyor.kaç sezon sürerse sürsün kendini izletecek gibi... 8) :D ;)