Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Batman: Knightfall Vol. 1-3'ün fiyatları da iyi. Omnibus olanlar değil. 559-566-568 TL şeklinde fiyatlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Amazon'un kampanyasından aldığım Superman ciltleri geldi. İlk cildin sırtı mavi renkte diğerleri turuncu.  ;D Neden böyle yaptın DC? Anksiyetim azdı. ;D

rumar80

Benimkiler de aynı. Bir başlayalım sonrası Allah kerim denmiş herhalde

Nightrain

cheapgraphicnovels.com sitesinden hiç alış-veriş yapan oldu mu?

noir

Alıntı yapılan: Nightrain - 21 Kasım, 2023, 23:27:27cheapgraphicnovels.com sitesinden hiç alış-veriş yapan oldu mu?

Reddit'de hakkında olumlu yorumlar var. Yine de siz reddit ve yabancı çizgi roman forumlarında araştırın hakkında bilgiye ulaşırsınız. Ama amazondan alırsanız (amazon.com, de, uk) daha rahat edersiniz, kargo ve gümrük süreci daha kolay olur.

Nightrain

Alıntı yapılan: noir - 22 Kasım, 2023, 13:01:00Reddit'de hakkında olumlu yorumlar var. Yine de siz reddit ve yabancı çizgi roman forumlarında araştırın hakkında bilgiye ulaşırsınız. Ama amazondan alırsanız (amazon.com, de, uk) daha rahat edersiniz, kargo ve gümrük süreci daha kolay olur.

Teşekkürler. Amerika dışına gönderim yapmıyorlarmış.

Lemarchand

Alıntı yapılan: Nightrain - 21 Kasım, 2023, 23:27:27cheapgraphicnovels.com sitesinden hiç alış-veriş yapan oldu mu?
cheapgraphicnovel uluslararası gönderim yapmıyor. Instocktrades ise saçma bir kargo ücreti çıkartıyor alacağınız 50 dolar ise 30 dolar kargo istiyor alacağınız şey burdaki çr dükkanlarıyla eşdeğer fiyata geliyor. Bir de bildiğim organicpricedbooks var o da aynı şekilde aldığınız kadar kargo çıkartıyor.

Nightrain

Alıntı yapılan: Lemarchand - 22 Kasım, 2023, 18:35:16cheapgraphicnovel uluslararası gönderim yapmıyor. Instocktrades ise saçma bir kargo ücreti çıkartıyor alacağınız 50 dolar ise 30 dolar kargo istiyor alacağınız şey burdaki çr dükkanlarıyla eşdeğer fiyata geliyor. Bir de bildiğim organicpricedbooks var o da aynı şekilde aldığınız kadar kargo çıkartıyor.

Instocktrades'da ürünün fiyatının %80'i kadar kargo parası çıkıyor. ;D Şuan çok iyi indirimler var. Makul fiyat çekselerdi alış-veriş yapacaktım.

Lemarchand

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Kasım, 2023, 18:54:47Instocktrades'da ürünün fiyatının %80'i kadar kargo parası çıkıyor. ;D Şuan çok iyi indirimler var. Makul fiyat çekselerdi alış-veriş yapacaktım.
evet bizim ülkede comic işi bitince şu sıralar ben de deluxe edition, omnibuslara merak saldım. Özellikle burada basılmayan, basılması zor işleri takip ediyorum. Amazon sağolsun bu ay birkaç kitap aldım ama bu saydığım sitelerde de inanılmaz indirimler var dediğiniz gibi. Şöyle kargo ücreti insani boyutlarda bir site bulursanız bana da haber verin  ;D

Animvader

Alıntı yapılan: Lemarchand - 23 Kasım, 2023, 14:53:51evet bizim ülkede comic işi bitince şu sıralar ben de deluxe edition, omnibuslara merak saldım. Özellikle burada basılmayan, basılması zor işleri takip ediyorum. Amazon sağolsun bu ay birkaç kitap aldım ama bu saydığım sitelerde de inanılmaz indirimler var dediğiniz gibi. Şöyle kargo ücreti insani boyutlarda bir site bulursanız bana da haber verin  ;D

Seneler önce mycomicshop kullanmıştım. Orda da ikinci el güzel kondisyonlu uygun fiyatlı kitaplar oluyor. Kargosu eskisi kadar uygun değil ama sizin dediklerinize göre daha az tuzlu gibi  :)

Nomad

Nightrain

The Marvel Art of Alex Maleev, %50 indirim ile 37.5 Dolar. Kitap henüz ön siparişte. 13 Şubat'ta çıkacak.

https://www.amazon.com/gp/product/195103886X/ref=ewc_pr_img_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

battlehammer

Folio Society son derece havalı (ve pahalı) özel edisyon kitaplarıyla ünlü bir şirket. Önüne gelenin dümdüz hard cover kitabı, "bu çok özel baskı haaa" diye itelediği ülkemizde, görsek kalp krizi geçirebileceğimiz baskılar yapıyorlar mütemadiyen. Bugün sales'de neler var diye bakarken fartk ettim ki Çizgi roman da katılmış kitapların arasına. Marvel Golden, Silver ve Bronze Age başlıklarıyla üç ayrı baskı yapmışlar. Ben vermem bu kadar para ama Meraklısı bir incelesin, baya havalı görünüyor. Bıraktım linkleri aşağı:

https://www.foliosociety.com/uk/marvel-the-golden-age.html
https://www.foliosociety.com/uk/marvel-the-silver-age-1960-1970.html
https://www.foliosociety.com/uk/marvel-the-bronze-age-1970-1980.html

noir

İlk defa duydum, biraz inceledim. Adamlar kitap basmıyor, sanat yapıyorlar. Kredi kartı borçlarım aklıma geldi ve daha da moralim bozulmasın diye çok fazla gezinmeden kapattım  :)

battlehammer

Alıntı yapılan: noir - 13 Ocak, 2024, 01:09:57İlk defa duydum, biraz inceledim. Adamlar kitap basmıyor, sanat yapıyorlar. Kredi kartı borçlarım aklıma geldi ve daha da moralim bozulmasın diye çok fazla gezinmeden kapattım  :)

ben Twitter'da takip ediyorum bunları, arada önüme kitaplar düşüyor, içim gidiyor her seferinde. Dune limited Edition'ı mesela çok istemiş zamanında, olmadı...

ÇR'ye girdiklerini bilmiyordum ama. Limited Edition'lara göre yine fiyatları normal yukarıda linkini attıklarımın tabii. Marvel/DC ana akım ÇR çok da coştuğum bir şey değil benim normalde. Yine de biraz yutkundum videolarını izleyince.