Kahramanlık Akademim - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan dean, 25 Ocak, 2017, 13:51:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Sakızlı Ohannes Paşa

Forumdan takip eden var mı seriyi? Amerika yıkılıyor bir süredir Boku No Hero Academia diye. Animesinin popülaritesi tavan. Amazon'da en çok satan manga. Ben de bilmiyorum pek nasıl bir şey.

NIC

Illaki alan birileri vardir,ufak yorumlar alalim itkilenelim meraki artiralim

darbove

Seri dediğiniz gibi bayağı popüler. Şuan shounenler arasından sıyrılan seri. Naruto benzetmeleri felan da var. Okurken fark ediliyor zaten. Seri eğlenceli diyebilirim. Özel güçler taytlılara karşı ilginiz varsa okuyabilirsiniz. Süper kahraman olmaya çalışan hiçbir gücü olmayan bir gencin hikayesi. Yavaş yavaş güçleniyor vs. Ben de animesini türkiyede çıkanlarla paralel izliyorum daha iyi oturuyor kafama. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Özgünlüklerimizi geliştirmek için gittiğimiz eğitim kampında, aniden kötü adamlar bize, birinci sınıflara saldırdı. Amaçları ne? Yerimizi nereden biliyorlardı?

İçimde kötü bir his var... Yine de eminim ki her şey iyi olacak. Sonuçta herkes çok güçlü.

- Plus Ultra

Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 18.52 TL

memospinoz

Bakugo, Düşmanlar Tarafından Kaçırılmıştır! Bu Seferki Saldırıda Bütün Sınıf Da Dahil Birçok Kişinin Yaralanması Üzerine Yuuei, Toplum Tarafından Suçlamalara Maruz Kalmaktadır. Sınıftaki Herkes Elinden Gelen Ne Varsa Yapmıştır! Fakat, Bundan Sonrası İçin Ne Yapacaklardır Acaba?

"PLUS Ultra"

Etiket Fiyatı: 18.52 TL

memospinoz

Maskeli korkunç bir adam ortaya çıkar ve kahramanları harcamaya başlar. All Might yardıma gelmiştir. Ancak bu akılalmaz özgünlüklere sahip adama karşı kazanabilecek mi ? Hayır, korkmanıza gerek yok. Sizi kurtaracak bir arkadaşınız var. PLUS ULTRA !!!

Sayfa Sayısı: 208
Etiket Fiyatı: 20 ₺

memospinoz

Kendimize özel hareket bulacağımız için gerçekten çok heycanlıyım !

Kostumumu geliştirip yeni tarzımı herkese göstereceğim. Geçici kahramanlık lisansı sınavı başlıyor.

En tepeyi hedeflemeye devam edin küçük kahramanları !

Plus Ultra !

Sayfa Sayısı: 196
Etiket Fiyatı: 20 ₺

memospinoz

Lisans sınavının son aşaması, arama kurtarma çalışmaları başlıyor!

Durum değerlendirme yeteneği !

Çabuk harekete geçme !

Arkadaşlarla işbirliği yapmak da önemli !

BOOM !!

Aaah, ne oluyor !

İlk yardım merkezinin yanında kötü adamlar mı belirdi ?!

Hemen yardıma gitmemiz gerekiyor !

Plus Ultra !

196 sayfa

dean

Yaz tatili sona erdi! İkinci dönem dersleri başlıyor! Öğretmenlerin okul dışı aktivitesi olarak bahsettiği kahramanlık stajları da neyin nesi acaba!? Daha önce yaptıkları stajdan farklı bir şey mi yoksa? Şimdi de müthiş üst sınıflar mı çıktı !? Ne !? Büyük üçlü mü!? Plus ultra!!

Sayfa Sayısı: 196
  Etiket Fiyatı: 20 TL

memospinoz

Stajdan dönen Mı̇dorı̇ya'nın halı̇ bı̇r garı̇p değı̇l mı̇? Güzel kızlarla başı dert te mı̇? Öğretmen-öğrencı̇ ı̇lı̇şkı̇sı̇nde bı̇r sorun mu var? Yoksa karanlık örgütler perde arkasından ı̇şler mı̇ çevı̇rı̇yor?! Amaan, tam da mangalarda olacak türden olaylar. Ben bolca kadın kahramanın bulunduğu yerlere gı̇tmek ı̇stı̇yorum!

"Plus Ultra"!!

196 sayfa

dean

Midoriya, Kirişima, Uraraka Ve Asui'nin Staj Sınıfı Profesyonel Kahramanlarla Birlikte Baskınabaskına Katılıyor. Kirişima, Sen Dostları İçin Kendini Tehlikeye Atan, Güvenilir Bir Erkeksin. Cesaretini Topla Ve Meydan Oku! "Plus Ultra"!!

Etiket Fiyatı: 24 TL

dean

O Karanlık Arka Sokakta, Sen Titreyerek Uzaklaşırken Hiçbir Şey Yapamadığım İçin Pişmanlık Duyuyorum. Zayıf Olduğumu Biliyorum. Fakat Artık Daha Fazla Üzülmene İzin Vermeyeceğim! Eri! Ben Senin Kahramanın Olacağım! "Plus Ultra"!!

Etiket Fiyatı: 32 TL

Basım Tarihi: Kasım 2021

dean

Midoriya, Eri'nin geri sarma özgünlüğü sayesinde gücünü 0 kullanarak savaşmaktadır. Eminim ki, bir şeyler uğruna... Birilerini korumak uğruna savaşmaktadır. Kahraman olmak ! Ben de bir gün başaracağım ! Kalbim her zaman PLUS ULTRA!

Sayfa Sayısı: 184
  Etiket Fiyatı: 32 TL

Basım Tarihi: Ocak 2022

hanac

Kahramanlık Akademim Cilt 19

Okulda gündem, okul festivali!! Son zamanlarda kötü adam olayları bir türlü bitmek bilmediğinden, bizimkiler düzenleyecekleri gösteriyle keyifleri yerine getirmeyi amaçlıyor! İşe yarayacaği konusunda şüpheleri olsa da ortalığı sallamaya geliyorlar!

"Plus Ultra"!!

Etiket Fiyatı: 58 ₺