The Amazing Spider-Man Vol 5 - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 08 Şubat, 2020, 14:13:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Yeni cilt ne zaman çıkacak bilen var mı? 1.5 sene olmuş ilk cilt çıkalı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

Valla ben ondan önce kırmızı serisinin gelmesini bekliyorum...

can amca

Vallahi o seri yanılmıyorsam 9 cilt. Yani bu tempo ile çok bekleriz.

rorschach1940

En son 15. cildi çıktı bu serinin. Kırmızı sırtlı seri cilt 29-30 ve vol.5 cilt 2'nin bandrolleri alındı. Yakında çıkar. Umarım bu hızla devam etmez yoksa 20 seneye bitiremeyiz.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Amazing Spider-Man Vol. 5 Cilt 2 Dostlar ve Düşmanlar

Yazar: Nick Spencer
Çizer: Humberto Ramos
Sayfa Sayısı: 112

PETER PARKER'IN ETRAFINDAKİ HERKESİN SANKİ TEK BİR AMACI VAR ÖRÜMCEK ADAM'IN HAYATINI ALTÜST ETMEK!

BİRİNCİ ÖRNEK: BOOMERANG. Fred Myers'ın Pete'in ev arkadaşı olmasının ne zaman sarpa saracağını merak mı ediyordunuz? Cevap veriyoruz: Şimdi! Boomerang ve Örümcek Adam bir bara girecekler ama gülünecek şeyler olmayacak-- çünkü girdikleri yer İsmi Olmayan Bar ve içi de Duvar Sürüngeni'ni öldürmek isteyen kötülerle dolu! Daha sonra da New York'un Hırsızlar Loncası sahneye çıkacak ve Örümcek, düşmanından dostuna, oradan da mafya patroniçesine dönüşen Black Cat'le ekip olacak!

Nick Spencer'ın aksiyonla dolu öyküsünün devamının sizi büyülemesine hazır olun!

Etiket Fiyatı: 54 ₺

İdrava

Örümcek Adamın böyle çizilmesinden nefret ediyorum.

hanac

Amazing Spider-Man Vol. 5 Cilt 3 - Ömür Boyu Başarı

Çizer: Ryan Ottley
Sayfa Sayısı: 112
Fiyat: 95 ₺

J. JONAH JAMESON'IN toplumu rahatsız edebilecek fikirlerini bağırarak söylediği yeni bir radyo programı var! Örümcek'in Jonah'a gizli kimliğini açıkladığı andan sonraki ilişkileri zaten karışıktı ama oldukça tartışmalı ve kamuya açık bir davet, işleri iyice uçuruma sürükleyebilir! Başka bir deyişle, Enforcers'ın Örümcek'e bugüne kadarki en şiddetli saldırılarını düzenlemesi için daha kötü bir zaman olamaz! Ancak saldırıya uğrayan sadece Örümcek değil, Jonah'ın da başı büyük belada. J. Jonah Jameson'ın cezalandırılmasını, New York halkının büyük kısmı dışında başka kim istiyor olabilir ki? May Yenge'nin de başı belada ve ona sadece Örümcek Adam yardım edebilir! Bu tarz bir hikâyenin gidişatını bildiğinizi sanabilirsiniz ama bilmiyorsunuz çünkü Taskmaster ile Black Ant de işin içinde ve masumlara zarar verme konusunda hiçbir çekinceleri yok!

pizagor

Peter Parker için öze dönüş demek meşhur Parker talihsizliği, sefalet, parasızlık gibi standartlarının geri gelmesi demek ve bu kavram esasen mizahı çok da barındırmıyor. İşte 'Öze Dönüş' felsefesiyle yola çıkan Nick Spencer'ın hikayelerinin mizahi bir tarafı da var. Bu yazının karakterler için ortaya koyduğu o az biraz karikatürize tarafın Bachalo'nun ve Ottley'nin çizim tarzlarıyla çok uyuştuğunu düşünüyorum. Belki sığ ama keyifli bir dönemi okuyoruz. [spoiler]Tabi daha Kindred gelecek :)[/spoiler]
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Haziran, 2022, 13:39:04
Peter Parker için öze dönüş demek meşhur Parker talihsizliği, sefalet, parasızlık gibi standartlarının geri gelmesi demek ve bu kavram esasen mizahı çok da barındırmıyor. İşte 'Öze Dönüş' felsefesiyle yola çıkan Nick Spencer'ın hikayelerinin mizahi bir tarafı da var. Bu yazının karakterler için ortaya koyduğu o az biraz karikatürize tarafın Bachalo'nun ve Ottley'nin çizim tarzlarıyla çok uyuştuğunu düşünüyorum. Belki sığ ama keyifli bir dönemi okuyoruz.

Evet biraz eski hava yakalanmış gözükse de Peter'ın maceraları bana eski tadı vermiyor. Bu seriye de fasikül olarak başlamıştım, ama bıraktım. Yeni seriyi almak için de bir niyetim yok maalesef.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 17 Haziran, 2022, 14:02:55
  Evet biraz eski hava yakalanmış gözükse de Peter'ın maceraları bana eski tadı vermiyor. Bu seriye de fasikül olarak başlamıştım, ama bıraktım. Yeni seriyi almak için de bir niyetim yok maalesef.

Ben de artık tamamen Türkçe yayınlandığı kadarıyla takip ediyorum, her daim güncelin gerisindeyim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Amazing Spider-Man Vol. 5 Cilt 5 - Perde Arkası

HER GÖLGENİN İÇİNDE BELİREN BANDAJLI TİP KİM VE ÖRÜMCEK ADAM'DAN NE İSTİYOR?

SORULARINIZIN CEVAP BULMASINA HAZIRLANIN! Örümcek Adam ve Mary Jane, Electro yüzünden kendilerini çok zor bir durumda buluyorlar. Örümcek, MJ'i kurtarabilecek mi?! Ayrıca Mysterio neyin peşinde - ve az önce bahsettiğimiz gizemli adamla ne ilgisi var? Örümcek, Üstün Düşmanlar'a katılınca Peter Parker'ın ev arkadaşı Boomerang'ın, üstündeki etkisi nihayet hissedilecek! Bir dakika, bunların adı ÖRÜMCEK ADAM'IN Üstün Düşmanları değil miydi?! Bu konuyu tartışmaya vakit yok çünkü yeni Sinister Syndicate sahne alıyor: Beetle, Electro, Lady Octopus, Scorpia ve White Rabbit! Tek bir amaçla bir araya geldiler: Boomerang'ı ele geçirmek! Nick Spencer'ın hikâyesi ve muhteşem maceralar devam ediyor!

Yayın Tarihi: Eylül 2023
Çizer: Ryan Ottley
Sayfa Sayısı: 152
Fiyat: 215 ₺

Amazing Spider-Man Vol. 5 Cilt 4 - Av Oyunu

KRAVEN GERİ DÖNÜNCE ÖRÜMCEK ADAM AV OLUYOR!

SERGEI KRAVINOFF VE ADAMLARI aylardır hayvan görünüşlü süper insanları kaçırıyor ve koleksiyonlarını tamamlamak için bir kişiye daha ihtiyaçları var: Örümcek Adam. İyi de Kraven ne yapmak istiyor?! Avlar Central Park'ta serbest bırakılıyor ve av başlıyor – ama takipte olan Kraven değil. Örümcek'e nişangâhından bakan kim? Lizard da sırtında hedef tahtasıyla dolaşıyor - ama onun kendine ait başka bir korkunç planı var! Peter Parker, kendini umutsuz bir durumun içinde bulacak ama hem masumların hem de başkalarının hayatları söz konusu ve... eh... sonuçta o Örümcek Adam. İş büyük hesaplaşmaya geldiğinde kimin yere ineceğine inanamazsınız!

Yayın Tarihi: Eylül 2023
Çizer: Humberto Ramos
Sayfa Sayısı: 296
Fiyat: 395 ₺

hennessy

İlaç gibi geldi ne zamandır bekliyordum dün aldım kitapları İlke kardeşime teşekkür ederim...

hennessy

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Haziran, 2022, 13:39:04Peter Parker için öze dönüş demek meşhur Parker talihsizliği, sefalet, parasızlık gibi standartlarının geri gelmesi demek ve bu kavram esasen mizahı çok da barındırmıyor. İşte 'Öze Dönüş' felsefesiyle yola çıkan Nick Spencer'ın hikayelerinin mizahi bir tarafı da var. Bu yazının karakterler için ortaya koyduğu o az biraz karikatürize tarafın Bachalo'nun ve Ottley'nin çizim tarzlarıyla çok uyuştuğunu düşünüyorum. Belki sığ ama keyifli bir dönemi okuyoruz. [spoiler]Tabi daha Kindred gelecek :)[/spoiler]

Altına imzamı atarım doğru tespit bu seriyi bende beğeniyor ve keyifle okuyorum...