Nick Raider Yeniden

Başlatan Nemo, 11 Şubat, 2021, 11:47:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Sonbaharda 10 sayilik mini seri seklinde kahramanimiz geri donecekmis. Ben aslinda Nick'i cok severek okuyordum. Keske Ilhan abiler bir sekilde Nick, Legs gibi yayinlara devam etse :( 3 sayi bir arada 4 sayi bir arada ne bileyim.

@Darkopal, duy sesimi(zi) :-*

Özel Alfa Ajanı

hanac

Güzel bir haber, ben de severdim Nick Raider'i.

Nemo

Forumda pek seveni yok zaar abi :p
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Özel Alfa Ajanı

altay1944

seveni var da ne kadar yazarsan yaz kimse kılını kıpırdatmayınca insan ümidini kesiyor.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Nemo

Ve ilk sayi bu ay basliyor:

Özel Alfa Ajanı

hanac

İkinci sayı da çıktı;

DAMPYR

Nick Raider Türkiyede Pek Tutmadı Çünkü Aynı Dylan Dog Gibi Bi Girişten sonra Kısa bi Gelişme ,Hemen Final Bölümüne Geçiyordu.Bu Yeni Seriyi Bi Yayınlayan çıksa Gene Tutmayacağı kanısındayım...

DAMPYR

Nick Raider daha önce final yapan 200 sayıdan sonra yeniden 1.sayıyla başladı bu serinin 10 sayı olduğu söyleniyor seri 4.sayıyla devam ediyor bakalım 10.sayıdan sonra devam edecek mi? Bizde yayınlayan çıkmaz, çıksa da tutmaz sanırım tutması için 96 sayfalık sayfa sayısını Julia daki olduğu gibi 130 sayfaya çıkarmaları lazım okuyucu hikayeye adepte olamadan çok çabuk giriş, gelişme, sonuç yapılıyor bu da okuyucuya yetmiyor.

Orontes81

ah prestij ah..cassidy ile beraber almıştım..Yarım kaldı :(

DAMPYR

Alıntı yapılan: Orontes81 - 13 Şubat, 2022, 21:36:36
ah prestij ah..cassidy ile beraber almıştım..Yarım kaldı :(

Neler yarım kalmadı ki, bu hiç bişey yarım bırakacaklarsa bence bi seriye hiç başlamalılar Bu yüzden Lal kitabı çok taktir ediyorum başladığı bi seriyi iyi satmasa bile sonuna kadar götürüyor. Hele o Lary Yumayı yarım bırakmaları bana çok koymuştu..