Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Süper kampanya. Lakin bende ilk 5 cildi var. Tek tek alırsanızda yine iyi fiyata geliyor. Kampanya haftayada devam ederse, geri kalan ciltleri alabilirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Hakkaten bitirici bir indirimmiş. Yalnız şimdi ucuz diye alsam okur muyum herhalde okumam. Çünkü sırada bekleyen çok kitabımım var. Bir de Yalnız Kurt ve Yavrusu dışında okuduğum birkaç manga pek sarmadı. Sevenlerine kaçmaz, Arkadaşa helal olsun, seviyoruz :)
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

Valla ben hem kendime hem kuzene sipariş verdim. Adama zorla tersten okutacaklar. İlk 6 cilt vardı ama onu da birilerine hediye ederim artık.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Harun Ça

Böyle kampanya mı olur ? Arkadaş çıldırmış. Daha önceden kampanyalarda hep almadığım kitaplar denk geliyordu şimdi elimde olan bir seri ve almıştım diyen arkadaşların üzüntüsünü daha iyi anlıyorum. Akılçelen'in yayınlarını biraz geriden takip etmek bütçe için mantıklı gibi duruyor gerçi Death Note yayımlanalı çok oldu bu kadar beklemezdim. Bu arada manga için kararsız olan arkadaşlarıma tavsiye ederim. Death Note anime ya da mangaya başlamak için çok iyi bir tercih.

V

Arkadaş dediğin böyle olur. Ne diyelim?
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Manga okumadığım için böyle fırsatlarla pek ilgilenmiyorum.Okuyan arkadaşlar için iyi bir fırsat... :-\ 8) :D

tommikser

Ben kardeşime hemen aldım umarım beğenir ;D

altay1944

Güzel fırsat ama manga okumuyorum.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

ercoktay

Alıntı yapılan: altay1944 - 28 Haziran, 2013, 19:01:09
Güzel fırsat ama manga okumuyorum.
Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 28 Haziran, 2013, 18:27:29
Manga okumadığım için böyle fırsatlarla pek ilgilenmiyorum.Okuyan arkadaşlar için iyi bir fırsat... :-\ 8) :D

Keşke bu kadar ön yargılı olmasak. Bu fiayata bu kadar kaliteli yayın bence kaçırılmamalı. Bende hepsi olduğundan bir arkadaşım için sipariş verdirdim hemen.

Bu arada arkadaşlar bir Lone Wolf okuyun bence. Kesinlikle çok beğeneceksiniz eminim. Ön yargıları burada bir kenara bırakmak sizin için çok iyi olur nOkuduktan sonra eminim ki teşekkür bile edersiniz.  ;D ;D ;D

pizagor

https://www.hesapkitap.com/manga-shakespeare-seti.html

Manga shakespeare setinde %50 indirim yapmış. 11 albüm 54,45 TL'ye satılyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pukay

bu aralar bombastik indirimler oluyor birde conan için olsa ne güzel olur.

Albatros Kitap

Duyduk, duymadık, bilmiyorduk demeyin! Logicomix'i 14 Temmuz 2013 tarihine kadar kredi kartı ya da havaleyle ödeme yaparak www.shopalbatroskitap.com üzerinden %50 indirimle satın alabilirsiniz.

pizagor

Yine iddia ediyorum, bu piyasada bekleyen kazanıyor. Logicomics normalde 40TL iken burada 16 TL'den satılıyor. Galiba ben 30 - 32 TL gibi bir fiyattan almıştım, hala da okumadıklarım arasında...

http://www.hesapkitap.com/logicomix.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Engin abi, zamanında senin tanıtımların sonucu bu 2 cildi almıştım. Teşekür ederim sayende güzel bir edisyona sahip oldum.

Yalnız hanım okudu ben daha okuyamadım :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...