Justice League New 52 - YKY

Başlatan Chuck, 10 Kasım, 2014, 18:10:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Nihayet geçtiğimiz pazar günü bu seriyi bitirebildim...

Yeni çıkmaya başladığında birkaç cilt biriktikten sonra okumaya başlamıştım ama devamını beklerken geri plana attım, sonra nasıl olsa topluca okurum diye tamamlanmasını bekledim...İki buçuk ay kadar önce yeniden birinci ciltten başlayıp aralıksız bir okuma yapmaya niyetlendim ama 4 cilt sonra özel sebeplerden ötürü zorunlu izne çıkıp geçici olarak şehir değiştirdim ve yine okumama ara vermek durumunda kaldım...Döndüğümde kaldığım yerden devam edip birkaç haftaya yaymak suretiyle yavaş yavaş ve sindire sindire seriyi iki gün önce bitirebildim...

Forever Evil cildine kadar fena olmayan, çokça da göze hoş gelen bir okumadan ibaretti ama Forever Evil itibariyle adeta mıknatıs gibi çekti ve okuması zevke dönüştü...Okuduğum ilk Justice League serisiydi ve bir noktada neredeyse Injustice 'te ki tutkuyu bana verdi diyebilirim...Ve tabii yazar-çizer faktörü dışında orijinal ebadında okumak da pek datlı geldi... :)

Bu seriyi okuduğuma da, arşivlediğime de memnunum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Agamotto

İlk cildin 7. baskısıyla beraber cildin orijinal olan boyutu küçültülmüş.

ZGeralt

Alıntı yapılan: ferzan - 09 Nisan, 2019, 14:23:10
    Nihayet geçtiğimiz pazar günü bu seriyi bitirebildim...

Forever Evil cildine kadar fena olmayan, çokça da göze hoş gelen bir okumadan ibaretti ama Forever Evil itibariyle adeta mıknatıs gibi çekti ve okuması zevke dönüştü...Okuduğum ilk Justice League serisiydi ve bir noktada neredeyse Injustice 'te ki tutkuyu bana verdi diyebilirim...Ve tabii yazar-çizer faktörü dışında orijinal ebadında okumak da pek datlı geldi... :)

Büyük ölçüde katılıyorum, Injustice kadar sarmasa da Forever Evil ile beraber hareketlendi. Bir de Jim Lee DC'ye çok yakışıyor, dönüp dönüp bakıyorum çizimlere. Harika tek kelimeyle...

emirgoc

İlk cildin küçülmesinden sonra 6. cilt ve 7. cilt de küçültülmüş galiba yeni baskıyla. Ben de yeni tamamlayacaktım sipariş vermiştim. Bi letgo ilanında denk gelip 6. kitabın küçüldüğünü gördüm. Kitaplıkta çok rezil durucak galiba  :'(