Justice League New 52 - YKY

Başlatan Chuck, 10 Kasım, 2014, 18:10:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Mail attım. Bakalım ne diyecekler. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Cevap geldi:

Adamlar siteyi takip ediyor, hadi yine iyisiniz. :D

Alıntı YapYayın programında yıl içinde bazı değişiklikler olabiliyor. Bir süredir Justice League 4'ün eksik görsellerinin tamamlanmasını beklediğimiz için yayımlanma süreci uzadı.
Superman Red Son ve Unchained çizgi romanlarını yıl sonuna doğru yayımlamayı planlıyoruz.
Sosyal medya hesaplarımızdan ve altınmadalyon.com'dan gerekli duyuruları yapacağız.
Yayınevimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

maeglin

Hepsini yıl sonuna bırakacaklar  :D Bir tanesi yayınlanacak  :D

Nightrain

Neyse ki anında cevap veriyorlar. Superman Red Son ve Unchained çıksın yeter.

memospinoz

Justice League İçten Çökertiliyor!
Justice League'i oluşturan kahramanlar bile bütün gezegeni korumak için yeterli olamıyorlardı. Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg ve Aquaman yeni takım arkadaşları almak için değerlendirme toplantıları yapmaya başladıklarında Dünya üzerindeki en güçlü kişiler bunun için geldiler. Ama onlardan bir tanesi ekibe katılmak için değil, onları yok etmek için oradaydı!

Yıllar boyunca Justice League'i parçalamak için planlar yapılmıştı. Üstelik en güçlü düşmanlarından biri Justice League'in merkezine saldırdığında Superman, Batman ve Wonder Woman'ı birbirine düşürecek zincirleme reaksiyon başlayacak, onların adını kullanan diğer iki takımla savaşlarının başlangıcı olacaktı: Justice League of America ve Justice League Dark!

Ama kahramanlar birbiriyle savaştığında, kazananlar en büyük düşmanları olacaktır!
Justice League bu felaketten kurtulabilecek mi?
Süperstar yaratıcılar Geoff Johns ve Ivan Reis, Justıce League: Grid ile Justice League'i kaybedecekleri bir savaşa gönderiyor!
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 29 TL

Nightrain

Oh ne güzel; het sene 1 tane JL kitabi! YKY bir harika!

Mrtekin

Bence, YKY'nin JLA basımı çok iyi. "Boyut", baskı kalitesi ve fiyat performansı olarak en iyilerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Şahsen JLA uzmanı değilim ama bu serinin konu ve çizgileri de çok güzel; okuması keyif veriyor; bence New 52 içinde baya başarılı bir seri.

Bildiğim kadarı ile 1 ve 2. Ciltler yeni baskılar yaptı, demek ki piyasada karşılığını bulmuş.

YKY'nin çr yi daha fazla sahiplenmesi dileği ile...

They drew first blood...

s.b

JUSTICE LEAGUE 4 - GRID

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Barmen Minik

boyut, yayın periyodu hatta renkli oluşu bile o kadar gereksiz bir konu ki şu an. trinity war başlayana kadar kitap çok iyi ama sonrasında trinity war ın diğer sayıları olmadan öyle anlamsız öyle saçma sapan bir hikaye kalıyor ki elde, yeni başlayan veya çok ilgili olmayan bir okuycu için içinden çıkılamaz saçma sapan bir kitaba dönüşüyor. "Justice League Trinity War" kitabı çıkmadan cilt 5 e geçilecekse ve bu işler bundan sonra böyle devam edecekse Justice League in yayınlanmasının anlamı ne ki? hafızamı tazelemek ve destek için almıştım kitabı ama şu haliyle para ziyanlığı

Nightrain

Ne Trinity War kitabını basarlar ne de Forever Evil. Şu yayın başka bir yayın evinde olsaydı bu dediğimiz kitapların hepsini basarlardı.

dean

İkisi bir arada! hem Justice League, hem de event. Şaşırdım ve çok sevindim.

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Kasım, 2016, 11:51:28
Ne Trinity War kitabını basarlar ne de Forever Evil. Şu yayın başka bir yayın evinde olsaydı bu dediğimiz kitapların hepsini basarlardı.
Ahahah :) Fena kapak oldu yalnız.

nikopol

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 09 Aralık, 2016, 23:50:48
Ahahah :) Fena kapak oldu yalnız.

Takip ettigimden degil ama meraktan soruyorum. Trinity War'u atlamis mi oluyorlar? Yoksa 5'ten sonra gelme ihtimali var mi? Okuyucu acisindan onemli mi, yoksa Forever Evil cildi yeterli mi?

Nightrain

Oha! Superman Unchained ve Red Son da gelirse harika olur.