Çizgi Film Serileri Genel

Başlatan V, 20 Temmuz, 2010, 22:49:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Charles M. Schulz'un sevimli looser karakteri Charlie Brown
ve köpeği Snoopy'un keyifli bir macerası Happiness Is a Warm Blanket.
Maceranın asıl kakramanı,filmin isminden de anlaşılacağıı gibi yan karakterlerden
Linus.
Linus'un acilen battaniye takıntısından kurtulması lazımdır.Ancak bu iş sandığı kadar kolay değildir.
Çocuklarınızla birlikte keyifle izleyeceğiniz bir Charlie Brown çizgi filmi..

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

G. I Joe ekibi işlemedikleri suç nedeniyle aranmaya başlanırlar. Kaçak olarak yaşarlarken kobrayı ve kötülüklerini önleöeye çalışırlar

hennessy

demekki izlenir :) özlemiştim G.I.Joe yi su anda atv de son film var izlemiştim ama genede izlenir

V

Castta Snake Eyes'in adını göremedim. :(

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

hakketten unutmuşlar mı yoksa :) bu arada cobra comander ve Duke ile idare edeceğiz

rumar80

Benim hatırladığım snake eyes bir yerlerde görünüyordu.. Ama şimdi emin değilim ???

Alperen

Selam,
Daha onceden duydugum ama seyredemedigim Spider-man Unlimited cizgi filmlerini seyretmeye basladim. Spider-man Jameson'in  astronot oglunu kurtarmak icin gunesin obur tarafinda bulunan counter-earth'e gidiyor ve burada macera yasamaya basliyor.  Fena degil. Orumcek-severlere tavsiye ederim. Orumcek adamin yeni daha teknolojik bir kostumu oldugunu da ekleyeyim.  Hosca kalin.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spider-Man_Unlimited

hanac

Alıntı yapılan: Alperen - 17 Temmuz, 2011, 23:26:15
Spider-man Jameson'in astronot oglunu kurtarmak icin gunesin obur tarafinda bulunan counter-earth'e gidiyor ve burada macera yasamaya basliyor. 

Bu Counter-Earth ile ilgili güzel bir bilim-kurgu filmi izlemiştim yıllar önce.

Ama şimdi adını hatırlayamadım.

Berkdinho

Çizgi romanları yeni yeni okumaya başladığım bir dönemde gerek X-Men: The Animated Series ve Spider-Man: The Animated Series bana çizgi romanları daha da sevdirmişti.Hatta bir keresinde dondurma çubuklarını bantla elime yapıştırarak Wolverine pençeleri yapmıştım.
   Neyse bu başlığın konusu X-Men.1992-1997 arasında 5 sezon ve 76 bölüm olarak yayınlanmış.Sanıyorum ki 5 sezondan sadece 2 (ya da 3) sezon tam olarak yayınlandı ülkemizde.Ama izlediğim kadarıyla çoğu X-Men karakteri yer alıyordu.Villain olarak Magneto,Mr. Sinister,Apocalypse,Sauron,Sentinels ve daha birçok karakter vardı.Çok başarılı bir uyarlamaydı bence.Ama 5 sezonun hepsini seyretmediğim için Wikipedia'dan baktığım bölüm listesinde birçok efsane X-Men macerasını ekrana getirmiş.
   Bölüm listesi ve bölüm özetlerinin bulunduğu link:    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_X-Men_episodes
   Dizinin açılış kısmını da ekledim: http://www.youtube.com/watch?v=7IzSGvXc_PM
   Görüntü de ekleyecektim ama önizlemede görüntü açılmadı.Kısa süre içinde görüntüleri de ekleyeceğim.
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Gerçekten iyi bir uyarlamadır. Ancak her ne kadar bazı efsane maceraların adları kullanılsa da (days of future past, phalanx covenant gibi) hepsine kendi yorumunu katmıştır.
   Yine de doya doya seyredilebilecek bir beş sezondur

Alperen

Sayin arkadaslarim,
Batman'in Brave and Bold isimli cizgi filmine basladim. Her bolumde bir ya da birden fazla super kahramani misafir ediyor. Ayni isimli comics'in cizgi filme uyarlanmis hali. Boylece seyirciler DC comics evrenini tanimis oluyorlar ben satislara arttirici etkisi olacagini dusunuyorum. Asagida wikipedia'daki yaziyi bulacaksiniz. Cizgifilm golden age yada silver age izlenimi veriyor (modern DC comics zamani yerine, ama moder cagdaki kahramanlarda goruluyor). Tavsiye ederim.
http://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_The_Brave_and_the_Bold

pukay

bi ara kanal d veya star da veriyordu bu seriyi,sonra kestiler

DAMPYR

Arkadaşlar pembe panteri özlediyseniz Gülmek istiyorsanız istediğiniz bi bölümünü aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz..... ;D ;D ;D iyi seyirler

http://webteizle.com/CizgiFilm_Kat/18-Pembe-Panter-izle_1_.html

V

2001-2004 yılları arasında yayınlanan 2 sezonluk Justice League animasyon dizisi yoluna2004-2006 yılları

arasında toplam 39 bölümden oluşan 3 sezonluk Justice League Unlimited serisi olarak devam etmiştir.

1992-94 yılları arasında toplam 85 bölüm süren ve daha sonra The New Batman Adventures olarak 24 bölüm

daha devam eden Batman animasyon dizisinden sonra izlediğim en iyi süper kahraman animasyon seridir

Justice League Unlimited..

Her bölümün konusu bir film olacak kalitededir ve diyalogları özenle yazılmıştır.Takım elemanlarının

aralarındaki ilişkiler-çekişmeler yüksek espiri kalitesiyle başarılı bir şekilde seriye yedirilmiştir.

Bir yerlerden bulursanız kesinlikle izleyin.

Özellikle JLA'yı tanımam-sevmem diyenler öncelikle bir fırsat versinler bu seriye..

"İstemem,eksik olsun.."