Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Niye hepsinden 8 tane almış eleman! ;D Sağ köşede duran omnibus'ta gözüm kaldı. Bizde de basılsa ya, 100 adet. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Cantürk

Milyonlarca insanın aç gezdiği , milyonlarca cocuğun okula bile gidemediği, hastalanıp öldüğü bir dünyada,  bu kadar fiyat...

Allahın gücüne gider.

Ölümlü dünya, hepimiz ölüp gideceğiz. Diğer tarafa bir şey götüremeyeceğiz.

Kapitalist tatminsizlik bunlar...

omega red

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Mayıs, 2012, 10:10:38
Niye hepsinden 8 tane almış eleman! ;D Sağ köşede duran omnibus'ta gözüm kaldı. Bizde de basılsa ya, 100 adet. :)
muhtemelen mağazada çekilmiş bir fotoğraf.

kalidor

Evet bir comics shop büyük ihtimal. Çizgiroman veya kitap almanın da sonu yok. Özellikle haftalık dergi alıp biriktirmek bu açıdan tehlikeli. Hadi bazı sevilen çizgiroman sayıları geriye dönüp okunabilir diyelim de dergiler vb bir kere okudun mu bir daha geri dönülmez bence. Çünkü okunacak o kadar çok şey var ki... Bir yerden sonra ya atmasını ya da satmasını bilmek lazım galiba :)
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Ben o yüzden mizah dergilerini almıyorum artık.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

zaap comics den alınma resim ben orda demek istediğim tüm sayılar ve kalın cilt olarak bahsetmek istedim :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

emre ozdamarlar

100. sayi farkli kapaklarla cikacakmis. Örnekler:

Sean Phillips

Frank Quitely

Marc Silvestri

Todd McFarlane

Bryan Hitch

Ryan Ottley

Charlie Adlard

hennessy

Her biri alınıp koleksiyona konacak kapaklar İlke yürümeyen ölüler 100 ne zaman çıkacak?

DAMPYR

Yürüyen Ölülerin Beyni olmadığı için yavaş geliyorlar.o yüzden yürümüyorlar galiba.... ;D ;D ;D

DAMPYR

Bu arada 100.sayı için hazırlanan kapakların herbiri birbirinden güzel.biz o sayıyı görürmüyüz acaba... ??? ::) ;)

rumar80

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 08 Haziran, 2012, 19:02:42
Bu arada 100.sayı için hazırlanan kapakların herbiri birbirinden güzel.biz o sayıyı görürmüyüz acaba... ??? ::) ;)

Mutlaka görürüz. Merak etme. Bazılarımız daha önce görecekse de...

Rick'in karısının mezarı başındaki kapak bence süper dokunaklı.

tommikser

Bugün 7 ve 8. ciltleri okudum.Diyebilirim ki 8.nci cilt şu ana kadar okuduğum en etkili ve enfes sayıydı.Hatta uzun zamandır bu kadar heyecanlı bir çr okuduğumu hatırlamıyorum.Sağol Marmara ve de acil 9. cildi bekliyoruz.

DAMPYR

Yürüyen Ölülerin ismini Koşan Ölüler olarak değiştirsekmi acaba böylece bakarsanız çizgi roman her ay çıkmaya başlar.... ;D ;D ;D

s.b

Vali şerefsizi o kadar kesilip biçildikten sonra nasıl yaşadı arkadaş. Gerçi sonunda belasını buldu. Çok gıcık olduğum biriydi şerefsiz.
9. sayıda Rıck ve oğlu Carl'ı çok daha zorlu günler bekliyor. Artık Lori yok. Baba oğul kaçıyorlar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN