Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

13. sayıyı az önce bitirdim.

Başlangıçta kendini tekrar ediyor gibi olsa da sonlara doğru ayrı bir yola girdiğini düşünüyorum.

kalidor

14.sayı seride simdilik ilk 3'e girer. Bir şok halinde okuyup bitirince şaşkın şaşkın bakınıyorsunuz. Tek kelimeyle efsane bir albüm, bir an önce okuyun, bekletmeyin.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

14.sayıda yine ortalık birbirine girdi. Rick gelişen beklenmedik gelişmeler karşısında, hataları ile yüzleşip kendisine inananlarla birlikte yeni bir hedef çizmek zorunda. Bu güzel sayı kaçmaz.
Darkwood Sakinleri..

hanac

12. ve 13. sayıdaki durgunluktan ve bol konuşmalardan sonra bu sayı tam bir fırtına gibi esti.

Epey kişi öldü gene, oratalık birbirine girdi.

Aksiyon hiç düşmedi, şimdi gene 2-3 sayı sakin gider.

haysat

13.sayıyı şöyle bir bakmış ama çok durağan olduğunu görünce sonra okurum diye bir kenere bırakmıştım.

14.sayı ise tam bir kan gölü,heyecan fırtınası dolu en kısa zamanda iki sayıyı birden okumak şart oldu.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

DAMPYR

Ben diyorum çizgi romanlarda aksiyon şart.... :o ::) 8)

HacıGeraltEmmi

Hep aynı atraksiyonlar (ölüleri yeniden öldür, birkaç yeni insanla tanış, fırsat bulursan seviş, bir şekilde çatışma yaşa birkaçını kaybet, yola devam et vs. vs.), konuyu bir yere bağlayacaklar mı merak ediyorum artık :) ;D :D

DAMPYR

Yürüyen ölülerin sonu için benim düşüncem şöyle: bence tüm bunları başlatan polis memuru bir gün hastanede uyanacak tüm bunların bir rüya olduğu anlaşılacak.sizce... ;D ??? :P

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 12 Mayıs, 2013, 21:11:01
Yürüyen ölülerin sonu için benim düşüncem şöyle: bence tüm bunları başlatan polis memuru bir gün hastanede uyanacak tüm bunların bir rüya olduğu anlaşılacak.sizce... ;D ??? :P

Oldukça uzun bir rüya olmuş olacak Yahya  :)

Bence bu kadar basit bitmez.

darkwood

Marmara Çizgi tarafından yayınlan  Yürüyen Ölüler 14 sayısını 
Kuzgun Çizgiroman evinden promosyonlu özel fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 12 Mayıs, 2013, 22:37:08
Oldukça uzun bir rüya olmuş olacak Yahya  :)

Bence bu kadar basit bitmez.
Bu kadar basit bitmezse Hasan sence ne olacak dersin ? designer73'ünde dediği gibi aynı kısır döngünün içinde dönüp durur o zaman... ??? ::) :D

kalidor

Daha büyük bir şehre gelmediler bile. Çok uzun bir süre daha bulundukları yerde kalmayacaklardır. Bir sürü saldırısı sonucunda tekrardan yollara düşecekler gibi. Sonra olayların nasıl başladığını bile bilmiyoruz. Yürüyen Ölüler'de daha anlatılacak çok şey var. Önümüzdeki hikayelerde ana grupta ayrılmalar ve ölümler illaki olacak. Rick, oğlu ve Michonne en sona kalacak bence.
Crom! Ölüleri Say...

BAHADIR

Bana sorarsanız sonunu Kirkman bile daha bilmiyor...

Ömür yettiğince gittiği yere kadar mantığı var herhlade...

E ömür bittikten sonra da "neydi lan bunun sonu" diye kimse sormaz herhalde....Ömrü vefa etmedi denir olay kapanır... ??? :-\

rumar80

Bahadır olayı "Lost"a bağladın vallahi.  ;)

hanac

Yıllar geçecek, çocuklar büyüyecek.

Olayın nasıl başladığını kimse hatırlamayacak bile.

Ya da asla bilemeyecekler.