Dylan Dog Sohbet Odası

Başlatan s.b, 05 Ekim, 2009, 09:13:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 09 Mart, 2013, 12:27:19
İtalyanlar iyice renkliye merak saldılar.

Ellerinde binlerce siyah beyaz yayın var, hop çevir renkliye.

DD Renkcümbüşünü gördükten sonra bende renkli yayın tarafına geçtim.  :)

Mecburlar hasan abi, genç nesil renkli çizgi roman okuyor. Artık sadece siyah beyaz ile bu işin yürümediğini gördüler bence. Yalnız Dylan Dog renkli seri hakketten çizimleri ile olsun konusu ile olsun tam koleksiyonluk oldu
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Colorfest haricindeki tüm renklendirmeler kötü. Tonlama, ışık, gölge olmadan çal sarıyı, vur kırmızıyı, al sana oldu renkli :P Madem eski maceraları renklendireceksiniz azcık paraya kıyıp, biraz da zaman ayırıp adamakıllı bir renklendirme yaptırın 2-3 ayda bir yayınlayın, peşinizden kovalayan mı var. Böyle renklendirmeyi photoshop ta iki tuş öğrenen "istisnasız" herkes yapabilir.

darkwood

Katılıyorum, italyan yayıncıların bu renklendirme konusuna biraz daha titizlik göstermesi gerekiyor,
Özellikle klasiklerde siyah beyazdan renkliye geçiş o kadar kolay bir iş değil.
Darkwood Sakinleri..

NIC

6. kitapta çıktı

Siyahlar giyen Kadın

Cagliostro

DAMPYR

Ama ne olursa olsun Renkli yayınlar çok göz alıcı ya... 8) :D :)

NIC

DAMPYR

Bu Renkli yayınlar Bonelliyi iyice sardı bide fiatları biraz az olsa çok güzel olacak... :-\ 8) :D

Tuco Ramirez

Şu bizde yayınlanmayıp atlanan sayılar -13 olsun 27 ve 30 olsun- İtalya'da bu tekrar basımlarda yayınlandığına göre bu telif sorunu olmadığı anlamına gelmiyor mu? O halde neden bizde hala yayınlanmıyor bilen var mı?

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Dylan Dog ana seri Aralıkta tam gaz devam ediyor... 8) :D ;)

Ralph

Bu çizgi romanın güzel olan iki şeyi var: Muhteşem kapakları ve Groucho. Karakteri bir türlü sevemedim -ki sevmek için kendimi epey zorladım, onlarca sayısını okudum-  ama yok, karaktere ısınamadım. Karakteri sevmemek göz ardı edilebilir fakat öykülerdeki tutarsızlık, kurgu hataları, her şeyin oldu bittiye getirilmesi beni bu yayını almamaya itti artık. Ha bir de her sayıda bir kadınla yatma klişesi, tamam olur da ciddi ciddi konuşulurken kendinizi aniden bir yatak sahnesinde buluyorsunuz, hiçbir mantığı olmadan birlikte oluyor Dylan Dog birileriyle.

Brendon'ı sipariş ettim bugün. Çizimlere ve yorumlara bakarsak Dylan Dog'un kaliteli hali gibi geliyor bana. Bir bakalım.

hanac

Alıntı yapılan: Ralph - 07 Nisan, 2014, 15:25:55
Bu çizgi romanın güzel olan iki şeyi var: Muhteşem kapakları ve Groucho. Karakteri bir türlü sevemedim -ki sevmek için kendimi epey zorladım, onlarca sayısını okudum-  ama yok, karaktere ısınamadım.

Size DD Renk Cümbüşünü tavsiye ediyorum.

33'er sayfalık kısa hikayeler, bence en iyi DD serisi.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4500.0.html

Mister NO

DAMPYR

Hoz yayınlara frenmi yaptı banamı öyle geliyor.Aralıktan bu yana ana seriden yayın çıkmadı.... ??? ::) :-\

DAMPYR

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 22 Mayıs, 2014, 18:58:42
Hoz yayınlara frenmi yaptı banamı öyle geliyor.Aralıktan bu yana ana seriden yayın çıkmadı.... ??? ::) :-\
Hoz beni duydu galiba... ;D 8) ;)

DYLAN DOG 40 / HAZİRAN AYINDA...