Dylan Dog Sohbet Odası

Başlatan s.b, 05 Ekim, 2009, 09:13:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

-Ertan Bey aylar önce Star Wars'ların 2.000 adet sattığını açıklamıştı.

Aslında gizli bir hazinedir Star Wars o kadar güzel çizgi romanları varki ama lucas ile iş yapmak zor zamanında yaptığımız röpörtaj da hesap eksterilerine kadar araştırıp elli bin işkenceden sonra veriyorlarmış telifleri :) clone wars dışında öyle bir hazine varkı bu evrende ah çıksa sandık yapıp saklamayan neyse anlayan anladı clone wars serisi bana biraz çocuksu gelir dizisinide izlediğimden söylüyorum ah genişletilmiş evren serisinde öyle hazineler varki
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Sevgili BUrak,
   Star wars bölümümüze bakarsan Ertan Bey'in yayınlamak istediği planı görürsün. Fikrini beklerim

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Nisan, 2011, 21:00:51
   Sevgili BUrak,
   Star wars bölümümüze bakarsan Ertan Bey'in yayınlamak istediği planı görürsün. Fikrini beklerim

bu arada ismim murat :) ok bakıp yorumumu yaparım senimi kıracaz :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

hanac

33. sayı 3 Ocak da dağıtımda

gamlıbaykuş

Kapağını çok beğendim, umarım konu da iyidir. Nazi içerikli maceraları severim, Dylan da tekmeyi basarsa onlara güzel olur :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

NIC

Evet güzel görünüyor,birde maxi dylan dog 2 vardı o ne olduki?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: NIC 39 - 26 Aralık, 2011, 19:12:02

Ocak ayında yayınlanacak diye biliyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Yeni yılda Hoz atağa kalkıp tekrar istikrarlı bir şekilde yayınlarına devam edecek gibi görünüyor, bu güzel bir gelişme..
Darkwood Sakinleri..

NIC

Alıntı YapDylan Dog adamımdır 

Katılıyorum ama ülkemizde pek rağbet görmüyor malesef  :(  Ayrıca Maxi yerine Speciale veya Almanak yayınlanmasını tercih ederdim çünkü Maxiler daha geç dönemin kitapları

hanac

Alıntı yapılan: NIC 39 - 26 Aralık, 2011, 19:12:02

Bu sorunun cevabını Altın Madalyon E-Dergi Sayı 1 de bulabileceksin.  :)

yalcinerol345

Bu kahramana bir kaç kere sans vermiştim.Çok güzel macerarına da rastladım,benim için çok saçma maceralarına da.
En son 32.sayısını aldım.İlk macerayı daha önce Maceraperestin kitabında okumuştum ama Hoz'un baskısından öyle etkilendim ki.Sayın Fatih Okta, hiç olmazsa Dylan Dog'u tercüme etmeye devam etsin.Mükemmel bir çeviriydi.İkinci macera da çok güzeldi.
Forumda bir yerlerde okumuştum;en güzel maceralar bundan sonra diye.
Sonuç olarak,Dylan Dog'u(bu arada ben Daylan Dog olarak okuyorum) 32.sayıdan sonra biriktirme kararı verdim.

NIC

Alıntı Yapİlk macerayı daha önce Maceraperestin kitabında okumuştum

Doktor Terör macerasını hangi maceraperest kitabında okudunuz,ben hiç rastlamadım merak ettim

yalcinerol345

Alıntı yapılan: NIC 39 - 17 Ocak, 2012, 09:01:59
Alıntı Yapİlk macerayı daha önce Maceraperestin kitabında okumuştum

Doktor Terör macerasını hangi maceraperest kitabında okudunuz,ben hiç rastlamadım merak ettim
Sanırım bir yanlış anlama var.Ben 32.sayıdaki macerada olan J.Freak macerasından bahsetmiştim.