İdefix

Başlatan pizagor, 14 Kasım, 2009, 18:53:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Odakitap bence fiyat konusunda daha iyi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pikofarad

Kesinlikle oda kitap daha avantajlı.

Pulluk

Piyasaya yeni çıkmış olan ve tüm D&R'larda rahatlıkla bulunabilen 2 adet kitabımı 12 gündür göndermeyi becerememiş sitedir kendileri...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

Kabalci nin kitaplarina %40 indirim var diye çarşamba 3  tane kitap siparişi verdim, hala temin aşamasında.

rumar80

Bit aydır kızımın istediği bir kitabı gönderemedi.

Mister NO

İnternet sitesinin görünümü değiştikten sonra benim için bittiler zaten.

Kullanıcıları da bütün uyarılara rağmen ciddiye alıp dinlemediler ve biçimsiz sayfa düzeni ile D&R kopyası haline devam ediyorlar.

Eganba'dan veriyorum siparişlerimi, şimdilik memnunum.

Nightrain

Parçalı sevkiyat yapmışlar!

Kabalcı'nın kitaplarını kargoya vermişler, Sandman hala paketleniyor!

Mrtekin

Tedarik sürecinde olanlarda; yayınevi ile uyumsuzluk&koordinasyon sorunu da olabiliyor; İdefix'in taleplerine zamanında dönmeyebiliyorlar. Telefon edip; baskı yapmak lazım.
They drew first blood...

Nightrain

Paketleniyorsa, Sandman'i de temin etmişler demektir. Nasıl oluyorda aynı anda kargoya veremiyorlar onu anlamadım. İlla ara ve bize küfür et diyorlar! Şu sitenin el değiştirdiği güne lanet olsun! >:(

kalidor

Benim de geçen hafta çarşamba D&R web sitesinden aldığım 6 kitabın birini bugün kargoya vermişler. Diğer 5 tanesini de paketlemişler. Parçalı sevkiyatta çığır açtılar.
Crom! Ölüleri Say...

Pulluk

İşin komiği kalan 2 kitabım Cumartesi gününden beridir kargoya verilmiş gözüküyor ama sistemde ne takip numarası var, ne de gelen giden bir paket. Müşteri hizmetlerine ise ancak 10 dakikada bağlanabiliyor ve hep aynı yuvarlak geçiştirme cevapları... Ah ah, eskiden ne güzel siteydin sen... :-\
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

pizagor

idefix'ten vazgeçme nedenim rezil çizgiroman kondüsyonlarıdır. Bu konuda en iyi sitelerin arkadas.com.tr ve odakitap.com.tr olduğunu düşünüyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Parçalı sevkiyat zaten var. Benim 8 kitaplık siparişim 2 sefer eksi kızımın kitabı olarak geldi

İnancomic

Bügun idefix beni iyi kandırdı sepette yüzde on indirim varmis dediler sepete bişeyler ekledım dedım öğleden sonra alırım yarım saat sonra baktığımda ındırımler kalkmıştı valla sasırdım

Caped Crusader

Üç yıldan beri çizgi romanlarımı internetten alıyorum. D&R ve İdefix kondisyon ve paketleme konusunda en kötüleri bence. Parçalı sevkiyat ayrı bir dert sürekli evde kargo bekleyecek halim yok. Sadece ders kitaplarımı ve romanları alacağım zaman kullanıyorum. En son odakitaptan aldım. Onlarda da parçalı sevkiyat var herhalde. Müşteri hizmetlerine kargo hakkında üç mesaj attım,  hiçbirine cevap gelmedi. Ama paketleme ve kondisyon konularında güvenilir bir site. Uzun zamandır çizgi romanlarımı gittigidiyorda edessa kitabevinden alıyorum. Gayet memnunum. Kondisyon, paketleme ve hız açısından müthiş zaten. Ama ne zaman idefix,D&R,odakitap gibi sitelerden alsam her zaman bir sorun çıkıyor.