Hamsiyi Beklerken - Marmara Çizgi (Emrah Ablak)

Başlatan ferzan, 07 Ağustos, 2016, 04:46:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Öyleyse bu bilgi üzerine şunu yazmazsam olmaz: Emrah Ablak'ın bu fazladan 10 sayfayı çizip bu albüme eklemesi efsane olurmuş...

Malum, çizgiroman okurunun istekleri bitmez :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ferzan

''Hamsiyi Beklerken'' çizgi romanı, Hortlak 'ın 8. sayısında bitti...Oysa dergi 15. sayıda kapandı yanlış hatırlamıyorsam...Emrah Ablak keşke bu denli karamsar olup acele etmeseymiş...Hamsi 'den sonra çizmeye başladığı ''Tübitak : Saklı Düşman 2. Bölüm'' yarım kaldı dergi kapandığı için. Tez vakitte onu da bitirip albüm yapar umarım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

kharon

Hortlak'dan yarim yamalak okudugum hikayeyi album olarak yeni bitirebildim; boyle derli toplu okuyunca aslinda ne kadar guzel bir hikaye oldugu daha iyi ortaya cikiyor. Tubitak albumlerindeki gibi yine bilimsel bir fikri merkeze almis. Ablak'in cizimleri ve renklendirmelerini de seviyorum. Sona ekledigi ekstra malzemeler de guzel olmus. Tek kusuru burada da belirtildigi gibi aceleye getirildigi belli olan sonu olmus; keske daha detaylandirsa ve yaysaydi finali. Yine de cok basarili buldum.