Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Nathan Never dev albüm 3 Yeni bir gelecek'e başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Mister No Lal Yeni seri Sayı 104 Tehlikedeki Dost u bitirdim.
Keyifli bir maceraydı.  8)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

BOOK OF THOTH. Thoth-Amon'un doğuşu ve yükselişi. Kurt Busiek'ten bir başyapıt. Yakinda Conan maceralari bölümünde yorumlari paylaşicam.
Crom! Ölüleri Say...

Berkdinho

Batman New 52 birinci sayıyı okudum.Ufak ufak DC Evreni'ne de girmek istiyorum.Batman'le de adım atmış oldum.Evren sıfırlama olayı işime gelmiş oldu.İlk sayı merakta bırakarak bitti, konu için henüz başka bir şey söyleyemem ama Greg Capullo'nun çizimlerini çok beğendim.
The Right Man When Things Go Wrong

HacıGeraltEmmi

Dizisiydi, romanıydı derken, Taht Oyunları ile ilintili sayılabilecek Gezgin Şövalye çizgi romanını da araya sıkıştırayım istedim. Sıkılmadan okudum, romandaki tadı da aldım diyebilirim. Çizimler ve renklendirmesi tatmin edici, öykü güzel... Ancak 7'ler karşılaşması öncesinde rahibin; İsa, Meryem filan demesi biraz garip kaçmış. ;D İnsanların ağaçlara taptığı, ejderhaların yaşadığı bir çağda... Çevirmenin klavye sürçmesidir sanırım, okurken keyfiniz kaçmasın. Asıl keyif kaçırıcı unsur Arkabahçe ciltlerinden beri gördüğüm en kötü ciltlemeye sahip kitap (en azından bendeki) :P bütün sayfalar teker teker elinizde kalabilir, okurken dikkat ediniz.

kalidor

Ciltleme berbat Abbas Abi, tüm sayfaları bitirdikten sonra yapıştırdım. Bu kadar kalitesiz bir iş yapılmaz
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Julia 4'ü okudum.bu ciltteki ilk iki macera gerçen sürükleyiciydi julianın hapisanede rehin alınması , dışarıda geçen kaçma kovalamaca sahneleri ve azılı bir katil mahkum  tarafından kaçırılması süperdi nihayet duygusal maceralar bitmiş yerine aksiyon dolu maceralar gelmiş.bu arada julianın dedektif arkadaşı leoda ortaya çıktı.tavsiye ederim okuyun pişman olmassınız.3.maceraya ise daha başlamadım... 8) 8) 8)

hennessy

Tex Dev albüm 12 Katiller başlayacağım.Bu arada Nathan dev albümleri okumak çok keyifli herkeze kesinllikle tavsiye ediyorum

DAMPYR

Dampry Serisine başladım. beni sardı, gerçekten de övülen kadar varmış.bundan böyle bu seriyede devam etmeye karar verdim... 8) 8) 8)

hennessy

Dylan Dog 4.Görünmeyenin hatıratına başlayacağım.

HacıGeraltEmmi

Avengers Dağıldı :P niye dağıldı, dağılmasa olur muydu, madem amerikalılar dağıtmış ülkemizde dağılmasa ne kaybederdim? Cevap: Hiç! Yanlış anlaşılmasın yayıncıyla ilgili bir eleştiri değildir bu, yayınlanmasa idi "aman efendim niye yayınlamıyor" diyecektik. Saçmalamanın, gereksizliğin doruğuna çıkmış marvel editörleri, yazarları, çizerleri :P

drfuhrer

the amazing spiderman 4.cildi bitirdim ve çok ta beğendim..sevgili ilke'ye ve marmara çizgi'ye tşk ediyorum bu vesileyle

dorukgs

en ikinci defa x-men deadly genesis i okudum epey güzeldi :) eğer bugün nasip olursa d&r dan avengers diassembled the colective ve the amazing spider-man new ways to die ı alıcam :)))

kültürelgüncel

Galip Tekin'in Tuhaf Öyküler'ini okuyorum bu sıralar. Çok güzel senaryolar ve ona yakışır güzellikte çizimler... Şu ana kadar okuduklarım arasında en fazla beğendiğim hikayeyse, uzun zamandır methini duyduğum Alavarza oldu. Ama albümdeki aslında bu hikayenin ikinci versiyonuymuş. İlkinden yıllar sonra tekrar çizilmiş. Bazı bölümler çıkarılıp, yeni bölümler eklenmiş. Ekşi Sözlük'te hikayenin önceki halinin daha iyi olduğuyla ilgili bir yorum okudum. Tabii, öncekine ulaşma ihtimalim yok, keşke serinin sonraki albümlerden birine onu da ekleseler.

hennessy

5 günlük tatilde iyi oldu çizgi roman ıokuduk
Tex Dev cilt 14
Nathan Never Dev Cİlt 4
Dylan Dog 6
Sherlock Holmes Kızıl Dosya
Sherlock Holmes Baskerville Laneti