Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Ken Parker Norma'nın Prensi, Nathan Never cilt 3.

Nathan'ın ilk öyküsü olan İnsan Avı (Hans Schnedier'in mutant hareketini anarşik boyuta taşıması) Nathan evreni açısından önemliydi. Bu mutant hareketi Dev albüm 4. sayıda nihayetlenmişti.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Bu arada Logicomix yunanlı yazar ve çizerlerin ortaya çıkardığı bir eser.Yunanlıların bizden daha iyi olduğu hissine kapıldım ;D

yalcinerol345

Altın Teks 118'deki şu muhabbete bakın;Teks iri yarı çiftlik kahyasını bir güzel hırpalar.
Kahya, Teks ve Kit'e hitaben;
--ama siz çiftlikten ayrıldıktan sonra derilerinizi kaktüslere serene kadar da rahat etmeyeceğim.MARK KLONDELL SÖZÜ!
Teks;
--Duygulandım.Ama Şimdi sus da büyükler konuşsun!
Bir arkadaş Letteri çizimlerini sevmediğini söylemişti.Oysa özellikle bu maceralarda Letteri resmen döktürüyor.(Yeni maceralarda Letteri  görmek bile istemiyorum,yeni çizgileri bana asla hitap etmiyor.)
Bir de Altın Klasiklerde İnci Aslıer'in tercümeleri öyle sürükleyici ki.Umarım sonuna kadar o devam eder.

hennessy

Julia Aksoy 10.cilti bitirdim çok beğendim.Şimdi Nathan Never dev albüm 7 yi okuyorum konusu ilginç iki paralel evrende aynı iki ekip karşı karşıya birbirlerini destekliyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Uzun bir süreden sonra sipariş verebildiğim Umbrella Academy'yi okuyor. Çizimler farklı ama güzel konu da iyi gibi. İnşallah fuarda 2. cildi de çıkar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

haysat

julia 4 sayı ve Greystorm 4 sayıları okudum.

Julia okumak gerçekten insana keyif veriyor.
Hikayeler günümüzde ve kahramanlar daha gerçekçi olunca okumak daha bir keyifli oluyor.

Greystorm ise havada kalmış sorular ve basit bir sonla bitirildiği için devamı gelecek gibi kalmış ama son diyerek bitirmişler.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

dorukgs

hanac

Teks Süper Cilt 23'ü okudum.

Yine General Custer karşımıza çıkıyor, bu sefer son anlarını yaşarken yanında Teks oluyor.

Aynı konu Ken Parker ve Büyülü Rüzgarda da işlenmişti.

dorukgs

tommikser

Enson olarak Julia 3.cilt 2.Sayı ve İkinci kuşak okudum.Oldukça güzeldi.İkinci kuşağı grafik roman seven arkadaşlara özellikle tavsiye ederim.

darkwood

Bayram tatilini bol kitap okuyarak değerlendiriyorum.  Naruto 3.cilt, One Piece 2.cilt. Martin Mystere Cilt:92 Buz Kalpli Prenses
kitaplarını okudum. Mangalar çok güzeldi. Naruto'nun Jutsu tekniklerini ve  Martin in de sonu romantik bir masal ile bağlantılı olarak biten bu macerasını oldukça beğendim.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Karizmatik admin demişki : Murat Martin Forever and Never dedin Martin okutuyorsun okumuyorsun

Yanıt : Martin Yeni seri 126 Homunculus'a başlıyorum bu tatil iyi oldu :)

hennessy

Tex dev albüm Hulpa Kahin'e başlayacağım

hennessy

Sagolsun kadıköy'e gelen sevgili arkadaşlar bizi arıyor buluşuyoruz bugünde sevgili Haysat (ne demek ise) bizi aradı buluştuk Mesut abiye bayramlaşmaya gittik.Durmak yok yola devam Dylan Dog 12.kitaba başlayacağım