Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Brightest day'in birinci cildini de dün bitirdim.
Şimdi Spider man saga adında bir dergi okuyorum. Burada Brand new day ve sonrası özetlenmiş.
O bitince elimdeki diğer comics'lere devam edeceğim (Sırada Tarzan ve Batman'in iki özel sayısı var)
Ay başı sayılarını alınca onları mutlaka araya sokacağım

ErenKoyunoglu

Preacher'ın 3. cildini ve Y the Last Man'in 2. cildini okuyorum (ingilizce), her ikisi de çok iyi.

s.b

Mister No 76 Zihin Gücü ve devamı olan 77. sayı Lanetli Soy'u az önce bitirdim. Mister No'nun da tadı bir başka canım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hoz

spiderman 7...
çok enteresan...
bir fumettici olarak, beni baya sardı...

Huma

martin mystere klasik seri'ye başladım. 1. Cilt yeni bitti 2'deyim şu aralar. Lovecraft'lı öykü özellikle çok iyiydi.

tommikser

Bu arada Cennetteki Yabancıları okudunuz mu ?

Yalınayak içinde en kısa zamanda okuyacağım.

Hayal Kahvem

Hımmm... Ne desem ki şimdi? İnanın bana Yalınayak Gen ile ilgili yazdım ya size eyvahhh ya Güneş kızları sorarsa diye aklımdan
geçirdim:)

Cennetteki Yabancılar'ı  evet okudum. Sizin yazınızı henüz okumadım...

tommikser

Hahaha haaaaaa vallahi garip bir durum neyse fikirnizi alayım bari nasıl beğendiniz mi bari kitabı?

Hayal Kahvem

Güneş sizin yazı neredeydi? Okumak istiyorum... Şimdi çok işim var.. Sonra bir ara yazacağım:))

siyahderikoltuk

Nihayet 1602'ye kavuştum.. Yürüyen ölüler 5'le beraber götürüyorum...

tommikser

1602 süper valla abi. Ben konu bütünlüğü ve uyarlamasına bayıldım. Birde kütük gibi olması süper.

siyahderikoltuk

Süper olmasına süperde Güneş, çıkmasının üzerinden bu kadar zaman geçmiş olmasına rağmen İstanbul'un Avrupa yakasındaki D&R yada Megavizyon gibi kitapevlerine halaaaa uğramamış olması çok manidar. Her sorduğumda adamlar afedersin -mel mel- suratıma bakıyor. Şükür, Osmanbey'de çalışan bir arkadaşım var, sağolsun Bone, X-Women, 1602 hepsini Gerekli Şeyler'den topladı getirdi. Haaa ordada Sally kalmamıştı üzülsemmi sevinsemmi bilemedim?

tommikser

Valla kardeşim İstanbul'dan tanıdık abilerin olacak sana hemen yollayacaklar. Bak Tokat'ta olmama karşın hemen geliyor bana.

Sally'de güzel sayılır çizimler güzel ama konuda biraz zayıflık seziliyor.

abselemon

Çizgi romana para veren biri değilim. İnternet üzerinden manga ve de menvha (kore ve çin mangası) takip ediyorum.

Okuduklarım: Freezing, P.K. , Area No Kishi, Veritas, Ice Forest, I ce Revolution

yalcinerol345

Alıntı yapılan: Underfined - 03 Ocak, 2011, 18:37:22
Solomon Kane...

İnanılmaz çizimlerle donatılmış ancak kısa maceraları biraz zayıf bir kitap.Ancak daha çok başındayım.Belkide ilerleyen bölümlerde çok daha iyi olacak.Ancak okumaya kıyamıyorum desem yeridir... :)
1980'li yıllarda maceralarını okumuştum.Evet,ileriki bölümleri çok daha iyi.Ben de ilk macerayı okudum,devamını okumaya kıyamıyorum