Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: ArAmAS - 23 Aralık, 2011, 22:54:10
az önce m.mystere almanak'ın son macerası olan ''transvaal aslanı'' adlı macerasını bitirdim.kitabın ve de hayatımın en kötü maceralarından biriydi.bitirene kadar boğuldum resmen.yani bazen o kadar zorluyorlar ki!!!

Neyseki Martin Almanak cildinin son 2 macerasını okumadım.

Bu akşam Conan Lal Dark Horse serisisnin 5.cildine başlamayı düşünüyordum, fakat iş yoğunluğundan fırsat bulamadım. Artık bir dahaki sefere..  ???
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

az önce m.mystere almanak'ın son macerası olan ''transvaal aslanı'' adlı macerasını bitirdim.kitabın ve de hayatımın en kötü maceralarından biriydi.bitirene kadar boğuldum resmen.yani bazen o kadar zorluyorlar ki!!!

Ben size söylüyorum Martin amca eski heyecanını kaybetti diye... ;)

Burak

Edgar Allan Poe kısa hikayeleri, NTV yayınlarından çizgi roman halinde
Kuzgun,morgue sokağı cinayeti ve digerleri. Değişik lezzet arayanlara alternatif
Olabileceğini düşünüyorum. :)
Sevgiyle kalın

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Aralık, 2011, 09:32:26

Ben size söylüyorum Martin amca eski heyecanını kaybetti diye... ;)

Bu 98 sayfaya sıkıştırılmak zorunda kalan Almanak maceraları için belki geçerli olabilir ama yeni serilerinde Martin hasretimizi dindirecek maceralar bulunabiliyor.
Klasik serilerin yerini ise hiç biri tutmaz o ayrı bir konu.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

DELTA mı ? İlk defa duyuyorum.

Ne zaman çıkmış ??
[/quote]

Sanırım geçen hafta çıkmış bende İlyas da gördüm ormanda geçiyor sanırım hikaye biraz baktım
[/quote]
Kapağını görme imkanımız var mı?Yazar çizer konu hakkında bilgisi olan?
[/quote]

Yarın İlyas'a gittiğimde resmini çekerim ve bilgileri yazarım
[/quote]

Delta resmi

[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/41/24122011120.jpg[/img]

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Bu kitabı geçen hafta Kadıköy e gittiğimde görüp bir parça inceledim.. Tarzan tarzı hikayeleri sevenler için okunabilir bir kitap, fakat bana hitap etmiyor.
Darkwood Sakinleri..

drfuhrer

zaten kapağı da;'' bana yaklaşmayın'' der gibi:)

DAMPYR

Bu kitabı okuyan varmı?Nasıl bir şey içeriği ?bi kahramanı varmı?Biraz daha bilgi lütfen?

ErenKoyunoglu

100 Bullets Vol. 9'u okumaya başlayacağım. Vertigo'nun en önemlilerinden denmesine rağmen bence çok daha iyiler var. Hepsi biraraya getirildiğinde anlamlı bir sonuca gideceğini düşündüğüm kısa hikayelerin bir bölümü inanılmaz iyi, diğerleri vasatın üzerine çıkamıyor bence. Tamam genelde iyi ama niye bu kadar abartılıyor anlamış değilim.
Birde Tetikçi 3 okuyorum. Zaten favorilerimden; oldukça iyi gidiyor.

Sevgiler,
Eren

rumar80

Zamanında 100 bullets'ı okumuştum. En unutamadığım macera isim vermeden anlatılan Joe DiMaggio, Marylin Monroe ve JFK öyküsü idi.

HacıGeraltEmmi

Teks süper cilt 32 de kutsal pueblo diye başlayan cilt 33 te kızılderili tacı diye devam eden Boselli+Letteri ikilisinin elinden çıkan işkenceden sonra Nizzi+Fusco ikilisinin imzasını taşıyan Athabasca Gölü adlı maceraya başladım. Kanada'da geçen bu macerada eski dostları yeniden görmek güzel (Gros-Jean, Brandon başları her sıkıştığında kahramanlarımızı aramalarıyla ünlüdürler ;D ). Albay Brandon'a kurulmuş entrika üzerine kurulu macera Fusco'nun çizimleri ile güzel gidiyor.

kalidor

Yıldıray Çınar-Hakan Tacal ikilisinin 2003'te çıakrdıkları Karabasan'ınını okudum. Birçok Arka Bahçe yayını gibi bu ciltte elinize alınca unufak oluyor. Bunun dışında özverili bir çalışma ama ana fazla hitap etmedi. Giovanni Scognamillo'yu da çr sayfalarında görmek güzeldi bu arada.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Red Kit toplu albümler 2 ye başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

zagor almanak'ın 1.macerası olan ''fırtınayla gelenler''adlı macerayı okudum.ortam,çizimler ve konu mükemmeldi.macera boyunca devam eden yağmur inanılmazdı;resmen sırılsıklam oldum o yağmurla beraber.zagor'u çok severim.ama bir yönü beni deli ediyor:en kötü adamları bile haklarken;ölmemeleri için özel bi çaba sarfetmiyor mu!!!mesela bu macerada kavga sırasında nehre düşen kötü karakteri de kurtaramadığı için üzüldü kahramanımız.yahu bu kadar ciddi ve de sert bir dünya yaratmışsın.dönem western dönemi.bari düşmanları gözü kara bi şekilde hallet.wolverine gibi,tex gibi,diabolik gibi...bende bütün arşivi var zagorun.gerçekten sırf bu yüzden elden çıkarmayı düşünüyorum takımları ara ara .çocuklara hitap eden bi çizgiroman olsa anlarım,ama zagor ve western dönemi için ciddi anlamda eksi puan bana göre.örümcek adamı da çok sevmem bu yönünden dolayı...kahraman dediğin düşmanları hallederken,okuyucuyu da rahatlatacak...ah ah zagor birazda sert bir karakter olsaydı;tadından yenmezdi...

yalcinerol345

West 4.cildi okuyorum.Adamlar ne çizgiroman yapmışlar be.Tex'ten sonra en zevk alarak okuduğum Vestern.