Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

AD yayıncılık Nathan Never 7.8.fasiküller bitti.Nathan iyi sardı şimdi Özer Sahaf Thorgal 7.kitaba başlayacağım.Dün İlker beyle sohbet ederken Thorgal'ın bir kitabının Fransada 5 milyon sattığını öğrenince kos koca ülke olarak ayıpladım kendimi 500 satınca seviniyoruz yazık okuma yazma oranına göre çok yazık.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Özer Shaf Thorgal 7.kitap bir solukta bitti.Biraz sonu hüzünlü bitti ama güzeldi.Thorgal ve ailesinin hiçmi yüzü gülmeyecek kardeşim.Baskı kalitesi daha iyi olmuş gibi geldi bana devamını heyecanla bekliyoruz çünkü soru işaretleri ile bitti.Kit Taylor 2.kitaba başlayacağım

mgsar

Altın teks 85. sayı bitti 86 ya başlarken yapılan tüm yorumların doğru olduğunu düşünüyorum. Gittikçe daha zevkli ve sürükleyici bir hale geliyor.

alan ford

Dampyr 19 bitti.  Özellikle son macera çok iyiydi. Yaklaşık bir yüzyıl önce Corto Maltese'nin dolaştığı ve aradığı gizemin peşinde bu sefer Harlan Draka vardı.

20. cilt ne zaman çıkacak. Oğlak çok sallıyor bu diziyi ve çok ayıp ediyor.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: alan ford - 13 Mart, 2012, 19:03:02
  Dampyr 19 bitti.  Özellikle son macera çok iyiydi. Yaklaşık bir yüzyıl önce Corto Maltese'nin dolaştığı ve aradığı gizemin peşinde bu sefer Harlan Draka vardı.

20. cilt ne zaman çıkacak. Oğlak çok sallıyor bu diziyi ve çok ayıp ediyor.

20. cilt hazırmış diye duymuştum. Umarım yakın zamanda yayınlanır.

Gambit

Superman - Reign of Doomsday cildini okudum. Okunabilirdi ama efsanevi maceralar arasina girecek kapasite de degildi maalesef.

Sonunda yanliz bir 6 sayfalik kisa hikaye vardi (Superman in Amerika vatandasligindan cikacagini bildirdigi macera) o baayaaa iyiydi. O kadar iyiydi ki cildi aldigima uzulmedigim tek guzel seydi desem yalan olmaz

caretta

Üç aydan fazla süren Teks ayrılığından sonra 3 cilt Seri 3 cilt de Altın Seri'yi okudum.Aralık
2011'de çıkan son sayılar dahil.Altın Seri'deki Haydut Dugan'ı Süper Teks'lerde okumuştum.Uğursuz Haçı da.Dizi Teks'deki Kaçış adlı macera gayet güzel.

tommikser

Dylan Dog 34 ü okudum daha doğrusu ilk macerayı okudum.Ben bu adamı seviyorum.Şimdi dışarıdayım ama detaylı yazacam.Yalnız bu macerada en sevdiğim çizerin ustalara saygı duruşu yapmasıydı.Aklımda ki örnekleri vereyim.Bir sayfada bardaklar Simson'lardı.Arkada Garfield ve çizerin imzası vardı.Bir karede Nathan'ın çocukluğunu çizmiş.Bir karede bilbord'da amazona yolculuğuna ne dersiniz diyordu.Diyen kişi de Mister No'nun kendisi değilsede ikiziydi.Gerçekten çok sevdim bu saygı duruşunu.Maceraya gelince daha sonra yazarım onu şimdi nöbetteyim ;) ;D

HacıGeraltEmmi

Bazı kahramanlarımızın bol konuşmalı, az aksiyonlu ;D maceraları beni çizgi romandan soğutma noktasına (o kahramanlar kendilerini bilir ;D ) getirince hemen alırım bir Teks veya Mister No cildi başlarım okumaya. Bütün şevkim ve sevgim geri gelir. Son zamanlarda vampir avcısı dostumuz da konuştukça konuşuyor, bu nedir kardeşim böyle yahu dedim ve aldım Mister No KM cilt 19, başladım Mafya Affetmiyor macerasına neşem yerine geldi.

yalcinerol345

Dragonero'yu okudum.Fena değildi.Bu dizinin Hoz'un yayınladığı ilk sayısı en güzeliydi.

hennessy

AD Nathan Never 10.fasikül ve Lal 1.2.fasikülleri yanıma aldım yarın antep te okuyacağım kebap yerken :)

s.b

Volto Nascosto'nun 6 ve 7. sayılarını da okuyarak seriyi bitirdim. Güzel bir finali var. Hayal kırıklığına uğramadım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Weapon X'i okuyorum... Barry Windsor Smith'in çizimlerine renklendirme olmuyor :(
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

konyakficilari

marvel essential sağolsun, 50. sayıdan itibaren siyah beyaz spiderman okuyorum
John Romita Sr. çizimleri ile Gwen Stacy, Captain Stacy ve Yeşil Cin ile tekrardan keşfe çıktık...

siyah beyaz baskılar ile bilkaya içimizden selam çakaraktan...
diğer yandan Aylık Teks Carson hikayesini tekrar okudum, açık ara favori maceramdır. (sanırım no.7-8 oğlakta)