Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

MTV deki güzel Anime çizgi filmlerin "Naruto,  Full Metal Alchemist" itkisiyle Naruto'nun mangalarının tamamını okudum.  :)
Bu arada Naruto'nun 6.sayısı ne zaman çıkıyor.  :-\ 
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Martin Mystere Klasik Seri 30'!a başladım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Kit Taylor 4. cildi okudum.Bıyıklı Bellevan'ın katılımıyla maceralar daha eylenceli. Kit Taylor okumaya başlamak için fazla gecikmeyin. Sonra ilk sayıları bulmanız zor olabilir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Eylül, 2012, 00:12:54
Martin Mystere Klasik Seri 30'!a başladım
Ondaki Maceralar gerçekten ilginç Murat Martinin küçülmesi güzeldi.o güzel olan birkaç maceradan biri... 8) :D ;)

DAMPYR

Dampyr beni sardı ,0kuduğum ciltlerdeki maceraların Tam korku çıkması çok iyi özellikle Western Korku süperdi.''Yaşıyan Ölüler Çetesi-Arizona Katillleri''(o sayılar Tekse adanmış sanırım çizer ve yazar takımı Teks ekibinindi)Ciltlere devam ediyorum... 8) 8) 8)

kedidiro

çizgi romanla en çok haşır neşir olduğum dönemde teks tercih ettiğim bir çizgi roman olmadı...sonrasında zaten çok uzun bir süre genel anlamda çizgi romansız geçti.ancak altın madalyondaki dostların teks sevgilerini ve aylık yayınlarda teks yoğunluğunu gördükçe gözden kaçırdığım birşeyler olduğunu düşünüp hafiften teks ısınma turlarına başladım. maceraperest çizgiler süper cilt 21'i okuyorum. kızılderilerle beyazlar arasında çıkacak bir savaşı önlemek için çırpınan teks sonunda bunu başarsa da bilge reis beyaz bulut'un kendini feda etmesini engelleyemiyor. dokunaklı bir macera.
       dostlar yanılmıyor ara ara teks okumak da iyi olacak... ama serisini toplamayı bu bütçeyle düşünemem.

pearl jam

fuarlarda hilal in posterini, çantasını satan ama kitabını satmayan penguen i esefle kınıyorum. hilal uykusuz un bastıkları gibi kaliteli bir baskıyı hak ediyor kesinlikle.

aa

Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

Elimdeki Teks'ler bitmesin diye (her ay 4 sayı çıkmasına rağmen süper ciltleri beklediğimden dolayı :-[ ) yavaş yavaş okuyorum. Son olarak okuduğum "Solukyüzlü Birader" ve devamı "Şantaj" (36. süper cilt) maceralarında sayfalar ilerlediği halde Teks ve Carson'un kimseyi öldürmemesi hayli ilginç geldi. Konu Teks olunca bekliyor insan.

Kahramanlarımızın haksız yere adam öldürdüğü görülmemiştir, ama hakedeni de eşekler cennetine yollamaktan asla kaçınmamışlardır. Oysa bu macerada adam öldürmemek için yemin etmişler sanki :D tepelerine dinamit yağdıran, kurşun yağmuruna tutan haydutlara dokunmuyorlar, hatta bölgenin zengin abisinin emrindeki şerif, kendilerine türlü eziyet etmesine rağmen fiske bile vurmadan macerayı bitiriyorlar. Koca macera boyunca Teks 1 kişi, Carson 1 kişi öldürmek suretiyle hayretlere düşmeme sebep oluyorlar :D

Ticci'nin nefis çizgileriyle hayat verdiği bu olağandışı Teks macerasını herkese tavsiye ederim.

mutarad

Durango'nun yayınlanan 4 sayısınıda bir çırpıda okudum. "Tam maceralara ısınmışken, 5. albümü sabırsızlıkla bekleyenler" kervanına katıldım. Bakalım Kervan Fuar'a uğrayacak mı? Yoksa yolu çok daha uzun ve belirsiz mi? Kervanbaşıda hiç bilgi vermiyor ki :) ;) :D
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

darkwood

Son 2-3 gün içinde biraz eski sayı okudum; okuduğum çizgiromanlar Büyülü Rüzgar Taş Surat, Tex Willer Maceraperest çizgiler Yucatan macerası ikiside güzeldi..
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Lal zagor 104, 105, 106, 107 ve 108 i okudum

104 ve 105, nehirde gecen, olumcul bir kadin dusman olan guzel bir macera

106 ve 107 de zirhli tren soygunu ve komplolarini anlatan guzel bir macera

108 aslinda guzel bir macera olabilecekken, ilk 50 sayfasini top cikoya ayirdigi icin, cok gereksiz bir sekilde doldurulmus

109 u yarin okuyacagim

alan ford

Tübitak 1 ve 2  , Ken Parker Adah , Dampyr cilt 21 i okudum. haftasonu Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı 5-6 var sırada. Bir de araya "İkinci Kuşak Babama Söylemediklerim"girer belki. Sonra tabii Nathan'ın 4. cildi. Bu aralar çok ama çok keyifliyim. Değmeyin keyfime.

Hamiş : Tübitak'tan Bayram şahsi kahramanlarım listesine üst sıralardan girmiştir. Ayrıca hastasıyım ;D ;D ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

alan ford

Çizgili Düşler - Nathan Never 4 albümü okudum . İyi bir Martin Mystere hikayesi gibiydi . Kung fu maceralarını oldum olası severim zaten
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Şu anda Zembla okuyorum.

Baskı kalitesi, editoryal yazılar çok iyi olmuş.