Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Zembla hoşça vakit geçirmek isteyenler için çok uygun. Keyifle okunan bir çizgiroman.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

dorukgs

x-men messiah complex i okudum ve hayatımda okuduğum en iyi x-men crossoverlarından biriydi :)

connyapku

the amazing spider man annual 18 scorpion intikam pesinde j.jonah jameson ise evlenme hazirligi icinde.

rumar80

Bilka yayınlamıştı zamanında okumuştum.

connyapku

bende okumustum umar abi sanirim bu bolum icin iki ayri kitap cikardilar cunku hatirladigim kadari ile bilkadaki sayisinda orumcekde siyah kostum vardi fakat benim okudugum bu dergide kirmizi mavi klasik kostum.

hennessy

Tex dev albüm 19
Dylan Dog 9
Martin YS 124
Mister No KS 33
Şimdide Tex süper cilt 38 başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Dampyr'in son maceraları tat vermemeye başladı iyicene :-\ 21. ciltte son maceranın (kara ay tarikatı) haricindekiler gerçekten sıktı beni.

s.b

Siz West'in 1. cildini bir okuyun bakalım. Ondan sonra görüşelim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

West'e bulaşma derim abi.Devamının gelip gelmeyeceği mechul.Hala gelecek baksana.

aa

Esse Gesse Hayranı...

sheRa

kıck Ass harikaydı iyiki okumuşum...the new avengers (sentry-gerekli şeyler) saymıyorum 2.cildin 5. sayfasına zor geldim senaryo akıcılığı yok hangi sahne hangisinin devamı uff yazarken bile sıkıldım...

darkwood

10 ciltlik AD DE Nathan Never serisinin ilk 6 cildini okudum.
Şimdiki maceralarından daha fazla beğendim.  8)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Julia 6 yı okudum keyif aldım güzel bir hikaye daha bitti şimdi sırada Dylan Dog 10 var sırada o kadar okunacak çizgi roman olduki nasıl başa çıkacam bilmiyorum ben sadece Martin amca okumak için başlamıştım ya...........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Logicomix okuyorum daha bitmedi ama enfes bir çizgiroman bayıldım gerçekten.Bitirince yazacak çok şey var çok ama enfesmiş gerçekten.

pizagor

Şu anda Cennetteki Yabancılar'ın 2. cildini okuyorum. Malum fuar dönemi geliyor, belki 3. cilt falan çıkar. Çok da güzel olur hani!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...